o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Przerażające nagranie z Iławy. Katował 12-latka na oczach kolegów

124
Podziel się

15-latek w Iławie skatował o 3 lata młodszego chłopaka, bo ten miał obrazić jego dziewczynę. Do sieci trafiło nagranie z brutalnej bójki, które było filmowane przez rówieśników 12-latka. Żaden z kolegów mu nie pomógł.

Przerażające nagranie z Iławy. Katował 12-latka na oczach kolegów
Brutalne pobicie miało miejsce na łączce w pobliżu wieży ciśnień w Iławie. (Wikimedia Commons)
bDhkbMRN

12-letni chłopiec został brutalnie pobity za to, że kilka miesięcy wcześniej obraził dziewczynę swojego 15-letniego oprawy. Nastoletni napastnik ma już na swoim koncie podobne bójki, za które przebywał w poprawczaku.

Jak donosi Polsat News nagranie, na którym widać, jak 15-latek katuje 12-latka, powstało w lipcu, ale do sieci trafiło dopiero teraz. Sprawę na policję zgłosiła rodzina pobitego chłopca. Brutalna bójka miała miejsce obok osiedla na łączce pod wieżą ciśnień w Iławie. Na nagraniu słychać okrzyki: "No Nagrywaj!", "Ej, Kacper, zostaw go!" i "Przeproś, że żyjesz!".

bDhkbMRP
To jest miejsce, w którym przebywa z reguły bardzo mało osób, dlatego nikt nie reagował. Pierwsza osoba, która tędy przejeżdżała, natychmiast zareagowała, co skutkowało zaprzestaniem eskalacji siły - wyjaśniała w rozmowie z Polsat News asp. Joanna Kwiatkowska z policji w Iławie.

Brutalne pobicie 12-latka. 15-letni napastnik odpowie przed sądem rodzinnym

Do nagrywania na początku zachęca dziewczyna. To znaczy, że było przynajmniej trzech na jednego. Okładanie pięściami i kopanie po całym ciele bezbronnej ofiary stało się rozrywką dla kolegów, którzy nagrywali całe zajście.

bDhkbMRV

Zachowane agresywnego 15-latka zostanie poddane ocenie sądu rodzinnego dla nieletnich. Policja dołączyła nagranie do akt sprawy. Napastnikowi znowu grozi poprawczak.

21-latek z Lublina zatrzymany przez kontrterrorystów

bDhkbMSq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(124)
belfer
miesiąc temu
Nie trafi do poprawczaka tylko do Ośrodka Wychowawczego, gdzie dostanie opiekę psychologów, będzie mógł się obijać, nic nie robić i żądać dostępu do internetu i gier. Pobity chłopak będzie w tym czasie czekać na wyjście oprawcy na "przepusteczkę". Dziewczyna, która zleciła pobicie pozostanie bezkarna.
Polan.
miesiąc temu
Za dwa , trzy laty kogoś zabije.
Paweł
miesiąc temu
Wow kary w polsce naprawdę powalają 🤢
bDhkbMSr
1112
miesiąc temu
Za komuny nie do pomyślenia, no ale religia była w salkach katechetycznych.
Bartek
miesiąc temu
U mnie w szkole też taki był trochę większy i bić się potrafił jednak zgodnie cała nasza klasa nie stchorzyla, bez policji i nauczycieli poza szkołą oberwal czy on się mscil później? Nasylal kolegów? Siedział cicho stracił jednego zeba i się pogodził.
Najnowsze komentarze (124)
trzeba myśleć
miesiąc temu
Dziwi mnie, że po powrocie do systemu ośmioklasowego nadal jest tyle PatOlogii, a obiecywali złote góry. Ja z bratem bliźniakiem przeszliśmy przez gimnazjum (roczniki urodzone między 1986-2003) i nigdy nie próbowaliśmy tytoniu, ani innych narkotyków. O gimnazjach krążyły mroczne legendy, ale tak naprawdę to zależy od rodziny i środowiska wychowawczego oraz własnych wyborów. Mieliśmy szczęście urodzić się w porządnej rodzinie bez nałogów. Człowiekowi z menelskiej rodziny, lub zwykłemu degeneratowi z ponoć dobrej rodziny nie pomoże ośmioklasówka, osobie z zasadami i z dobrej rodziny nie zaszkodzi i gimnazjum! Szokuje mnie ten powrót PiS-u do komuny do systemu ósmoklasowego - sam urodziłem się rok po jej upadku i dla mnie to dziwne chęć mentalnego powrotu do totalitarnego systemu. Jeszcze brakuje by zlikwidowali obecne województwa, senat i straż miejską oraz zakazali Parad Równości i komuna bis w ostrym stylu POwróci! Senat, straż miejska, gimnazja i manifestacje dotyczące praw człowieka to symbol demokracji.
F8fcj
miesiąc temu
Lewe wychowanie bezstresowe zbiera żniwa!!! 50 batów na goły tylek w zupełności wystarczy a tak policja, sąd.. przecież to kosztuje państwo kilkadziesiąt tysięcy zł z kieszeni podatnika a i tak nic nie wnosi w wychowanie tego 15 letniego bandyty... Tylko bat go wychowa
LOVE18.PL
miesiąc temu
❤️❤️Gorące i samotne, a co najważniejsze chętne kobiety czekają na Ciebie! Odezwij się⬆️
demon
miesiąc temu
gdyby to by był moj syn to ten starszy byłby skladany razem z obserwatorami przez 2 dni ...
mama
miesiąc temu
za późno reaguje sie na ekscesy w szkole, juz w 1 klasie szkoly podstawowej widać kto jest niestabilny emocjonalnie i już należy reagować, zmieniajac szkołe takiemu gagatkowi na specjalna ze szcegolnym nadzorem psychiatrow i psychologów. A nie jak dopiero pobbije kolezanke, kolege z klasy, pania nauczycielkę, a potem matke ojhca, zabije sąsiada, bo krzywio na niego popatrzy!
joanna
miesiąc temu
Mówcie co chcecie, ale mam wrażenie, że za PIS bandziorstwo rozkwitło. NP za PO zrobili szkoły integracyjne, gdzie wspólnie dzieci zdrowe i niepełnosprawne uczyły się wzajemnej wrażliwości. Pamiętacie? PIS własnymi ustawami to zlikwidował. Po co? No właśnie.
akm
miesiąc temu
I w tym poprawczaku pewnie go "poprawią".Poprawczak to wylęgarnia bandytyzmu.Nikomu tam nie zależy, żeby wyprowadzić tych młodych ludzi na prostą.
ojejku
miesiąc temu
Anty teraz kontr co jeszcze wymyślą może bracia terroryści
bDhkbMSj
pol
miesiąc temu
Teraz sąd powinien nakazać publiczne obicie i skopanie oprawcy. I 25 lat więzienia.
zzz
miesiąc temu
Przecież chłop o imieniu Margot też bił i sąd go wypuścił.
gagatek
miesiąc temu
miedzy 12 latkiem a 15 latkiem jest spora różnica w sile fizycznej.To jak walka 3 latka z 6 latkiem.Za takie numery tylko izolacja jest adekwatna do winy.
gagatek
miesiąc temu
Więcej bezstresowego wychowania,stres bedzie mieć społeczeństwo gdy 15 latek podrośnie i nabierze siły.
alone
miesiąc temu
Sami filmowcy nam rosną. Brawo młodzież.
Wiki
miesiąc temu
"Brutalna bójka miała miejsce obok osiedla na łączce pod wieżą ciśnień w Iławie." Bójka byłaby wtedy jakby obaj okładali sie pięściami i kopali. To było brutalne pobicie a nie bójka.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić