aktualizacja 

To znaleźli w Bangkoku. Sasin obiektem kpin

446

Polityk Prawa i Sprawiedliwości Jacek Sasin, który od połowy listopada 2019 roku jest ministrem aktywów państwowych, przez lata działalności zyskał popularność nie tylko wśród wyborców PiS-u. Twórcy memów karmią się każdym nieoczywistym ruchem Jacka Sasina, dzięki czemu powstały już setki zabawnych obrazków z wicepremierem w roli głównej. Najlepszym przykładem były internetowe kpiny z Sasina, kiedy ten przeznaczył 70 mln zł na tzw. wybory kopertowe, nie ponosząc za to żadnych konsekwencji. Teraz użytkownicy mediów społecznościowych śmieją się z pewnej azjatyckiej uczelni.

To znaleźli w Bangkoku. Sasin obiektem kpin
Sasin kształci menedżerów. Ta uczelnia naprawdę odnosi sukcesy - mat. prasowe (Gov.pl, Sasin School of Management)

Sasin School of Management, znana także jako Sasin Graduate Institute of Business Administration of Chulalongkorn University, kształci menedżerów w jednej z dzielnic Bangkoku. W stolicy Tajlandii mało kto zapewne ma świadomość, że po drugiej stronie globu nazwa instytutu może kojarzyć się Polakom z nazwiskiem ministra aktywów państwowych Jacka Sasina.

Co ciekawe, Sasin School of Management (po angielsku - Szkoła Zarządzania Sasin) to miejsce, w którym swoje umiejętności szlifowali wybitni absolwenci oraz liderzy biznesu z południowego wschodu Azji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: "Żałosne słowa". Tomasz Siemoniak oburzony wypowiedzią Jacka Sasina

Prezesi, dyrektorzy generalni, założyciele wielkich firm i dyrektorzy operacyjni odnoszą olbrzymie sukcesy po ukończeniu Sasin School of Management. Wykładowcy mogą natomiast pochwalić się tytułami doktorskimi uznanych na całym świecie uniwersytetów. Sasin oferuje również doradztwo w zakresie zarządzania biznesem dla japońskich firm w Tajlandii. Zakres działań staje się więc międzynarodowy.

Sasin gwiazdą memów. "Aż powstała szkoła twojego imienia"

Zestawienie wymienionych sukcesów Tajów z kompromitującymi wpadkami ministra aktywów państowych Jacka Sasina przypadło do gustu polskim internautom. - Kiedy wyrzuciłeś w błoto 70 mln zł w tak spektakularny sposób, że aż powstała szkoła twojego imienia - czytamy na jednym z memów, które krążą po sieci.

Kwota nie jest przypadkowa. Właśnie tyle miały kosztować podatników działania związane z tzw. wyborami kopertowymi, które ostatecznie nie doszły do skutku. Budzący olbrzymie kontrowersje proceder jest regularnie wypominany Jackowi Sasinowi przez polityków opozycji.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Zbieżność nazwiska ministra z nazwą tajskiego instytutu jest oczywiście przypadkowa.

Autor: PTA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić