Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Przerażające zdjęcie wychudzonego psa. Przeżył prawdziwe piekło

102

Przed sądem w Poole w Anglii stanęła 27-letnia kobieta i jej 62-letnia matka. Oskarżono je o zaniedbanie psa, który był tak przeraźliwie wychudzony, że nawet nie był w stanie się ruszać. Zwierzę musiało zostać uśpione.

Przerażające zdjęcie wychudzonego psa. Przeżył prawdziwe piekło
Pies był przeraźliwie wychudzony. Nie był w stanie się ruszać

Inspektor RSPCA, Patrick Bailey, został wezwany do jednego z domów w Poole w Anglii. Znalazł tam 19-letniego psa, który leżał nieruchomo na podłodze. Zwierzę było w tak tragicznym stanie, że inspektor myślał, iż nie żyje.

Suczka o imieniu Honey trafiła do weterynarza, jednak musiała zostać uśpiona. Patrick Baley powiedział przed sądem, że był to "najchudszy żywy pies", jakiego widział w czasie swojej 10-letniej kariery.

"Najchudszy żywy pies". Przez kilkanaście lat nie był u weterynarza

Dokumentacja wykazała, że ​​pies nie był u weterynarza od 2007 roku. Przed uśpieniem wykryto u niego chorobę nerek, a także problemy z zębami, pazurami i spojówkami.

O zaniedbanie psa oskarżono 27-letnią Clare Hawkins i jej matkę 62-letnią Christine. Kobiety opiekowały się Honey, od kiedy była szczeniakiem. Otrzymały zakaz opiekowania się jakimkolwiek zwierzęciem przez 5 lat. Sędziowie nałożyli również na nie obowiązek prac społecznych.

Zdjęcia mówią wszystko. Absolutnie przerażające traktowanie biednego bezbronnego zwierzęcia - skomentował sędzia Ian Kendall.

Zobacz także: Sarna ugrzęzła w błocie. Do akcji ratunkowej wykorzystano koparkę

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić