Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Samolot rozbił się na podwórku. Trzy osoby nie żyją

1

Mały samolot rozbił się na podwórku domu w West Jordan w stanie Utah w USA. W katastrofie zginęły trzy osoby, w tym 9-miesięczne dziecko.

Samolot rozbił się na podwórku. Trzy osoby nie żyją
Katastrofa samolotu w USA (YouTube, FOX 13 News Utah)

Do katastrofy doszło w sobotę po południu. Samolot Piper PA-32, którym podróżowało 6 osób, rozbił się na podwórku w West Jordan i stanął w płomieniach.

Katastrofa samolotu w USA. Trzy osoby nie żyją, cztery są ranne

W wyniku katastrofy zginęły trzy osoby. Policja podała, że ofiary to 43-letni pilot Lee Wyckoff, jego 9-miesięczne dziecko oraz 36-letnia Milda Shibonis.

Cztery inne osoby zostały ranne. Wśród nich jest 36-letnia żona zmarłego pilota Rebecca Wyckoff, która jest w stanie krytycznym i 2-letni Cody Mitchell, który ma poważne oparzenia rąk i nóg. Córka zmarłej kobiety, 12-letnia Veda Sheperd, została poddana leczeniu w pobliskim szpitalu i wypuszczona do domu.

Poważne obrażenia odniosła również 72-latka, która przebywała w domu, w który uderzył samolot. Kobieta jest w stanie krytycznym.

W wyniku pożaru uszkodzone zostały trzy domy. Na razie nie jest jasne, co było przyczyną katastrofy. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Zobacz także: Pożar we Francji. Dzieci wyskoczyły z trzeciego piętra

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić