aktualizacja 

Rosyjski "król kiełbasy" brutalnie zamordowany

187

Zamaskowani napastnicy zamordowali rosyjskiego potentata mięsnego Władimira Marugowa. Mężczyzna nazywany był "królem kiełbas" ze względu na to, że posiadał jeden z największych zakładów mięsnych w kraju. O zdarzeniu poinformował Komitet Śledczy Rosji.

Rosyjski "król kiełbasy" brutalnie zamordowany
Rosyjski "król kiełbasy" Władimir Marugow brutalnie zamordowany (YouTube)

Władimir Marugow został zamordowany w swojej posiadłości położonej na wsi 40 km od Moskwy. Przebywał w willi ze swoją aktualną partnerką, w chwili ataku napastników oboje byli w saunie.

Kobiecie udało się uciec przez okno. Dobiegła do sąsiada, skąd wezwała pomoc i policję. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, Marugow już nie żył, został zamordowany strzałem z kuszy. Narzędzie zbrodni sprawcy zostawili na miejscu przy ciele biznesmena.

Sprawcy z miejsca zbrodni uciekli samochodem. Podczas akcji poszukiwawczej auto zostało znalezione w oddalonej o kilkanaście kilometrów wsi. Nie jest jeszcze jasne, kto stał za śmiertelnym atakiem, a dochodzenie w sprawie incydentu jest w toku.

Niech nikogo nie zmyli przydomek "król kiełbas". Władimir Marugow był cenionym biznesmenem, posiadał jeden z największych zakładów mięsnych w Rosji i dorobił się pokaźnej fortuny.

W 2019 roku Marugow zyskał medialny pogłos przez konflikt z byłą żoną. Pięć lat po rozwodzie między nim, a poetką Tatianą Marugową pojawiły się problemy wynikające z praw do własności. Od tamtej pory media zaczęły interesować się życiem prywatnym biznesmena.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Czy protesty kobiet spowodują falę nowych zakażeń? Prof. Flisiak komentuje
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić