MDO| 
aktualizacja 

Rutkowski ostro do Górniak. "Edyta, zmień dostawcę"

74

Edyta Górniak dała się poznać jako koronasceptyczka. Echa jej kontrowersyjnych wypowiedzi absolutnie nie milkną. Zbulwersowany tezami wokalistki jest m.in. detektyw Krzysztof Rutkowski.

Rutkowski ostro do Górniak. "Edyta, zmień dostawcę"
Krzysztof Rutkowski zwrócił się do Edyty Górniak (akpa)

Edyta Górniak wciąż znajduje się na tapecie. I nie chodzi tutaj o jakiś sukces muzyczny. Wokalistka wywołała burzę swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami na temat pandemii koronawirusa. Wielokrotnie podważała sens szczepień, zarzucała dziennikarzom sianie paniki i snuła teorie spiskowe.

Oburzonych postawą Górniak nie brakowało i nadal nie brakuje. Jej słowa odbiły się szerokim echem w mediach. Niedawno postanowiła przekazać, że nikogo nie namawia do tego, by przyjmował szczepionkę lub tego nie robił.

Ja, biorąc odpowiedzialność za swoje własne życie i życie mojego dziecka, takich szczepionek nie przyjmę! Dlatego że nikt nie daje mi gwarancji, jak długo będę żyła po takiej szczepionce - przekazała.

Rutkowski do Górniak: Zmień dostawcę kawy!

Słynny detektyw postanowił skomentować powyższe słowa Górniak. Jest ewidentnie oburzony postawą wokalistki.

Edyta, zmień dostawcę kawy, bo ci się w głowie przewraca. Miałem Covid i trzy dni byłem w szpitalu. Uważam, że każdy lek, który może pomóc, powinien być brany obowiązkowo, tak samo powinno być ze szczepionkami. Jeśli będą pomagały, ja szczepienie wezmę - zaznaczył w rozmowie z "Super Expressem".

Pojawiło się też ostrzeżenie dla Górniak. - Nie zdajesz sobie sprawy z tego, że twoi fani, słuchając cię, mogą być nieostrożni, mogą się zakazić. Ktoś cię w końcu pozwie! - dodał.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić