aktualizacja 

"Rolnik szuka żony". Magda opublikowała intrygujące nagranie

2

Magda z programu "Rolnik szuka żony" podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie ciekawym nagraniem. To prawdziwa petarda!

"Rolnik szuka żony". Magda opublikowała intrygujące nagranie
Magda z programu "Rolnik szuka żony" opublikowała nowe nagranie (camarero_chica, Instagram)

"Rolnik szuka żony". Nowe nagranie Magdy

Magda z "Rolnik szuka żony", choć nie stworzyła dłuższej relacji z Dawidem, z którym wystąpiła w programie, to na brak adoratorów nie może narzekać. Teraz podzieliła się z internautami dobrą wiadomością.

Magda opublikowała nagranie w sieci, na którym pojawiła się z nowym partnerem. To znaczy... nic nie powiedziała wprost, ale oboje pozują przytuleni! Nie ulega więc wątpliwości, że coś jest na rzeczy.

Kim jest nowy partner Magdy z "Rolnik szuka żony"?

"Plotek" przypomina, że tuż po emisji programu głośno było o kontaktach Magdy z Mateuszem, innym uczestnikiem "Rolnik szuka żony", choć oboje zaprzeczali, że łączy ich coś więcej. Mężczyzna, który pojawił się teraz na nagraniu z Magdą, które ta wrzuciła do sieci, to jednak ktoś inny.

To nie jedyna zmiana w życiu Magdy. "Plotek" zauważył też, że dziewczyna odrobinę zmieniła swój wygląd. "Jej wargi wydają się być zdecydowanie większe - wszystko wskazuje na to, że Magda poddała się zabiegowi powiększenia ust" - czytamy na plotek.pl.

Autor: APB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić