o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Dantejskie sceny na szkolnym boisku. "Przeproś, że żyjesz!"

372
Podziel się

W Częstochowie doszło do przerażającej bójki na terenie szkoły. Padły okropne słowa. Żaden z uczniów nie zareagował, a nagranie zrobione z ukrycia szybko obiegło sieć.

Dantejskie sceny na szkolnym boisku. "Przeproś, że żyjesz!"
Zdjęcie z nagrania. (Facebook)
bDTpUpIR

Na boisku jednej z częstochowskich szkół doszło do przerażającego incydentu. Dwie nastolatki wdały się w bójkę. Jedna z nich krzyczała:

Przeproś, że żyjesz! Przeproś, k***a, bo zaraz w ryj dostaniesz - słychać na nagraniu udostępnionym przez serwis Miejska.
bDTpUpIT

Żaden z uczniów nie zareagował. W tle słychać jedynie śmiechy, niektórzy nagrywali zdarzenie telefonami komórkowymi.

Jedna z uczennic była szczególnie agresywna. Krzyczała na drugą, skakała po jej klatce piersiowej i krępowała ręce tak, że tamta nie mogła się bronić. Głos w sprawie zabrała również szkoła:

bDTpUpIZ
Samorząd uczniowski ZSTiO im. S. Żeromskiego w Częstochowie kategorycznie potępia zachowanie uczennic naszej szkoły, które wywołały bójkę na boisku szkolnym. Nasza szkoła od wielu lat cieszy się opinią szkoły bezpiecznej, przyjaznej dla ucznia, w której wszyscy żyjemy w zgodzie.

Jak informuje Polsat News, sprawą zajęła się również policja i urzędnicy miejscy. Niepokojące jest nie tylko agresywne zachowanie nastolatek i wszczynanie bójek.

bDTpUpJa

Uwagę zwraca również reakcja - czy też raczej brak reakcji - innych uczniów. Nikt nie przerwał bójki, nie pomógł powalonej na ziemię dziewczynie ani nie poinformował o zdarzeniu nauczyciela.

Zobacz także: Zamieszanie podatkowe. "Do 450 zł dostaniemy paragon z numerem NIP"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTpUpJu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(372)
stop
7 miesięcy temu
w czasach mojej młodości, taka agresywna wojowniczka trafiłaby na stałe do poprawczaka, a rodzina dostałby kuratora, że wychowała takiego potwora. Dyrekcja szkoły do zwolnienia bez możliwości wykonywania wyuczonego zawodu
O rany
7 miesięcy temu
Ta szkoła jest przyjazna dla ucznia? No to gratulacje dla dyrektora.
Ewka
7 miesięcy temu
Reakcja szkoły i samorządu naprawdę powala. Mówią "nie" umieszczaniu i powielaniu takich filmów. Gdyby nie wrzucono tego filmu do sieci to prawdopodobnie reakcja szkoły, rodziców, służb, byłaby nieadekwatna do zaistniałej sytuacji. Zaznaczam, że to uraz nie tylko fizyczny (skakanie po klatce piersiowej mogło zakończyć się graficznie), ale również psychiczny. Mam nadzieję, że to dziewczę zostanie wydalone ze szkoły i trafi tam gdzie powinna. Wolontariat i prace społeczne obowiązkowo. Może nabierze trochę rozumu.
bDTpUpJv
Sonika
7 miesięcy temu
Opinia szkoły, bezcenna, wszyscy w szoku, to są kpiny jakieś, najlepiej nie widzieć i nie słyszeć
Belfer
7 miesięcy temu
A gdzie byli nauczyciele? uczniowie dostają za pilnowanie uczniów pieniądze. Dlaczego uczniowie mają reagować i narażać się na zemstę dziewuch?
Najnowsze komentarze (372)
Witold
7 miesięcy temu
Ten apel Samorządu uczniowskiego to chyba był pisany przez Dyrekcję szkoły - i treść i słownictwo o tym świadczy
Iza
7 miesięcy temu
Mam 43 lata.W szkole byłam poniewierana przez wade zgryzu.Bardzo długo dokuczał mi jeden z lepiej sytuowanych uczniów.Nikt mnie nie bronił.Skargi u nauczycieli to była zwykła strata czasu.Teraz po latach radzę rodzicom zapisywać dzieci do szkół walki i niech się same bronią.Acha wyzwiska ;szpicbrodka; mam w pamięci do dziś.Inni uczniowie nie stawali w mojej obronie.Na to wszystko jest jedno lekarstwo SAMOOBRONA
Nicsięniestał
7 miesięcy temu
Te szablony oświadczeń to gdzie można znaleźć ? Bo zawsze brzmią podobnie.
Anna
7 miesięcy temu
Wszyscy tam obecni powinni odpowiedzieć za to co się stało , agresywna dziewczyna do poprawczaka za brak szacunku do drugiej osoby a reszta , bez wyrazu co jak deska w płocie stoi nagany z wpisem do świadectwa , niech wiedzą że gdyby coś się stało to nikt na taką osobę liczyć nie może. Szkoła ma zszarganą opinie , masakra , to wiadomo skąd dzieciaki mają poczucie moralności jak to jest pierwsze co myślą po takim zdarzeniu , brawo
natychmiast
7 miesięcy temu
porażająca reakcja dyrekcji, pozbawić stanowisk.
Windows
7 miesięcy temu
Z oświadczenia samorządu wynika jasny przekaz: "nic się nie stało. To wina tych co nagrali bójkę." Ludzie! Mózgi wam wypaliło? Dyrekcje zwolnić w trybie natychmiastowym!
Człowiek
7 miesięcy temu
Jak to dzieci , prawda ...
XYZ
7 miesięcy temu
Ja ja chodziłem do szkoły to dziennie było 10 takich bójek. I w gazetach nikt nie pisał o takich bzdurach
bDTpUpJn
wkhefwerehrh
7 miesięcy temu
Kolejny przykład, że bezstresowe wychowanie się nie sprawdza.
666
7 miesięcy temu
Wielkie mi halo. Poszły na klasyczną solówkę i się narobiło bo ktoś filmik do neta wrzucił . (Za moich czasów sporne sprawy natury wszelakiej rozwiązywalismy po lekcjach i głównie tłukli się chłopy , teraz i panienkom czasami odwala).
Legniczanka
7 miesięcy temu
Moja córka była ofiarom hatingu w szkole w legnicy szkole brazowej przy ul. Lotniczej szkoła nic w tym kierunku nie robiłam tylko zamiatała wszystko pod dywan więc zgłosiłam tą sprawe na policje teraz te dwie dzieczyny mają sprawe karną w sądzie grozi im poprawczak bo jak się okazało że mają już nie małom kartoteke na policji miedzy innymi za narkotyki szkoła nakłaniała nas żebyś my wycifali Tom sprawe z policji i sądu my jako rodzice nie ulegliśmy nacisku pedagoga derektorka i wychiwawczyi spraw Tera za tydzien w sądzie córka zmieniła szkołe ponieważ przez te dwie dziewuchy prubowała się zabić powinni tom dziewuche do poprawczaka wsadzić a szkołe ukarać za to że do tego dopuściła a takrze tych gapiów karą poządkowom i grzywną powinni tej dziewczynie pomuc
Andrzej1222
7 miesięcy temu
Jeśli jest taka mozliwosc to bym wszystkich obserwatorów też ukaral
Bartezz2107
7 miesięcy temu
Gowniara dostała by tak wpierdziel że już nigdy by gęby nie otwozyla patologia i tyle z takim ścierwem to tylko do burdel szybko by ją nauczyli szacunku
Polak
7 miesięcy temu
Nauczyciele pewnie obstawiali która pierwsza się zabije.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić