aktualizacja 

Rodzina wycięła mu pranka na plaży. Internet: okrutne

177

Dara Roberts podzieliła się z użytkownikami TikToka żartem, jaki ona i pozostali bliscy spłatali jej bratu – Sethowi. Mimo że udało się zrealizować zamierzony scenariusz, wielu internautów nie podzielało entuzjazmu rodziny. Dowodzili, że doszło do okrucieństwa.

Rodzina wycięła mu pranka na plaży. Internet: okrutne
Seth nie wydawał się rozbawiony żartem, który zrobili mu bliscy (TikTok, dararobertss)

Seth mieszka w stanie Tennessee. Dara Roberts – działając w porozumieniu z resztą rodziny – tuż przed wspólnym wyjściem na plażę podarowała bratu nowe kąpielówki. Ten, nie zdając sobie sprawy, że to podstęp, z entuzjazmem przyjął podarunek.

Mężczyzna padł ofiarą "żartu". Internauci stanęli po jego stronie

W trakcie pobytu na plaży padła propozycja, aby wejść do wody i tam pobawić się piłką. Seth zgodził się, jednak po chwili na jego twarzy odmalowało się przerażenie. Zaczął prosić o pomoc, ponieważ kąpielówki rozdarły się.

Moje kąpielówki się podarły... jest źle – panikował Seth (Daily Mail).
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Bliscy odpowiedzieli Sethowi, żeby po prostu wyszedł i owinął się ręcznikiem. Jednak ten stanowczo odmawiał, aż w końcu przyznał, że stoi w wodzie... nagi. Dopiero wtedy Dara przyniosła bratu nowe kąpielówki, jednak w ramach żartu odwlekała ten moment tak długo, jak tylko było to możliwe.

Jak podaje Daily Mail, w rzeczywistości Dara wręczyła bratu kąpielówki, które rozpuszczały się pod wpływem wody. Mimo że ona i jej bliscy pękali ze śmiechu, sam Seth nie był zachwycony dowcipem. Relacja z pranku została opublikowana na TikToku, gdzie błyskawicznie stała się viralem. Nie wszyscy jednak podzielali entuzjazm autorki filmiku.

Gdyby role zostały zamienione, wszystkie dziewczyny broniłyby innej dziewczyny. Nikt by się nie śmiał.
Nie, to nie było śmieszne, to było po prostu naprawdę okrutne. Bardzo podważa zaufanie.
To nie są nawet żarty, jakie robi sobie rodzeństwo, to po prostu podłe. Mogli go aresztować za obrazę przyzwoitości publicznej.
Takie żarty są zabawne, jeśli robi się je w prywatnym basenie na własnym podwórku. Wtedy to nieszkodliwe i zabawne. W takiej sytuacji jest upokarzające – dowodzili w komentarzach inni użytkownicy TikToka.
Zobacz także: Zobacz też: Zrobili córce okrutny żart na Prima Aprilis
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić