aktualizacja 

Robert Biedroń walczy o zwierzęta. Ma ważny apel

82

Robert Biedroń to nie tylko działacz na rzecz osób LGBT, ale także mocno dba o zwierzęta. W mediach społecznościowych poruszył bardzo ważną kwestię.

Robert Biedroń walczy o zwierzęta. Ma ważny apel
Robert Biedroń walczy o zwierzęta. Ma ważny apel (GETTY, SOPA Images)

Robert Biedroń to polski polityk, który działa głównie na rzecz praw człowieka i osób LBGT. Jest pierwszym otwarcie deklarującym się gejem w polskim parlamencie. Znany jest ze swoich humorystycznych komentarzy, które często wymierzone są w polityków z prawicy.

Biedroń jest bardzo aktywny na Instagramie, jednak tym razem poruszył temat zwierząt, a konkretnie psów z adopcji.

Adopcja psa ze schroniska to po prostu dobra sprawa. W schroniskach jest pełno psów czekających na dom i ciągle ich przybywa. Wystarczy odrobina chęci, by zaadoptować zwierzaka - napisał w poście.

Ważna rada Biedronia

Psy ze schroniska to często zwierzęta, które sporo w życiu przeszły. Dzięki różnym akcjom uświadamiającym coraz więcej osób decyduje się na psy ze schroniska. Biedroń zwraca jednak uwagę na pewne zagrożenie i podkreśla, że decyzja o adopcji powinna być mocno przemyślana.

Pamiętajmy jednak, że zwierzę ze schroniska powinniśmy adoptować tylko wtedy, gdy będziemy na to gotowi. Decyzja powinna być przemyślana i odpowiedzialna - dodaje.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Adam Niedzielski do dymisji? Zdecydowana reakcja z PiS
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić