Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Anna Piątkowska-Borek
|

Powrót do szkół. Minister Przemysław Czarnek nie ma dobrych wieści

17
Podziel się

Powrót do szkół starszych uczniów nadal stoi pod znakiem zapytania. Według tego, co mówił minister Przemysław Czarnek, wydaje się on wręcz niemożliwy.

Powrót do szkół. Minister Przemysław Czarnek nie ma dobrych wieści
Powrót do szkół. Słowa ministra Przemysława Czarnka nie napawają optymizmem (PAP, Radek Pietruszka)
bFdPGDyt

Powrót do szkół. Co mówi Przemysław Czarnek?

Czy starsi uczniowie wkrótce wrócą do szkół? A co z dziećmi z klas 1-3? Czy w związku ze wzrostem zakażeń, grozi im powrót do nauki zdalnej?

bFdPGDyv

Powrót do szkół pod znakiem zapytania

Jak podaje TVP, minister Przemysław Czarnek zwrócił uwagę na wzrost nowych zakażeń koronawirusem. Jak się okazuje, powrót do szkół nadal stoi pod znakiem zapytania.

Przemysław Czarnej nie wykluczył też, że możliwy jest powrót uczniów klas 1-3 do nauki zdalnej. Została ona już na powrót wprowadzona w młodszych klasach, w województwie warmińsko-mazurskim.

bFdPGDyB
Czekam na to, żeby uczniowie (...) i studenci mogli wrócić do nauczania stacjonarnego, ale tych warunków na razie nie ma. Póki co przygotowujemy się - powiedział dla TVP Przemysław Czarnek.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdPGDyW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(17)
Lubię naukę o...
11 miesięcy temu
A ja tam się cieszę nauka zdalna ma same plusy
szwarcu
11 miesięcy temu
no co, według rządu nasza wina wzrostu zakażeń, bo to niby my mamy wszystko gdzieś i mamy wiecznie żyć w domu i tylko nauką bo co innego życie prywatne nie istnieje :))
Ja rodzic
11 miesięcy temu
Zamknij szkoły do końca roku i daj żyć uczniom jak i rodzicom , nie ma nic gorszego od czekania..
bFdPGDyX
adam
11 miesięcy temu
Oczywiście że nie puszczać dzieci do szkół na takim poziomie zarażeń aby dodatkowe nerwy dzieci nie przestrzegają zwłaszcza te które słyszą od rodziców że żadnej choroby nie ma.
...
11 miesięcy temu
Profesor Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i dwóch wykładowców Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy rozmawiali przy włączonych mikrofonach o tym, jak zaniżać zdawalność studentów. Teraz minister Przemysław Czarnek chce wyjaśnień. Uczelnie w ciągu trzech dni mają odpowiedzieć na jego pismo - informuje Interia.
Joanna
11 miesięcy temu
W takim razie matur tez nie powinno być. Chybs , ze online. Tak8e nauczanie to kpina. Poziom na studiach jest jak kiedys w zawodowce.
WujaDobraR
11 miesięcy temu
Dobry czas na strajk Panie Broniarz ✌
spitygonzales
11 miesięcy temu
proste myślenie - łatwiej kierować narodem niewykształconym
będzie się dz...
11 miesięcy temu
To ja pytam, na co ten przymus wiadomo czego? 90% już poza , więc w bambuko zrobili nauczycieli :)> Brawo !! A ilu wypieprzyli bo nie chcieli?? Brawo, Zabawa w cuiciubake trwa :).
Bat Chłopski
11 miesięcy temu
Idziemy w kierunku odzwyczajania dzieci i młodzieży od szkół. Miejsce szkoły zastępuje powoli kościółek, który wciąż stoi otwarty i w niedziele pierze łby tępym ludziom i ich dzieciom. Kapłan najlepiej nauczy dzieci jak żyć. Chyba to już było kilkaset lat temu. Jak się skończyło to wiemy. A jak nie wiemy - to się dowiemy.
Ten od mamy
11 miesięcy temu
Uwaga: Jeśli zbierze się tu większa liczba ludzi to wejdzie tutaj MAMA!!! Proszę nic od niej nie brać, zadnych linków i nieprawdziwych info o filmie który "ktoś udostępnił". Jest to WIRUS rozsyłany po wielu portalach przez (prawdopodobnie) rosyjskich hackerów!
Emerytka
11 miesięcy temu
No, wykształcone społeczeństwo jest potrzebne a poza tym łatwiej bez wykształcenia trafić na fuchę za granicą i wzorem Adrianka dukać ;)
...
11 miesięcy temu
No i nie porządzi sobie uczniami... w tym roku :(
bFdPGDyP
Ziemko
11 miesięcy temu
Norma .... gdyby nie władza to problemu by nie było ... kolejne paradoksy ... jak długo, pytam jak długo jeszcze będziemy znosić takie traktowanie?? jeżeli miało by to sens to ok ... ale widać że ponownie rośnie liczba zachorować to po co te obostrzenia? dlaczego krzywdzicie to dzieci ?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić