aktualizacja 

Sceny grozy na zakręcie mistrzów. Ciężarna dachowała autem na poboczu

45

Do sieci trafiło kolejne nagranie wideo z Rudy Śląskiej. Kamera zamontowana na owianym złą sławą w całej Polsce zakręcie mistrzów znowu zarejestrowała niebezpieczny wypadek. Ciężarna kobieta wypadła autem z drogi i dachowała na poboczu.

Sceny grozy na zakręcie mistrzów. Ciężarna dachowała autem na poboczu
Auto ciężarnej dachowało (YouTube, STOP PIRAT)

Zła sława "Zakrętu Mistrzów" na Drogowej Trasie Średnicowej nadal rośnie. Odcinek w Rudzie Śląskiej sprawia ogromne problemy kierowcom, o czym po raz kolejny można było się przekonać 24 stycznia. Kamera monitoringu zarejestrowała tam niebezpieczny wypadek z udziałem hondy. Wideo zostało opublikowane na YouTube przez kanał STOP PIRAT.

Do zdarzenia doszło po godzinie 12:00. Zakręt mistrzów w ciągu Drogowej Trasy Średnicowej dał się we znaki kolejnej osobie. Tym razem była nią ciężarna kobieta. Kierująca hondą zlekceważyła złą sławę miejsca i jak gdyby nigdy nic wyprzedzała lewym pasem ruchu. W pewnym momencie jej samochód wpadł jednak w poślizg i wypadł na pobocze. Doszło nawet do dachowania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obajtek na "krótkiej liście" prezesa. "Człowiek wybitny"

Wypadek na zakręcie mistrzów wyglądał bardzo groźnie. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że prowadząca samochód kobieta była w ciąży, a wraz z nią na innym fotelu podróżowało jeszcze dziecko. Policjanci po przeanalizowaniu nagrania wyciągnęli szybkie wnioski. Zdaniem mundurowych powodem wypadnięcia z trasy było niezachowanie należytej prędkości.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Osoby znajdujące się w aucie były poszkodowane i trafiły do szpitala. Nie wiadomo, jednak jakie były ich obrażenia. Na pochwałę zasługują inni kierowcy, którzy zatrzymali się niezwłocznie po wypadku, aby udzielić pierwszej pomocy. Wideo wzbudziło zainteresowanie internautów. Komentujący bardzo negatywnie ocenili postawy sprawczyni zdarzenia.

Od razu było widać, że kierowca rajdowy jedzie. Jedyna na skrajnym lewym, jedyna zakończyła swój wyścig prawdziwie popisowo - napisał internauta.
Chyba trochę za szybko jak na tak ostry łuk i taką pogodę - ocenił komentujący.Ciężarna w Hondzie wpada w poślizg na zakręcie mistrzów w Rudzie Śląskiej. STOP PIRAT
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić