Kierowcy tira puściły nerwy. Skandaliczne sceny na A2

440

Na autostradzie A2 doszło do skandalicznej i jednocześnie bardzo niebezpiecznej sytuacji. Jeden z kierowców zablokował ruch ciężarówką na kilkupasmowej jezdni i biegał między autami.

Kierowcy tira puściły nerwy. Skandaliczne sceny na A2
Kierowca wyszedł z samochodu na autostradzie (YouTube, STOP CHAM)

Wideo z niebezpiecznej sytuacji opublikował na YouTube kanał STOP CHAM. Do incydentu doszło 24 września na autostradzie A2 na wysokości S5/S11. Na nagraniu widać, jak kierowca ciężarówki nagle zatrzymuje ją na czteropasmowej jezdni, blokując ruch samochodu z zagranicznymi tablicami rejestracyjnymi. Następnie zbulwersowany kierowca włączył światła awaryjne i wyszedł z pojazdu.

Kierowca ciężarówki pomimo zagrożenia ruszył pieszo w kierunku innego auta. Zapewne chciał osobiście wymierzyć sprawiedliwość. Najprawdopodobniej między nim, a kierującym auto z zagranicznymi "blachami" doszło do sprzeczki na drodze. Wychodząc ze swojej kabiny naraził na niebezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego.

Kierowcy udało się uciec ciężarówce. Kierujący kolosem nie dawał jednak za wygraną i zajechał mu drogę kawałek dalej. Zastawił dwa pasy swoim pojazdem i po raz kolejny zaczął biegać między nimi. Na samym końcu starał się nawet uderzyć uciekającego.

Kierowca ciężarówki może mieć spore problemy z powodu swojego zachowania. Mogło przez niego dojść do wielkiej tragedii na drodze. Autor nagrania wideo poinformował, że materiał został również przekazany policji.

Zobacz także: Nowacka oburzona. Tak skomentowała wyniki dziennikarskiego śledztwa
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić