Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Dantejskie sceny na szkolnym boisku. "Przeproś, że żyjesz!"

374
Podziel się:

W Częstochowie doszło do przerażającej bójki na terenie szkoły. Padły okropne słowa. Żaden z uczniów nie zareagował, a nagranie zrobione z ukrycia szybko obiegło sieć.

Dantejskie sceny na szkolnym boisku. "Przeproś, że żyjesz!"
Zdjęcie z nagrania. (Facebook)

Na boisku jednej z częstochowskich szkół doszło do przerażającego incydentu. Dwie nastolatki wdały się w bójkę. Jedna z nich krzyczała:

Przeproś, że żyjesz! Przeproś, k***a, bo zaraz w ryj dostaniesz - słychać na nagraniu udostępnionym przez serwis Miejska.

Żaden z uczniów nie zareagował. W tle słychać jedynie śmiechy, niektórzy nagrywali zdarzenie telefonami komórkowymi.

Jedna z uczennic była szczególnie agresywna. Krzyczała na drugą, skakała po jej klatce piersiowej i krępowała ręce tak, że tamta nie mogła się bronić. Głos w sprawie zabrała również szkoła:

Samorząd uczniowski ZSTiO im. S. Żeromskiego w Częstochowie kategorycznie potępia zachowanie uczennic naszej szkoły, które wywołały bójkę na boisku szkolnym. Nasza szkoła od wielu lat cieszy się opinią szkoły bezpiecznej, przyjaznej dla ucznia, w której wszyscy żyjemy w zgodzie.

Jak informuje Polsat News, sprawą zajęła się również policja i urzędnicy miejscy. Niepokojące jest nie tylko agresywne zachowanie nastolatek i wszczynanie bójek.

Uwagę zwraca również reakcja - czy też raczej brak reakcji - innych uczniów. Nikt nie przerwał bójki, nie pomógł powalonej na ziemię dziewczynie ani nie poinformował o zdarzeniu nauczyciela.

Zobacz także: Zamieszanie podatkowe. "Do 450 zł dostaniemy paragon z numerem NIP"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(374)
Polak
8 miesięcy temu
To jest właśnie wychowywanie bezstresowe dzieci i nie wpajanie humanitarnych i dobrych wartości w dzieci przez rodziców.Doczekaliśmy się potomków bandytów i złodziei ceniących tylko własną wyższość i własny interes.Czarno to widzę.Oczywiście nie wszyscy tacy są ale jednak są.
BOLO
8 miesięcy temu
Tak zachowują się TCHÓRZE którzy mocni są tylko w grupie a sami są O
Witold
2 lata temu
Ten apel Samorządu uczniowskiego to chyba był pisany przez Dyrekcję szkoły - i treść i słownictwo o tym świadczy
Iza
2 lata temu
Mam 43 lata.W szkole byłam poniewierana przez wade zgryzu.Bardzo długo dokuczał mi jeden z lepiej sytuowanych uczniów.Nikt mnie nie bronił.Skargi u nauczycieli to była zwykła strata czasu.Teraz po latach radzę rodzicom zapisywać dzieci do szkół walki i niech się same bronią.Acha wyzwiska ;szpicbrodka; mam w pamięci do dziś.Inni uczniowie nie stawali w mojej obronie.Na to wszystko jest jedno lekarstwo SAMOOBRONA
Nicsięniestał
2 lata temu
Te szablony oświadczeń to gdzie można znaleźć ? Bo zawsze brzmią podobnie.
Anna
2 lata temu
Wszyscy tam obecni powinni odpowiedzieć za to co się stało , agresywna dziewczyna do poprawczaka za brak szacunku do drugiej osoby a reszta , bez wyrazu co jak deska w płocie stoi nagany z wpisem do świadectwa , niech wiedzą że gdyby coś się stało to nikt na taką osobę liczyć nie może. Szkoła ma zszarganą opinie , masakra , to wiadomo skąd dzieciaki mają poczucie moralności jak to jest pierwsze co myślą po takim zdarzeniu , brawo
natychmiast
2 lata temu
porażająca reakcja dyrekcji, pozbawić stanowisk.
Windows
2 lata temu
Z oświadczenia samorządu wynika jasny przekaz: "nic się nie stało. To wina tych co nagrali bójkę." Ludzie! Mózgi wam wypaliło? Dyrekcje zwolnić w trybie natychmiastowym!
Człowiek
2 lata temu
Jak to dzieci , prawda ...
XYZ
2 lata temu
Ja ja chodziłem do szkoły to dziennie było 10 takich bójek. I w gazetach nikt nie pisał o takich bzdurach
wkhefwerehrh
2 lata temu
Kolejny przykład, że bezstresowe wychowanie się nie sprawdza.
666
2 lata temu
Wielkie mi halo. Poszły na klasyczną solówkę i się narobiło bo ktoś filmik do neta wrzucił . (Za moich czasów sporne sprawy natury wszelakiej rozwiązywalismy po lekcjach i głównie tłukli się chłopy , teraz i panienkom czasami odwala).
Legniczanka
2 lata temu
Moja córka była ofiarom hatingu w szkole w legnicy szkole brazowej przy ul. Lotniczej szkoła nic w tym kierunku nie robiłam tylko zamiatała wszystko pod dywan więc zgłosiłam tą sprawe na policje teraz te dwie dzieczyny mają sprawe karną w sądzie grozi im poprawczak bo jak się okazało że mają już nie małom kartoteke na policji miedzy innymi za narkotyki szkoła nakłaniała nas żebyś my wycifali Tom sprawe z policji i sądu my jako rodzice nie ulegliśmy nacisku pedagoga derektorka i wychiwawczyi spraw Tera za tydzien w sądzie córka zmieniła szkołe ponieważ przez te dwie dziewuchy prubowała się zabić powinni tom dziewuche do poprawczaka wsadzić a szkołe ukarać za to że do tego dopuściła a takrze tych gapiów karą poządkowom i grzywną powinni tej dziewczynie pomuc
Andrzej1222
2 lata temu
Jeśli jest taka mozliwosc to bym wszystkich obserwatorów też ukaral
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić