o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Jan Manicki
|

Brutalny atak przed Żabką. Policja zatrzymała kolejną osobę

10
Podziel się

Policja zatrzymała drugiego podejrzanego w sprawie brutalnego pobicia pod Żabką w Radomiu. To 45-letni mieszkaniec miasta. Nadal poszukiwany jest trzeci mężczyzna, który zaatakował sprzedawczynię po tym, jak nie chciała mu sprzedać papierosów po zamknięciu sklepu.

Brutalny atak przed Żabką. Policja zatrzymała kolejną osobę
Policja zatrzymała drugą osobę w sprawie pobicia sprzedawczyni przed Żabką (YouTube)
bEqoLroB

Radomscy funkcjonariusze policji ujęli we wtorek 45-letniego radomianina zamieszanego w sprawę pobicia sprzedawczyni przed Żabką. To druga osoba zatrzymana w tej sprawie. Wcześniej policja ujęła 40-letniego mieszkańca Radomia. Wciąż nie udało się jednak zatrzymać mężczyzny, który rozpoczął bójkę.

Zatrzymany mężczyzna zostanie teraz doprowadzony do prokuratury w celu postawienia mu zarzutów – poinformowała rzeczniczka radomskiej policji Katarzyna Kucharska, cytowana przez RMF FM za PAP.
bEqoLroD

Brutalne pobicie przed Żabką. Kopał w głowę i atakował pięściami.

Całe zajście nagrała kamera miejskiego monitoringu. Na filmie widać, jak 37-letni napastnik rzucał przedmiotami w witrynę sklepową i próbował zniszczyć drzwi. Uderzał w nie za pomocą drewnianej palety, która leżała obok.

W tym momencie ze sklepu wybiegli 50-latka i jej syn z kolegą, którzy powalili napastnika i z pomocą świadków zdarzenia na moment opanowali sytuację. Wtedy do akcji włączył się kolejny mężczyzna, prawdopodobnie znajomy napastnika. Kopał w głowę sprzedawczynię i atakował pięściami broniące ją osoby.

bEqoLroJ

Pobił sprzedawczynię pod Żabką. Nie chciała sprzedać mu papierosów po zamknięciu sklepu

Do incydentu doszło w niedzielę po godz. 20.30 na ul. Miłej w Radomiu. Ustalenia śledczych wskazują, że gdy zamykano sklep, do środka wszedł mężczyzna i chciał kupić papierosy. Prowadząca „Żabkę” kobieta odmówiła sprzedaży, ponieważ kasa była już nieczynna. Wtedy mężczyzna stał się agresywny.

We wtorek sąd zastosował tymczasowy areszt wobec zatrzymanego wcześniej w tej sprawie 40-letniego mieszkańca Radomia. Mężczyzna usłyszał zarzuty udziału w bójce i naruszenia nietykalności cielesnej drugiej osoby. Grozi mu do 5 lat więzienia.

bEqoLroK
Zobacz także: Brutalne pobicie pod Żabką w Radomiu. Kopali w głowę i bili pięsciami
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEqoLrpe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
beti
10 miesięcy temu
widać, że Pani sklepowa i jej towarzysze ze sklepu mają ten sam poziom intelektualny co ten klient. "Mierz siły na zamiary" jak mówi przysłowie. Tyle w temacie.
olek
10 miesięcy temu
jak to jest z tym naszym prawem ? niby wolno się bronić, niby należy bronić innego człowieka, niby wolno bronić mienie swoje wszelkimi możliwymi sposobami ...to ja się pytam , czy mogłbym użyć noża, pistoletu czy jakiegoś innego rozsądnego narzędzia które w sposób pewny uchroni mnie przez rozzuchwalonymi bandytami
jan
10 miesięcy temu
udział w bójce ??? to jakaś kpina ?
bEqoLrpf
Alan
10 miesięcy temu
Wszystkich trzech skazać za usiłowanie zabójstwa na dożywocie, dożywotnie ciężkie roboty i pozbawienie praw publicznych , dodatkowo konfiskata mienia w całości i wypłata poszkodowanej po 100 tysięcy złotych odszkodowania od każdego ze sprawców.
xxx
10 miesięcy temu
Zarzut udziału w bójce?? Chyba usiłowania zabójstwa.
Radomiak
10 miesięcy temu
kuzwa nie na Milej tylko na Chrobrego
Pro
10 miesięcy temu
Dożywocie dla wszystkich 3
kilent MOPS
10 miesięcy temu
Pewnie chłopaki byli po wypłacie 500+ i trzeba było trochę zaszaleć.
patelmistrz
10 miesięcy temu
Należy ich uniewinnić wszak byli na głodzie nikotynowym:)
👤👥👤
10 miesięcy temu
Kwestia czasu i znajdzie się ten trzeci.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić