Promocje w księgarni o. Rydzyka. Różaniec za jedyne 130 zł

1126

W 1995 r. ojciec Rydzyk zainicjował powstanie Fundacji Nasza Przyszłość, która zajmuje się m.in. dystrybucją książek, poprzez internetową księgarnię. Księgarnia "Splendor" sprzedaje jednak nie tylko książki, ale także m.in. różańce. Produkt jest właśnie w promocji.

Promocje w księgarni o. Rydzyka. Różaniec za jedyne 130 zł
Zdjęcie ilustracyjne. O. Tadeusz Rydzyk. (Getty Images, Mateusz Wlodarczyk)

Ojciec Rydzyk zainicjował wiele projektów, w tym m.in. znaną słuchaczom Radia Maryja fundację, prowadzącą księgarnię "Splendor". W księgarni można kupić książki o tematyce religijnej, ale i nie tylko.

Oprócz książek w ofercie księgarni znajdują się także inne przedmioty. Przykładem są choćby różańce.

Obecnie trwa promocja, w czasie której możemy nabyć jeden z nich w cenie 130 zł. Cena za różaniec zszokowała internautów, którzy widząc ją, przecierali oczy ze zdumienia. To jednak nic, bo różaniec w "normalnej" cenie kosztuje bagatela 179,90 zł!

W ofercie jest także tańszy różaniec, który kosztuje 80 zł. Cena poza promocją wynosi 119,90 zł.

Wśród książek natomiast, których sprzedażą głównie zajmuje się sklep internetowy, jest także "Świat maryjnych objawień". W promocji za jedyne 149 zł. Cena regularna - 200 zł.

Co jeszcze oferuje sklep? Poza promocją m.in. nalewkę z rzęsy wodnej "Vichtosan" - za 89 zł, figurkę Matki Bożej Niepokalanej - za 300 zł, krem fiołkowy intensywny (50 ml) - za 150 zł, a także obraz "Nasza Pani z Tihaljiny" (50x70) - za 249 zł. Ciekawy produkt to także nalewka na odporność, za 75 zł.

Zobacz także: Do kupienia areszt dla kobiet w Ostródzie. Właścicielem może być każdy
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić