Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Twierdził, że pies wpadł pod samochód. Straszna prawda wyszła na jaw

75
Podziel się

Aresztowano mężczyznę z województwa śląskiego, który skatował psa. Zwierzę znajdowało się w tak ciężkim stanie, że konieczne było przeprowadzenie operacji. Sam sprawca przestępstwa twierdził, że obrażenia wynikały z wypadku samochodowego.

Twierdził, że pies wpadł pod samochód. Straszna prawda wyszła na jaw
Skatowany pies był operowany z powodu uszkodzenia opłucnej (Policja Śląska)
bCYtdfxN

Do zdarzenia doszło w mieszkaniu w centrum Częstochowy. 58-latek przebywał tam ze swoją konkubiną i jej dwoma psami.

Kobieta została obudzona przez skomlenie psa. Okazało się, że jedno ze zwierząt schowało się w łazience pod wanną. Było pobite i zakrwawione.

bCYtdfxP

Jaka kara grozi 58-latkowi za znęcanie się nad psem?

Właścicielka rannego zwierzęcia natychmiast powiadomiła policję. Sam pies potrzebował operacji z powodu uszkodzenia opłucnej, posiadał także ranę kłutą. Specjalistom udało się uratować mu życie.

Funkcjonariusze policji aresztowali 58-latka, który decyzją sądu został osadzony w areszcie. Mimo zapewnień mężczyzny, że pies wpadł pod samochód, dowody jednoznacznie wskazały na jego winę. Jak podaje Policja Śląska, za znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze policji zdecydowali się także na interwencyjne odebranie właścicielce zwierząt drugiego z psów. Obecnie oba zwierzęta przebywają w schronisku dla zwierząt. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

bCYtdfxV

Krokodyl zaatakował psa. Szybki koniec dla pupila

bCYtdfyq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(75)
Fabian
3 miesiące temu
Czytam i nie wierze.. serio nie dochodzi to do mnie jak ktoś moze zrobić krzywdę komukolwiek, fizyczna czy to zwierze czy człowiek ? Jak?!
antagonista
3 miesiące temu
Facet powinien odpowiedzieć SUROWO za to aby inni wiedzieli co im grozi... obecnie za znęcanie się nad zwierzęciem co najwyżej grozi zawieszenie wyroku i NIC WIĘCEJ. Dodatkowo, czemu odbierają kobiecie zwierzęta skoro to nie on a jej konkubent to zrobił?? Pewnie nie wiedziała nawet o tym... mam nadzieję iż jej oddadzą psy jak się wszystko wyjaśni.
ASIA
3 miesiące temu
zĄDAMY WIĘZIENIA 5 LAT ZA ZNECANIE SIE
bCYtdfyr
kolorek
3 miesiące temu
Brawo dla tej pani która wezwała policję, a nie wybaczyła "kochanemu" konkubentowi porywu "lekkiego gniewu "
palma
3 miesiące temu
dobrze że kobieta zadzwoniła na policję a nie jak to mają nawet niektóre matki jak pobite są dzieci to jeszcze bronią oprawce
Najnowsze komentarze (75)
pati
2 tyg. temu
Czyńcie sobie ziemie poddaną. Zwierzęta duszy nie mają.
Xxx
3 miesiące temu
Powinien łożyć na utrzymanie psa do konca jego życia a potem na schronisko, kobieta też, skoro i jej odebrano psa, bandyta, a kara więzienia nieunikniona
niobe66
3 miesiące temu
Takich ludzi powinno się skazywac na testy medyczne zamiast niewinnych zwierząt
tyli
3 miesiące temu
Tak właśnie wygląda Polska, bezprawie jakie tu panuje przeraża, ludzi którzy katują zwierzęta powinni karać tak jak za znęcanie się nad ludżmi, tylko, że w Polsce nie ma prawa które by chroniło te biedne zwierzęta, ludzi. To ma być katolicki kraj. to jest kraj terroryzmu, pilnuje się tylko swojego nosa.
nora
3 miesiące temu
mam nadzieję, że kobietka pogoniła precz tego gościa! Kto znęca się nad zwierzęciem, dzieckiem, istotą słabszą i bezbronną, ten jest w stanie znęcać się nad każdym i stanowi zagrożenie społeczne.
Janush
3 miesiące temu
HeHe, najciekawsze jest to: "Funkcjonariusze policji zdecydowali się także na interwencyjne odebranie właścicielce zwierząt drugiego z psów"
Julka
3 miesiące temu
I tyle powinien dostać. 5 lat bezwzględnej odsiadki. Mam nadzieję, że trafi na sędziego - miłośnika zwierząt.
Trash
3 miesiące temu
Za znęcanie i podobne czynny powinni karać nie tylko więzieniem ale i karami finansowymi!np 1000000zl Zapewniające dożywotnie leczenie zwierzaka
bCYtdfyj
Real
3 miesiące temu
Hmmm, gdyby konkubent skatował kobietę, tak że chowałaby się pod wanną, to ją wyprowadziliby w kajdankach, że zdenerwowała chłopa. W prawach kobieta jest daleko za psem.
aza
3 miesiące temu
Polacy uważają się za kulturalny,katolicki naród.Prawda jest całkiem inna.
Trudy
3 miesiące temu
Większe kary za znęcanie się nad zwierzętami!!! I ich wykonywalność 100% a nie jak do tej pory!!! Co za potwory w ludziej skórze...brak mi słów i łez..
Eli
3 miesiące temu
Kary musza być adekwatne do krzywdy i bólu tych zwierząt. 5 lat to żadna kara dla takich wypaczencow.
wio
3 miesiące temu
Nie rozumie,dlaczego odebrano psa tej kobiecie?czy funkcjonariusze wiedza w jakich warunkach sa psy w schroniskach?przeciez skoro kobieta zawiadomila o zlym stanie psa to chciala ratowac,a nie zrobic mu krzywde i to nie powod by odbierac psy!!!!!!
Młot
3 miesiące temu
A ja niestety nie uważam że kara więzienia jest tu odpowiednia. Kocham psy ale pies =/= człowiek. Osobiście wolałbym aby tego Pana ukarano pracami społecznymi np. na rok zamiast osadzić go w więzieniu gdzie nic korzystnego nie zrobi dla nas za tą krzywde... Niestety realia mamy takie, że dostanie może 2 lata w zawiasach i tyle.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić