Jakub Artych
Jakub Artych| 
aktualizacja 

Prezydent Sosnowca nie wytrzymał. "Jakiś dzban wrzucił psiaka do wody"

20

To się nie mieści w głowie. Nieodpowiedzialny właściciel psa wrzucił zwierzę do Stawików (tak nazywa się zbiornik wodny) w Sosnowcu. O wszystkim poinformował prezydent tego miasta Arkadiusz Chęciński w mediach społecznościowych. Internauci nie kryją oburzenia.

Prezydent Sosnowca nie wytrzymał. "Jakiś dzban wrzucił psiaka do wody"
Olbrzymi skandal w Sosnowcu. Wyrzucił psa do stawików (Facebook)

Grupa młodych ludzi pokazała się z koszmarnej strony. O tym bulwersującym zdarzeniu poinformował prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński. Opublikował na swoim profilu nagranie, na którym widać, jak grupka mężczyzn wrzuca psa za barierki do wody.

Brakuje mi słów! Jakiś dzban wrzucił bezbronnego psiaka do Stawików, a grupka "kolegów" przyglądała się. Operator monitoringu widząc to zdarzenie, powiadomił służby i jednocześnie wezwał całą ekipę, aby ta przestała znęcać się nad zwierzęciem - napisał na swoim profilu Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Mężczyźni, którzy wrzucili psa do wody, uciekli i nie udało się ich schwytać. Strach pomyśleć, co jeszcze mogli zrobić czworonogowi. Szczęściem w nieszczęściu jest fakt, że pies jest bezpieczny.

Pod postem prezydenta pojawiła się lawina komentarzy. Co oczywiste, wszystkie z nich potępiają zachowanie nieodpowiedzialnego mężczyzny. "Zrobić im to samo, ale w zimę, przy temperaturze na minusie" - komentuje internautka.

"Mam nadzieję, że spotka ich odpowiednio surowa kara" - napisała kolejna. "Jeśli ktoś ich zna proszę o nazwiska" - dodał inny komentujący.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

To nie pierwszy przypadek w tym tygodniu, gdy ludzie zachowują się nieodpowiedzialnie w stosunku do czworonogów. W Świdnicy (woj. dolnośląskie) przechodzień zauważył wyczerpanego psa w zamkniętym aucie. Interweniujący na miejscu funkcjonariusze uwolnili zwierzę i przekazali pod opiekę pracowników schroniska. Teraz ustalają, czy mogło dojść do znęcania się nad czworonogiem.

Zobacz także: Zmiany w Kościele. Kary również dla wiernych?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić