o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Dramat w Indiach. Nagranie obiegło świat

9
Podziel się

Koronawirus w Indiach przybiera na sile. Sieć obiegło poruszające nagranie, na którym siostry ryzykują zdrowie, przeprowadzając sztuczne oddychanie na umierającej matce.

Dramat w Indiach. Nagranie obiegło świat
Córki zrobiły sztuczne oddychanie zakażonej koronawirusem matce. (Twitter)
bEarduPV

Wstrząsające wideo pojawiło się w mediach społecznościowych w sobotę. Dwie siostry desperacko próbowały uratować życie swojej matce, która leżała na noszach w szpitalu rządowym w dystrykcie Bahraich w Uttar Pradesh.

Córki ratowały umierającą matkę

Kobiety bezpośrednio ryzykowały zakażenie koronawirusem, przeprowadzając sztuczne oddychanie usta-usta na chorej. Na filmie w tle można usłyszeć ludzi narzekających na niedobór tlenu i brak personelu w szpitalu.

bEarduPX

Ratownik medyczny Ahtisam Ali powiedział, że pacjentka nie mogła złapać oddechu. Zmarła, zanim otrzymała leczenie. Dyrektor szpitala stwierdził, że córki przeprowadziły resuscytację wskutek emocji. Zapewnił też, że w placówce nie brakowało wówczas tlenu.

bEarduQd
Gdy tylko wideo obiegło sieć, kierownik okręgowy Shambhu Kumar i starsi lekarze uczelni medycznej dotarli do pacjentki. Zanim lekarze mogli rozpocząć jej leczenie, zmarła - powiedział dyrektor Maharaj Suheldev Medical College A K Sahni.

Koronawirus w Indiach zbiera ogromne żniwo. Ostatniej doby zmarło niemal 3,7 tys. osób. W niedzielę, że rządowy zespół ds. COVID-19 zarekomendował rządowi federalnemu wprowadzenie lockdownu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEarduQy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Plaskoziemiec
2 tyg. temu
Wirusa nie ma bo go nie widzę .
bezrobotny
2 tyg. temu
skąd w ogóle wiadomo, że ona jest chora zakaźnie?
Łubudubu
2 tyg. temu
38mln -kilkaset zgonow, 1,5 miliarda kilka tysięcy. Policzcie ile to %. U nas codziennie umiera ogolem 1200-1600 osob. Od lat, i co? I NIC!
bEarduQz
8787
2 tyg. temu
Skoro brak maseczek, dystansu i higieny zabija, to Indie powinny być wymarłe już co najmniej od roku. Tam od zawsze ludzie umierali na ulicy i doniesienia że teraz na nic innego tylko na kovida, są tak samo prawdziwe jak te, że Husajn miał bombę atomową. Po prostu bogate społeczeństwa już nie chcą się szczepić, to przyszła pora na "solidarne " finansowanie szczepionek z masońskich firm biednym. A biedny , jak za darmo, to i arszenik połknie
Ala
2 tyg. temu
Niech wejdą do świętej rzeki ja kilka dni temu , może pomoże .
Bubi
2 tyg. temu
Przeciez w Indiach juz wszyscy umarli tydzien temu
Kjhv
2 tyg. temu
Skończcie z tą paranoja kovidowa bo jesteście smieszni
prawda
2 tyg. temu
W Polsce pod rządami PIS jest znacznie gorzej. Wystarczy porównać populację Indii i naszą. Gdy przeliczy się nasze 500 osób na ich populację to wychodzi niemal 20 TYSIĘCY. Do tej liczby im jeszcze bardzo daleko.
12345
2 tyg. temu
W Polsce jest nie lepsze zainteresowanie chorymi
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić