aktualizacja 

Razem trafili do schroniska. Ta historia zrobi wam dzień

12

Temu wyjątkowemu uczuciu wciąż nie mogą nadziwić się inspektorzy schroniska. Pies Felix i kózka Cinammon nie odstępują się na krok i dzielą jedno posłanie, dlatego pracownicy Wake County Animal Center w Północnej Karolinie w USA postanowili za wszelką cenę nie rozdzielać przyjaciół i znaleźć dla zwierząt wspólny dom. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Razem trafili do schroniska. Ta historia zrobi wam dzień
Pies zaprzyjaźnił się z kozą w schronisku (Facebook, WakeGov Pets: Wake County Animal Center)

Stare przysłowie mówi, że "pies jest najlepszym przyjacielem człowieka" okazuje się jednak, że może być nim także dla... kozy. Przekonali się o tym inspektorzy z Wake County Animal Center w północnej Karolinie, do których zwierzęta trafiły z początkiem miesiąca.

Pitbull amerykański o imieniu Felix i młoda kózka Cinammon, której imię wprost nawiązuje do koloru futra, zostali oddani z powodu choroby ich właściciela. I choć do schroniska, jak zapewniają pracownicy, nieprzyjmowane są zwierzęta gospodarskie, tym razem zrobiono wyjątek.

Gdy inspektorzy zdali sobie sprawę, jak silna więź łączy zwierzęta, postanowili za wszelką cenę ich nie rozdzielać i poszukać im wspólnego domu. W tym celu opublikowali post na Facebooku, opisując w nim poruszającą historię bezdomnych zwierząt.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kot na bieżni próbuje zjeść rybę. Zabawne nagranie hitem sieci

Jennifer Federico, dyrektorka schroniska w rozmowie z "Washington Post" mówiła, że ​​kiedy para została początkowo przywieziona razem do schroniska, personel próbował trzymać je w oddzielnych kojcach, ale szybko zdał sobie sprawę, że nie jest to opłacalna opcja. Ponieważ koza głośno beczała, przywołując psa.

To dziwny duet, ale im to odpowiada. Kim jesteśmy, by osądzać? Najwyraźniej się kochają - komentuje dyrektorka.

Na szczęście zwierzęta finalnie udało się ulokować razem. Wspólnie zamieszkają na farmie dzięki pomocy lokalnej firmy.

Historia wzruszającej i niegdyś bezdomnej pary, Cynamon i Felix, ma teraz szczęśliwe zakończenie – nierozłączna koza i pies wkrótce przeżyją wspólne lata w trawach lokalnej farmy hrabstwa Johnston. - podsumowują szczęśliwi pracownicy schroniska.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić