Bartłomiej Nowak
Bartłomiej Nowak| 
aktualizacja 

Protasiewicz śpieszy się ze ślubem z 22-letnią narzeczoną?

175

Jacek Protasiewicz jest wyjątkowo wylewny na platformie X(Twitter). We wtorek 23 kwietnia polityk podał informację, że szykuje się do unieważnienia pierwszego małżeństwa. Przy okazji podał też przybliżoną datę ślubu z 22-letnią Darią Brzezicką.

Protasiewicz śpieszy się ze ślubem z 22-letnią narzeczoną?
Protasiewicz śpieszy się ze ślubem z 22-letnią narzeczoną? (Facebook)

W ostatnich tygodniach w życiu Jacka Protasiewicza dzieje się wyjątkowo dużo. 15 kwietnia za swoje obraźliwe posty stracił stanowisko wicewojewody. O dziwo polityk związany z PSL nie przejął się zbytnio utratą stanowiska. Wręcz przeciwnie, sprawę skomentował oczywiście na platformie X.

Przekonywał, że dzięki decyzji premiera miał czas na urlop z ukochaną. Podczas pobytu na Malcie 56-latek oświadczył się swojej 22-letniej dziewczynie Darii Brzezickiej. Zdaje się, że Protasiewicz chce wyjątkowo szybko zalegalizować związek z młodą działaczką Trzeciej Drogi.

Jeden z internautów zapytał byłego wicewojewodę: "Panie Jacku, kiedy weselicho?". Protasiewicz błyskawicznie pośpieszył z odpowiedzią, na zdawałoby się, dość osobiste pytanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Co chce przekazać Kamiński? "W PiS-ie zapadła decyzja"
Trwa ładowanie wpisu:twitter
"Liczę na unieważnienie pierwszego małżeństwa (rozwód był w 2019), co może potrwać kilka miesięcy…czyli - jesień" - odpowiedział Jacek Protasiewicz na pytanie jednego z internautów.

Przypomnijmy, że Jacek Protasiewicz już raz był żonaty. W 2002 roku wziął ślub z Patrycją Matusz. Para doczekała się syna Piotra. Związek nie wytrzymał jednak próby czasu – małżonkowie rozwiedli się w 2019 roku. Była żona Protasiewicza robi karierę naukową. 46-latka jest doktorem habilitowanym nauk społecznych i prorektorem na Uniwersytecie Wrocławskim.

Wszystko wskazuje na to, że Jacek Protasiewicz będzie dążył do unieważnienia swojego pierwszego ślubu kościelnego. Według jego informacji może to nastąpić w ciągu kilku miesięcy.

W związku z tym 56-latek zapowiedział, że jego ślub z 22-letnią Darią Brzezicką może odbyć się jeszcze w tym roku. Dociekliwi internauci dopytują skąd ten pośpiech?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić