Przeszkadzała mu podczas meczu. Postanowił się zemścić, ale uchwyciły to kamery

59

Podczas meczu krykieta w Wielkiej Brytanii kobieta przeszkadzała swojemu sąsiadowi, przez co nie mógł skupić się na meczu. W pewnym momencie postanowił się zemścić i ugryzł ją... w biust. Nagranie pocieszyło internautów, nie ma informacji czy kobieta i mężczyzna znali się przed incydentem.

Przeszkadzała mu podczas meczu. Postanowił się zemścić, ale uchwyciły to kamery
Nietypowe zachowanie podczas meczu (Twitter)

Do nietypowego zdarzenia doszło podczas meczu krykieta pomiędzy brytyjskimi drużynami Middlesex i Surrey. Podczas transmisji na żywo realizatorzy postanowili pokazać, co się dzieje na trybunach. Uchwyciły dwóch kibiców - kobietę i mężczyznę - siedzących obok siebie.

Popijający piwo mężczyzna próbował skupić się na krykiecie i na tym co się dzieje na boisku. Wydaje się jednak, że jego sąsiadka nie specjalnie się przejmowała krykietem i co chwila odwracała się na "pogaduszki" do innego widza, który siedział z tyłu. Nie zdawała sobie jednak sprawy, że przeszkadza to siedzącemu obok niej miłośnikowi tej gry.

Ugryzł kobietę w biust podczas meczu

Skupiony na krykiecie kibic początkowo nie zwracał uwagi na kobietę. W pewnym momencie - akurat wtedy, kiedy operator skierował w ich stronę kamerę - postanowił się zemścić na swojej sąsiadce. Zrobił to w sposób zaskakujący - w jednej chwili nagle ugryzł kobietę... w biust.

Nagranie wywołało spore zainteresowanie wśród internautów. Widz, który uchwycił kuriozalny moment, podpisał udostępniony na Twitterze filmik słowami: "Kocha krykiet i biust". Nie ma pewności, czy mężczyzna i kobieta znali się przed nietypowym incydentem, ale ich zachowania wskazują, że najprawdopodobniej mogli przyjść na mecz razem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić