Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Prymitywna kpina Donalda Trumpa z przeciwnika. Zobacz zdjęcie Joe Bidena

35

Prezydent Stanów Zjednoczonych wypowiedział się nieprzychylnie na temat Joe Bidena. Przedmiotem kpin z kontrkandydata był sposób, w jaki nosił maseczkę w trakcie konferencji prasowej. Donald Trump pozwolił sobie nawet na sugestie odnośnie kondycji psychicznej Bidena.

Prymitywna kpina Donalda Trumpa z przeciwnika. Zobacz zdjęcie Joe Bidena
Donald Trump zażartował ze sposobu, w jaki Joe Biden nosi maseczkę ochronną (Getty Images, Mark Wilson , Staff)

Donald Trump poruszył temat Joe Bidena, kiedy spotkał się z wyborcami z Pensylwanii. W trakcie przemówienia przypomniał o sytuacji, gdy jego kontrkandydat rozmawiał z dziennikarzami z maseczką ochronną zwisającą luźno z ucha.

Donald Trump żartuje z maseczki Joe Bidena

Prezydent USA zażartował, że nie widział mężczyzny, który lubi maseczkę w równym stopniu co jego kontrkandydat. Zasugerował, że na tej podstawie psychiatra mógłby doszukać się u Joe Bidena różnych problemów.

Czy widzieliście kiedyś mężczyznę, który lubi maseczkę tak samo jak on? Jemu ona zwisa. Ponieważ daje mu poczucie bezpieczeństwa, Gdybym był psychiatrą, (...) powiedziałbym: "Ten facet ma duże problemy. Zwisające. Zwisające..." – cytuje Donalda Trumpa "One India".

Wcześniej Donald Trump sam był krytykowany przez Joe Bidena z powodu braku maseczki ochronnej. Kandydat Partii Demokratycznej oskarżał obecnego prezydenta, że swoim zachowaniem naraża zdrowie, a nawet życie innych osób na niebezpieczeństwo. Jak dowodził w rozmowie z CNN, Trump nie chciał zasłaniać ust i nosa z powodu "fałszywej męskości".

Takie zachowanie macho, dla faceta.... Nie powinienem zaczynać, ale to po prostu kosztuje życie ludzi. Prezydenci powinni prowadzić, a nie angażować się w głupoty i być fałszywie męscy – powiedział Joe Biden w rozmowie z CNN.
Zobacz także: Zobacz też: Steve Bannon aresztowany. Doradca Donalda Trumpa oskarżony o defraudację
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić