aktualizacja 

Poznaniacy przerażeni. Mówią, co robi tajemniczy mężczyzna

99

Tajemniczy mężczyzna chodzi po klatkach schodowych na Starym Mieście w Poznaniu i próbuje dostać się do mieszkań. Czytelnicy portalu epoznan.pl przesyłają coraz więcej zgłoszeń, bojąc się o swoje bezpieczeństwo.

Poznaniacy przerażeni. Mówią, co robi tajemniczy mężczyzna
Mężczyzna chodzi po klatkach schodowych i próbuje dostać się do mieszkań (Pixabay)

Sprawę natrętnego mężczyzny nagłośnił portal epoznan.pl. Na początku grudnia mieszkańcy Poznania zaczęli się skarżyć na nieznanego mężczyznę, który chodzi po klatkach schodowych na Starym Mieście i ciągnie za klamki mieszkań.

Mężczyzna próbuje dostać się do mieszkań

Z czasem zaczęło zgłaszać się coraz więcej osób z innych części miasta. Niektórzy poznaniacy twierdzą, że widzieli tajemniczego mężczyznę na ulicach.

W ubiegłą niedzielę krążył po okolicach ulic - Bałtycka, Sucha, Rzeczna i robił dokładnie to samo. Do kilku mieszkań udało mu się wejść. W jednym z domów zostawił swój nóż. Ten człowiek jest niebezpieczny. A policja spisuje jedynie notatkę, bo nikomu nic nie zrobił - napisała czytelniczka portalu epoznan.pl.

Ponieważ zgłoszeń było coraz więcej, portal skontaktował się z policją. Okazało się jednak, że tam nikt się nie zgłasza, a funkcjonariusze nic nie wiedzą o tajemniczym mężczyźnie.

Po pierwsze jak zwykle apelujemy do wszystkich mieszkańców, by zawsze dokładnie zabezpieczać swoje mieszkania. Pamiętajmy też, by każdy niepokojący sygnał niezwłocznie zgłaszać na numer alarmowy policji lub dzielnicowemu - przekazała mł. asp. Marta Mróz.
Zobacz także: Policyjny dron nad przejściami dla pieszych. Akcja drogówki na Śląsku
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić