Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

Promocje w księgarni o. Rydzyka. Różaniec za jedyne 130 zł

854
Podziel się:

W 1995 r. ojciec Rydzyk zainicjował powstanie Fundacji Nasza Przyszłość, która zajmuje się m.in. dystrybucją książek, poprzez internetową księgarnię. Księgarnia "Splendor" sprzedaje jednak nie tylko książki, ale także m.in. różańce. Produkt jest właśnie w promocji.

Promocje w księgarni o. Rydzyka. Różaniec za jedyne 130 zł
Zdjęcie ilustracyjne. O. Tadeusz Rydzyk. (Getty Images, Mateusz Wlodarczyk)

Ojciec Rydzyk zainicjował wiele projektów, w tym m.in. znaną słuchaczom Radia Maryja fundację, prowadzącą księgarnię "Splendor". W księgarni można kupić książki o tematyce religijnej, ale i nie tylko.

Oprócz książek w ofercie księgarni znajdują się także inne przedmioty. Przykładem są choćby różańce.

Obecnie trwa promocja, w czasie której możemy nabyć jeden z nich w cenie 130 zł. Cena za różaniec zszokowała internautów, którzy widząc ją, przecierali oczy ze zdumienia. To jednak nic, bo różaniec w "normalnej" cenie kosztuje bagatela 179,90 zł!

W ofercie jest także tańszy różaniec, który kosztuje 80 zł. Cena poza promocją wynosi 119,90 zł.

Wśród książek natomiast, których sprzedażą głównie zajmuje się sklep internetowy, jest także "Świat maryjnych objawień". W promocji za jedyne 149 zł. Cena regularna - 200 zł.

Co jeszcze oferuje sklep? Poza promocją m.in. nalewkę z rzęsy wodnej "Vichtosan" - za 89 zł, figurkę Matki Bożej Niepokalanej - za 300 zł, krem fiołkowy intensywny (50 ml) - za 150 zł, a także obraz "Nasza Pani z Tihaljiny" (50x70) - za 249 zł. Ciekawy produkt to także nalewka na odporność, za 75 zł.

Zobacz także: Do kupienia areszt dla kobiet w Ostródzie. Właścicielem może być każdy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(854)
Ocena: Pała
2 lata temu
Różaniec to drożej i to sporo jak w Rzymie. Może bierze pod uwagę wysokie podatki w Polsce.
M. Kędzior
2 lata temu
czyli nie sprawdziliście jak i czym różni sie księgarnia splendor od splendor24. Tak wam spieszno do bluzgu,że nie korzystacie z rozumu ?
Joka
2 lata temu
Modlę się w domu,w kościele na samym końcu w kąciku,nie daję na tacę,nie kupuję gazet,nie wspieram w żaden sposòb kościoła finansowo. Wpłacam na schronisko dla zwierząt Centaurus i dla chorych ludzi. Sama nie mam wiele,ale nie cierpię biedy.
MaryP
2 lata temu
Za drogo? Gdzie indziej są i drozsze. A co powiecie na różaniec bransoletkę za 159 zł? I wcale nie od ojca Rydzyka.
zgred
2 lata temu
Nam obiecują raj po śmierci, a sobie fundują go za życia za nasze pieniądze.
Karina MR
2 lata temu
...co was dziwi w SREBRNYM różańcu z kamieniami szlachetnymi za taką cenę??? Jak ktoś ma chęć to może sobie kupić do prywatnego użytku, ale raczej jest to opcja "na prezent", np. na ślub/chrzest/bierzmowanie. Jakoś koraliki Pandora za 200-300zł nikogo nie oburzają -_-
General
2 lata temu
A moze by tak Ojciec Redaktor zrobilby jeszcze w tej ksiegarni komis samochodowy?
Rycyk
2 lata temu
Ojca rycyka nie boli jeszcze grdyka? Widze, ze nasz kraj to piekny kraj. Nikt juz prawie nie mam jaj. Ten szatanski ksiegarz powinien doplacac do ksiazek, a nie kasowac 200 zlotych za... Inaczej... A kupujcie sobie. Niech sobie Marysia robi co chce.
dopieklaznim
2 lata temu
Biznesmen za...( Drogo)
luka
2 lata temu
Proszę podajcie Mi konto,na które mogę wpłacić pieniądze,za 100.000 różańców i 10.000 figurek.
Baśka
2 lata temu
Będąc na wycieczce w Jerozolimie na starym mieście zwiedzałem Bazylikę tzw. Bazylikę Grobu Świętego. Uwagę moją przykuła starsza Polka ostentacyjnie niosąca w ręku gąszcz ok. 50 różańców. Obserwowałem jak nie wypuszczając zamiotła kilka razy (w prawo i lewo) płytę, na której podobno zmarł Jezus. Równie zdumiona ilością różańców i dokonanym ceremoniałem jakaś inna pani zapytała tę panią od różańców po rosyjsku "ad kuda wy ?". Po usłyszanej odpowiedzi "z Polszy", pytająca machnęła ręką i powiedziała "Wsio paniatno, wsio paniatno". Moim zdaniem ten dialog mówi wszystko... Żałosny obrazek. Było mi autentycznie wstyd. A na własny użytek myślę, że patologiczna, bezrozumna religijność części polskiego społeczeństwa jest podstawowym źródłem patologii naszego życia politycznego i społecznego i utrzymywaniem władzy przez ludzi, którzy manipulując zniewolonymi religijnie Polakami utrzymują władzę, dzielą i antagonizują społeczeństwo, egoistycznie wykorzystują Polskę i Polaków dla zapewnienia swoim mafijnym strukturom bezwzględnej eksploatacji naszych wspólnych sukcesów przywłaszczającej sobie efekty wielu lat naszych wspólnych sukcesów, a tak naprawdę niszczą nasz kraj, nasze osiągnięcia i naszą przyszłość. Smutne ...
Steef
2 lata temu
To niewiarygodne jak można ludźmi manipulować i ile trzeba mieć do nich wyniosłej pogardy, by to robić.
Debora
2 lata temu
To moze w sprzedazy bedzie tez cos nt. wypędzenia kupców ze świątyni?
2222
2 lata temu
Czego chcą od ojca Rydzyka współplemieńcy premiera Nataniahu? Ujadają jak sfora ratlerków. Za pewne chcieliby ojca Rydzyka i wszystkich katolików ukrzyżować? Powinni jednak wiedzieć że są mniejszością a czerwonoarmistów ani czynnych funkcjonariuszy UB już nie ma.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić