oprac. Rafał Strzelec| 
aktualizacja 

Problemy z sobowtórem Putina. Chodzi o wygląd i zachowanie

W sieci pojawiają się kolejne plotki na temat sobowtóra Władimira Putina. Jak wynika z doniesień, jeden z nich nie może pokazywać się publicznie. Wszystko przez to, że nie osiągnął pożądanego podobieństwa do oryginału. Problemy dotyczą podobno m.in. twarzy sobowtóra Putina.

Problemy z sobowtórem Putina. Chodzi o wygląd i zachowanie
Russian President Vladimir Putin attends a meeting with participants of the 3rd Young Scientists Congress at the Sirius Park of Science and Art in Krasnodar region, Russia, 29 November 2023. EPA/MIKHAEL KLIMENTYEV / SPUTNIK / KREMLIN POOL MANDATORY CREDIT Dostawca: PAP/EPA. (PAP, PAP/EPA/MIKHAEL KLIMENTYEV / SPUTNIK / KREMLIN POOL)

O tym, że Władimir Putin ma sobowtórów, mówi się od dawna. Pisano niegdyś, że rosyjskiego prezydenta zastępuje trzech aktorów. Najnowsze doniesienia mówią jednak o dwóch. Na koncie General SVR pojawiły się na ich temat nowe plotki. Okazuje się, że z sobowtórami Putina jest sporo problemów.

"Sobowtór ma problemy z wyglądem"

General SVR to tajemnicze konto, na którym publikowane są informacje na temat Władimira Putina i jego świty. Nie należy im jednak do końca ufać, bowiem jedna z nich mówiła o rzekomej śmierci rosyjskiego prezydenta 26 października tego roku. Nikt oficjalnie tych doniesień nie potwierdził. Plotki okazały się fałszywe.

Teraz jednak profil General SVR, który jest ponoć prowadzony przez byłych i obecnych członkowie rosyjskiej Służby Wywiadu Zagranicznego, podaje nowe informacje o sobowtórach Putina. Jak czytamy, są z nimi same kłopoty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Putin testuje Finów po staremu. Ma dwa konkretne cele

Ilość spotkań z dublerami rosyjskiego przywódcy w ostatnim czasie ograniczono. Powodem jest fakt, że tylko jeden jego "zastępca" nadaje się do publicznego pokazania. Drugi z sobowtórów wciąż nie wygląda tak, jak powinien.

Sobowtór ma problemy z wyglądem. Jego kości policzkowe znów się poruszają, a kolejna próba ich naprawienia prowadzi do "pomarszczenia" twarzy prezydenta, która powinna wyglądać młodo - podaje General SVR.

Drugi z dublerów ma również poważne problemy zdrowotne. Chodzi o zaostrzenie choroby nerek i Covid-19. Ostatnia kwestia to sposób wypowiedzi. Sobowtór Putina nie prezentuje się najlepiej w bezpośrednim kontakcie. General SVR pisze nawet, że "nie jest w stanie ukryć swojej głupoty za zębami".

Plotki o sobowtórach Putina będą jeszcze się pojawiać wielokrotnie. Tym bardziej, że rosyjski reżim sam je podsyca, publikując nagrania z dublerami prezydenta. Podczas jednego z nich sobowtór zaliczył wpadkę. Kiedy został zapytany przez jednego z chłopców podczas spotkania z młodzieżą, czy jest Putinem, odpowiedział: "Ja. Tak, póki co".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić