Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KDH
|

Dariusz Opozda nie odpuszcza ciężarnej córce. Pokazał przelew

65
Podziel się:

Dariusz Opozda od dłuższego czasu prowadzi wojnę zarówno z żoną, z którą się rozwodzi, jak i córkami oraz zięciem, Antkiem Królikowskim. Mężczyzna twierdzi, że jest ofiarą w rodzinnym konflikcie. Jako dowód pokazał przelew bankowy, który ma świadczyć o winie córki Joanny.

Dariusz Opozda nie odpuszcza ciężarnej córce. Pokazał przelew
Joanna Opozda i Antek Królikowski są w centrum rodzinnego konfliktu (fot. AKPA)

Ojciec Joanny Opozdy, która jest w ciąży z Antkiem Królikowskim, nazwał ją w mediach społecznościowych "oszustką" i oskarżył o kradzież pieniędzy w kwocie 46 tys. zł. W ramach dowodu opublikował szczegóły przelewu. Ma z niego wynikać, że pieniądze na lot powrotny z Madagaskaru, w którym w ub.r. Dariusz Opozda doznał wypadku i musiał przejść operację nogi, zostały przelane z jego konta na rachunek córki.

Pamiętacie państwo, jak moja córka twierdziła, że wysłała mi 21 sierpnia swoje pieniądze na lot ratujący mi życie? Było to kłamstwo! Oświadczam wam, że te pieniądze tego dnia zostały mi skradzione z mojego rachunku i przelane na rachunek Joanny Opozdy. Ja tych pieniędzy wtedy nie otrzymałem. Pieniądze te mogły, gdyby ich nie ukradła, zostać przelane na rachunek, do którego miałem dostęp i uratowałyby mi zdrowie i nogę – czytamy na Instagramie.

Internauci nie czują się jednak przekonani. W większość z nich stwierdziła w komentarzach, że pokazany przelew wygląda na podrabiany. Zarzucono mu także publiczne "pranie brudów".

Przypomnijmy, że konflikt w rodzinie zaczął się we wrześniu, gdy Opozda oskarżył bliskich o to, że nie pomogli mu wrócić do Polski, gdzie zyskałby lepszą opiekę medyczną. Sytuacja uległa zaostrzeniu w styczniu 2022 r., gdy mężczyzna otworzył ogień do swojej żony, siostry Joanny i Królikowskiego.

Aktor zamieścił na Instagramie nagranie z tego zdarzenia. Z jego relacji wynika, że poszedł po rzeczy teściowej do pensjonatu Opozdy, w którym mężczyzna mieszka obecnie ze swoją kochanką. Od tamtej pory jedna i druga strona zamieszczają różne oświadczenia, co tylko sugeruje, że jeszcze długo nie będzie spokoju w rodzinie aktorki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(65)
Olivia z Pols...
4 miesiące temu
Wg mnie jest tak. Nie powinien strzelać. Tamci nie powinni na niego napadać. Żona p. Darka powinna dochodzić swojego w sądzie, a córki nie powinny brać udziału w tym szaleństwie rodziców. Antoni przysłowiowo właz między wódkę a zakaske i namieszał medialnie najwięcej. W sumie sam zaczął, a ten drugi się nakręcił i odpuścić nie umie. Co do mieszkań, sorry w formie kary też bym zabrała poprostu za brak bezstronności w konflikcie między rodzicami.
Olivia z Pols...
4 miesiące temu
Oni wszyscy na głowę upadli. Do obu stron teraz pisze: żalić się znajomym, przyjaciolom, roztrząsać wśród swoich ok rozumiem, ale robić taki publiczny rzyg w stronę całkiem obcych ludzi? Kabaret normalnie.
Pola 30
4 miesiące temu
Chyba pełen wigoru i ma dużo siły skoro stać go na kochanke. Jednego nie rozumiem chyba to jest wspólny dom żona ma jakieś prawa żeby wejść do niego to w czym problem.
Loli
4 miesiące temu
A ja się dziwię przyszłemu "Dziadkowi", że nie pomysli o tym nienarodzonym dziecku by się w spokoju urodziło. Kłócić się można później i robić te szopki publicznie. Współczuję takiego Taty, szczerze czego oczekujesz jak zostawiłeś żonę i ja zdradzałeś? Że będą Cię jeszcze szanować po tym wszystkim?
jaaa
4 miesiące temu
ja bym podała ojca na miejscu córki, żony o odszkodowanie na kilka mln złotych. za ten strzał
cvxv
4 miesiące temu
Ten facet to elektor pisu. Niech tam się wypłakuje a nie do mediów.
lin
4 miesiące temu
opozda i królik ... ;-)
Wspomnisz
4 miesiące temu
panie dariuszu - nie wstyd panu?!!! toż to pana córka!!!!! Zapamiętaj chłopie- jeszcze kilka lat i będziesz prosił ją o przebaczenie i opiekę dla siebie. Przestań prac brudy na forum !!!!
Ania
4 miesiące temu
Antoś gwiazda szmirowatych filmów Vegi
Anna
4 miesiące temu
Joasi robić sie nie chce to od ojca kasę wyciąga
Maryl
4 miesiące temu
Wypowiedzi tego pana, świadczą o tym że to przemocowiec! Znęca się nad swoimi najbliższymi i swoim jeszcze nienarodzonym wnuczkiem. Wstyd! Temu panu powninni odciąć dostęp do internetu i mediów...
pawel-
4 miesiące temu
a taki piękny był moherowy ślub +++
Wiktor
4 miesiące temu
Panie Dariuszu Opozdo, pisz: 'pamiętają Państwo', nie: pamiętacie Państwo
Koza Khalifa
4 miesiące temu
Wasz Antek to wygląda na faceta co pachnie potem i jest szorstki jak talib a nie jak jakiś wypiękniony Kubuś z dylematem nastolatka.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić