aktualizacja 

Propagandysta Sołowjow straszy Europę. "Zmobilizujemy 10-15 mln ludzi"

Coraz mocniej wygląda na to, że Sołowjow nie przyjmuje do wiadomości licznych porażek i kompromitacji rosyjskich żołnierzy w Ukrainie. Jego słowa są szokujące.

Propagandysta Sołowjow straszy Europę. "Zmobilizujemy 10-15 mln ludzi"
Propagandysta Władimir Sołowjow straszy Europę. "Zmobilizujemy 10-15 mln ludzi" (Twitter)

Rosyjscy propagandyści w państwowej telewizji nie przyjmują jednak do wiadomości wielu porażek, które dotykają rosyjskie wojsko. Nikt nie usłyszy tam o problemach zmobilizowanych żołnierzy, o braku jedzenia, picia, sprzętu czy nawet funduszy przeznaczonych na gotowość pójścia na front.

Zamiast realnego spojrzenia na własne możliwości, ciągle pojawiają się nowe groźby w kierunku Europy i Stanów Zjednoczonych. Tym razem Władimir Sołowjow jest przekonany, że Rosja może zmobilizować nawet 15 milionów osób i zapewnić im broń.

Jaką oni mają armię? Zmobilizujemy 10-15 mln osób i przejedziemy się po Europie, jeśli to konieczne. I kto tam będzie przeciwko nam? Jeśli czegoś nie rozumieją, trzeba im wyjaśnić bronią nuklearną - powiedział Władimir Sołowjow.

Nagranie udostępnił w swoich mediach społecznościowych Anton Geraszczenko, ukraiński polityk. Internauci już kpią ze słów człowieka Putina. - Nie mają nawet sprzętu, by wyposażyć 100 tysięcy ludzi - czytamy w jednym z komentarzy. Inne utrzymane są w podobnym tonie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Władimir Sołowjow. Straszy wszystko i wszystkich

Władimir Sołowjow w swoich programach wielokrotnie obierał za cel także Polaków. Mówił m.in. o konieczności przeprowadzenia ataku nuklearnego i "podlizywaniu się" Amerykanom. Trudno jednak na poważnie brak słowa człowieka, który bezrefleksyjnie wspiera reżim Władimira Putina. Do tej pory jego słowa ciągle mijają się z rzeczywistością.

Zobacz także: Putin jest nieobliczalny? "Walczy nie tylko z Ukrainą"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić