o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Przyspiesza rejestracja na szczepienia. Są daty dla wszystkich roczników!

59
Podziel się

We wtorek ogłoszone zostały zmiany w harmonogramie szczepień. Wiadomo, kto będzie mógł się zarejestrować do 10 maja. - Od poniedziałku przyspieszamy i każdego dnia będziemy rozpoczynali rejestrację dwóch roczników - mówił szef KPRM Michał Dworczyk.

Przyspiesza rejestracja na szczepienia. Są daty dla wszystkich roczników!
Szef KPRM Michał Dworczyk (KPRM, Adam Guz)
bEEFLGRN

Szef KPRM Michał Dworczyk rozpoczął konferencję od informacji, że w Polsce przekroczono granicę 9 milionów szczepień przeciw COVID-19. Później dodał, że zmniejszono dostawę szczepionek AstraZeneca - z 268 na 67 tysięcy. Przekazał, że taka sytuacja może się powtórzyć.

AstraZeneca zapowiedziała zmniejszenie dostaw szczepionki do Polski - zamiast 268 tys. szczepionek dojedzie 67 tys. Niestety w kolejnych tygodniach sytuacja może wyglądać podobnie - podkreślał Dworczyk.
bEEFLGRP

Szczepienia na COVID-19. Harmonogram zaktualizowany

Najważniejszą informacją jest jednak to, że zaktualizowany został harmonogram rejestracji na szczepienia przeciwko COVID-19. Rząd wierzy, że zmniejszenie dostaw AstraZeneki nie zakłóci płynności podawania preparatów.

Przedstawiamy harmonogram uruchamiania rejestracji dla wszystkich roczników powyżej 18. r.ż. Od poniedziałku przyspieszamy i każdego dnia będziemy rozpoczynali rejestrację dwóch roczników - mówił szef KPRM.
bEEFLGRV

Michał Dworczyk poinformował ponadto, że 28 kwietnia uruchomiona zostanie rejestracja dla osób między 30 a 39 r.ż., które wcześniej zgłosiły gotowość zaszczepienia się za pośrednictwem formularza.

Szczepienia na COVID-19. Kto może się zarejestrować 20 kwietnia?

Od wtorku 20 kwietnia na szczepienia przeciwko COVID-19 mogą zapisywać się 52-latkowie, którzy na początku roku nie wypełnili formularza zgłoszeniowego. Rejestracja odbywa się przez internet, infolinię 989, SMS-em pod numerem 880-333-333 lub w punktach szczepień.

bEEFLGRW
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEFLGSq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(59)
Ciekawy
5 miesięcy temu
A Duduś "długopis" kiedy się szczepi i jaką szczepionką?
Ciekawy
5 miesięcy temu
A Duduś "długopis" kiedy się szczepi i jaką szczepionką?
KLARA
5 miesięcy temu
Wszyscy są tacy mądrzy. Bardzo dobrze, że teraz mogą się zgłaszać ci co chcą się zaszczepić. Na dzień dzisiejszy nie ma innej alternatywy. Będą dzielić na szczepionych i nieszczepionych, bardzo dobrze! Ci wszyscy korosceptycy powinni iść na wolontariat do szpitala!A jak zachorują to powinni się sami leczyć bo to przecież "tylko grypa". Niezależnie czy to się nazywa covid, wirus, świństwo to tak naprawdę nikt nie wie co to jest i jak z tym walczyć. Jedni przechodzą łagodnie (ja) a drudzy lądują na intensywnej terapii ze znakiem zapytania czy dożyją jutra (mój brat).Silny facet i bardzo ciężko pracujący. Także te wszystkie brednie jest nie jest to trafia mnie sz**g !Ludzie ogarnijcie się!!
bEEFLGSr
proszęopomoc
5 miesięcy temu
..,zanim opowiem,chciałabym Przeprosić za ten komentarz...mam nadzieję, że Nikogo Nie Obrażam ten sposób. Wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko ...jednak już nie wiem co robić. Nie Mam Już Wyjścia., Mój Synek jest dla mnie moim Całym Światem... Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na skutek Pandemii. Zostałam Bez Środków do Życia...staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale Stanęłam na Dnie...Nie mam Pieniędzy na Codzienne Życie...Dwa dni temu Syn chciał abym kupiła mu gazetę 'Minerały Świata'...Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to Odrazu Doniosę... Prosiłam ze Łzami w Oczach ale na nic się to nie zdało,. Syn siedział na ławce i jak podeszłam do Niego bez gazetki powiedział tylko: "Chodź mamuś nazbieramy kamyków pod blokiem"... Nigdy Nie zapomnę Jego Oczu... Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże to Sama Nie dam sobie Rady... Jestem zdrowa, ręce Garną Się mi do Pracy tylko, Nie Mam Gdzie,,. Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić. Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji...pracowałam ,starczało na mieszkanie i skromne życie... Synek Nigdy nie chodził Głodny... Nocami płaczę bo już nie daje rady..ta sytuacja Mnie Przerasta,, jestem Załamana..czuję,że zawodzę jako matka... Jeśli Jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę Pomóc., będę Wdzięczna do końca swojego Życia., Każdy Gest jest dla nas wielką Pomocą... Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca...Życzę dobrej i spokojnej Środowej Nocy. Ola z Torunia, SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7
ja, ja
5 miesięcy temu
chyba głupcy mogą to zrobić
Tojuzoczywist...
5 miesięcy temu
WYBORY!!! Do wakacji wyszczepic kazdego chetnego, na wakacje zniesienie obostrzen, we wrzesniu ogloszenie pokonania pandemii jako pierwszy kraj na swiecie, w pazdzierniku WYBORY!
jurek
5 miesięcy temu
Natychmiast: zmiana systemu, koniec z niewolmictwemi handlarzami niewolników. Ana drzewach zamiast lisci beda wisiec rzydopisci :-)
Jajko
5 miesięcy temu
Uwaga, uwaga!!!! Szczepic się będziemy co 😦 6 miesięcy. Obowiązkowo i sami będziemy za to ustrojstwo płacić. Kto się boi strzykawki bo nie lubi jak mu się przy ramieniu gmera ten Ma przechlapane.
freedom
5 miesięcy temu
Czyli co??? Będą szczepionki, dostępne dla wszystkich, każdy kto chce się zaszczepi... więc NAKAZY I ZAKAZY STRACĄ SENS!!!
Jean Lannes
5 miesięcy temu
ja pobiegnę się zaszczepić...jak skończy się faza testów w grudniu 2023.
kris
5 miesięcy temu
Członkom Rządu, ich rodzinom i każdemu kto przyczynia się do szerzenia tej korona paranoi życzę szybkiego nowotworu i śmierci w bólach. Świadomie zniszczyliście gospodarkę państwa, gospodarstwa domowe, przyczyniliście się do nieuzasadnionej śmierci tysięcy ludzi. Uchwalacie przepisy i płacicie za bezkarne mordowanie ludzi (tzw. ustawa dobrego samarytanina). Tyle kłamstw, bzdur, sprzecznych z logiką informacji, decyzji, oszustw, ile było w ciągu ostatnich siedemnastu miesięcy nie było widziałem całe życie. Na koniec jeden z wielu cytatów Premiera, odnoście przepisów które stanowi Rząd i parlamentarzyści: "to niesamowite, że ludzie są aż tak głupi że to przechodzi".
!!!
5 miesięcy temu
Ale im się spieszy z podawaniem zastrzyków z preparatem medycznym, który nie powinien nazywać się szczepionką, a tym bardziej lekiem.
Pugg
5 miesięcy temu
Dworczyk zaszczep siebie i rząd. Co wy nie musicie?
bEEFLGSj
ziggirozalsky
5 miesięcy temu
Śmiertelna jak diabli choroba dziesiątkuje nasz kraj a 80 proc testowanych dowiaduje się, że jest jej posiadaczem nie po objawach a po wskazaniu testu właśnie. Wiarygodność testu jest żadna. Średnio co czwarty wychodzi pozytywny. Chcemy mieć więcej "zakażonych" to robimy więcej testów. Proste. Sam jego twórca stwierdził, że nie nadaje się do diagnostyki covid i tym się naraził i już niestety nie żyje pięćdziesięcio paroletni chłopina.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić