Dantejskie sceny na szkolnym boisku. "Przeproś, że żyjesz!"

583

W Częstochowie doszło do przerażającej bójki na terenie szkoły. Padły okropne słowa. Żaden z uczniów nie zareagował, a nagranie zrobione z ukrycia szybko obiegło sieć.

Dantejskie sceny na szkolnym boisku. "Przeproś, że żyjesz!"
Zdjęcie z nagrania. (Facebook)

Na boisku jednej z częstochowskich szkół doszło do przerażającego incydentu. Dwie nastolatki wdały się w bójkę. Jedna z nich krzyczała:

Przeproś, że żyjesz! Przeproś, k***a, bo zaraz w ryj dostaniesz - słychać na nagraniu udostępnionym przez serwis Miejska.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Żaden z uczniów nie zareagował. W tle słychać jedynie śmiechy, niektórzy nagrywali zdarzenie telefonami komórkowymi.

Jedna z uczennic była szczególnie agresywna. Krzyczała na drugą, skakała po jej klatce piersiowej i krępowała ręce tak, że tamta nie mogła się bronić. Głos w sprawie zabrała również szkoła:

Samorząd uczniowski ZSTiO im. S. Żeromskiego w Częstochowie kategorycznie potępia zachowanie uczennic naszej szkoły, które wywołały bójkę na boisku szkolnym. Nasza szkoła od wielu lat cieszy się opinią szkoły bezpiecznej, przyjaznej dla ucznia, w której wszyscy żyjemy w zgodzie.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Jak informuje Polsat News, sprawą zajęła się również policja i urzędnicy miejscy. Niepokojące jest nie tylko agresywne zachowanie nastolatek i wszczynanie bójek.

Uwagę zwraca również reakcja - czy też raczej brak reakcji - innych uczniów. Nikt nie przerwał bójki, nie pomógł powalonej na ziemię dziewczynie ani nie poinformował o zdarzeniu nauczyciela.

Zobacz także: Zamieszanie podatkowe. "Do 450 zł dostaniemy paragon z numerem NIP"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić