o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BA
|

3-latek rozmawiał z duchem zmarłej. Zaginęła przed laty

113
Podziel się

3-letni chłopczyk podczas rodzinnej wycieczki rozmawiał z duchem — twierdzą jego rodzice. Jak opowiedział, zobaczył na łące leżącą twarzą w dół kobietę, która prosiła o pomoc. Jej opis w pełni zgadzał się z wyglądem zaginionej w czerwcu 2020 roku Sandry Hughes.

3-latek rozmawiał z duchem zmarłej. Zaginęła przed laty
3-latek porozmawiał z "duchem"? (Twitter)
bEEqmQRN

Do nietypowego i dziwnego zdarzenia doszło w środę w miejscowości Coarsegold w stanie Kalifornia. Rodzina z czwórką dzieci wybrała się na wycieczkę górską i zatrzymała się na obiad. W pewnym momencie ich 3-letni syn Kaiden zaczął z kimś rozmawiać. "Siedział w samochodzie i wskazywał na konkretne miejsce na łące" – powiedziała jego matka Viktoria.

"Ona nie żyje, potrzebuje naszej pomocy"

Kaiden powiedział rodzicom, że na pobliskiej łące twarzą w dół leżała kobieta. Jak twierdził, nie była w stanie mówić ani się poruszać i potrzebowała pomocy. Chłopczyk zaczął mówić: "Mamo, ona nie żyje, potrzebuje naszej pomocy". Przerażeni rodzice od razu wyskoczyli z samochodu na łąkę, o której mówił ich syn, ale nikogo na niej nie zobaczyli.

bEEqmQRP
Syn ciągle powtarzał: "Uwierz mi, uwierz mi, mamo" - opisuje przerażona matka w rozmowie z FOX News 26.
bEEqmQRV

3-latek rozmawiał z duchem kobiety

Rodzina była tak przerażona tym, o czym opowiadał Kaiden, że postanowili zakończyć wycieczkę dzień wcześniej i wrócić do domu. Następnie opisali to dziwne zdarzenia na Facebooku z opisem kobiety, o której mówił ich syn. Byli zaskoczeni, kiedy internauci wskazali, że wygląd i ubrania kobiety w pełni zgadzają się z zaginioną w tych okolicach w czerwcu 2020 roku Sandrą Hughes.

3-latek powiedział, że kobieta miała czarną koszulę, niebieskie dżinsy i pofarbowane na niebiesko włosy. Właśnie tak wyglądała Sandra w dniu kiedy zaginęła. Sprawą zainteresował się szeryf hrabstwa Madera, Chris Williams. Skontaktował się z rodziną w celu dalszego zbadania sprawy. Poprosił rodzinę, aby Kaiden ponownie pokazał miejsce, w którym rzekomo leżał "duch" kobiety.

bEEqmQRW

Poszukiwania trwają nadal

W czwartek dwóch zastępców szeryfa hrabstwa Madera wróciło na łąkę z Kaidenem i jego ojcem, aby zbadać okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze nie znaleźli nowych dowodów, ale, jak powiedzieli, poszukiwania i ustalenie przyczyn zaginięcia Sandry Hughes trwają nadal. Matka 3-letniego chłopczyka jest przekonana, że to, co zdarzyło się we wtorek, to była rozmowa jej syna z "duchem Sandry".

Jeśli to rzeczywiście był duch, który szukał pomocy, mam nadzieję, że rozmowa mojego syna była pomocna i rodzinie zaginionej uda się ją znaleźć - dodaje matka.

Biuro szeryfa hrabstwa Madera potwierdziło, że otrzymali raport o możliwej obserwacji i udali się na miejsce w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów, ale nie znaleziono żadnych nowych dowodów. W tej chwili sprawa pozostaje otwarta.

bEEqmQRX
Zobacz także: Zaginiony pies w Arktyce. Niecodzienna akcja rosyjskiego lodołamacza
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEqmQSq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(113)
Bernadeta dod...
2 miesiące temu
Zapomniałam dopisać,że faktycznie zmarła była pochowana w niebieskiej sukience,którą moja mama zobaczyła, jak duch przyszedł, wcześniej nie wiedząc, jak będzie ubrana. Moja mama opowiadała,że jak miała może 4-5 lat, jej ciocia umarła w młodym wieku.Dawniej zmarłych szykowano do pochówku w domu,w którym mieszkali.Została w domu sama, a jej mama poszła pomóc ubrać zmarłą. W tym czasie bawiła się z m.in. łańcuszkiem z medalikiem, który wcześniej znalazła w ogrodzie. W pewnym momencie usłyszała w przedpokoju kroki, drzwi uchyliły się powoli i zobaczyła w nich swoją ciocię ubrana w niebieską sukienkę, zaś jej ręka była wyciągnięta w kierunku mojej mamy. Jej milczenie,poważne spojrzenie i ta ręka przeraziła mamę, zwłaszcza,że słyszała od rodziców,że ciocia nie żyje. Schowała się ze strachu pod stół. Kiedy wróciła jej mama, zastała ją pod stołem, opowiedziała, że tu była ciocia. A co ty masz w dłoni?- zapytała jej mama. Okazało się,ze to był łańcuszek tej cioci, która go zgubiła. Zatem, "przyszła"po swoją własność. Jej mama ten łańcuszek włożyła cioci do trumny.
Nemeczek
2 miesiące temu
Mamo, ona nie żyje, potrzebuje naszej pomocy... Nie wyobrażam sobie trzylatka mówiącego w ten sposób
Zmzm
2 miesiące temu
A na lody go nie zaprosila
bEEqmQSr
jury
2 miesiące temu
Po komentarzach widać ile tu mamy pogan - Polska była pogańskim krajem i tu są tego dowody
Ehh
2 miesiące temu
Starsi też widzą więcej. Tym bardziej przed śmiercią:(
Qweryy
2 miesiące temu
Wychowalem sie w nawiedzonym domu. Duchy istnieja
Gosc
2 miesiące temu
Mój syn miał 3 lata i nie rozmawiał a tu w detalach opowiadał? Ludzie opanujcie się
Bernadeta
2 miesiące temu
Moja mama opowiadała,że jak miała może 4-5 lat, jej ciocia umarła w młodym wieku.Dawniej zmarłych szykowano do pochówku w domu,w którym mieszkali.Została w domu sama, a jej mama poszła pomóc ubrać zmarłą. W tym czasie bawiła się z m.in. łańcuszkiem z medalikiem, który wcześniej znalazła w ogrodzie. W pewnym momencie usłyszała w przedpokoju kroki, drzwi uchyliły się powoli i zobaczyła w nich swoją ciocię ubrana w niebieską sukienkę, zaś jej ręka była wyciągnięta w kierunku mojej mamy. Jej milczenie,poważne spojrzenie i ta ręka przeraziła mamę, zwłaszcza,że słyszała od rodziców,że ciocia nie żyje. Schowała się ze strachu pod stół. Kiedy wróciła jej mama, zastała ją pod stołem, opowiedziała, że tu była ciocia. A co ty masz w dłoni?- zapytała jej mama. Okazało się,ze to był łańcuszek tej cioci, która go zgubiła. Zatem, "przyszła"po swoją własność. Jej mama ten łańcuszek włożyła cioci do trumny.
Bakałarz
2 miesiące temu
I dlatego trzeba poważnie i po Bożemu pochować zmarłego po katolicku. Potrzeba , żeby kapłan się pomodlił i odprawił Mszę św. Dobrze jest przed śmiercią przyjąć sakramenty, Modlić się i czuwać przy umierającym, poświęcić mieszkanie, pokropić wodą święconą łóżko umierającego. Zamówić Gregoriankę - 30 Mszy po śmierci. A co teraz mamy? POGAŃSTWO. POTEM LUDZIE SIĘ DZIWIĄ, ŻE ZMARŁY NIE MOŻE ZAZNAĆ SPOKOJU WIECZNEGO, BO WALCZĄ Z BOGIEM I Z KOŚCIOŁEM.
Aneta
2 miesiące temu
Dlatego tak małych dzieci nie można zabierać na cmentarz. Są świetną pożywką dla Energi, również tej złej. Wiele jest opisanych przypadków, że po wizycie na cmentarzu dziecko budzi się z krzykiem w nocy, zawsze o konkretnej godzinie.
Ebola
2 miesiące temu
Dziecko może mieć mega dar :) ale osobiście nie polecam takiego daru tak samo wyniszcza człowieka jak praca w policji czy Wojsku lub Szpitalu . Mi nie przeszkadza że ktoś w takie rzeczy nie wieży ma do tego prawo ja się tym interesuję od śmierci syna a od kościoła i klepania i dawania na mszę kasy jestem daleki ogólnie nie chce mieć nic wspólnego z Biskupami którzy żyją bogato a głoszą żeby żyć ubogo .
Ebola
2 miesiące temu
Dziecko może mieć mega dar :) ale osobiście nie polecam takiego daru tak samo wyniszcza człowieka jak praca w policji czy Wojsku lub Szpitalu . Mi nie przeszkadza że ktoś w takie rzeczy nie wieży ma do tego prawo ja się tym interesuję od śmierci syna a od kościoła i klepania i dawania na mszę kasy jestem daleki ogólnie nie chce mieć nic wspólnego z Biskupami którzy żyją bogato a głoszą żeby żyć ubogo .
Maria
2 miesiące temu
Żartujecie sobie z duchów? Obyście nie musieli sami się przekonać na własnej skórze. Nawet nie chcę wam niczego przekazywać,bo i tak nie zrozumiecie,a tylko będą podśmiechujki.Jeżeli mają coś do załatwienia lub dokończenia jakiejś sprawy zmarli z waszej rodziny,to i tak was znajdą.I nie należy się bać.To są znaki. I to nie jest śmieszne!
bEEqmQSj
Ala
2 miesiące temu
Ta duszyczka potrzebuje modlitwy . Módlcie się bo i Wy kiedyś będziecie potrzebowali modlitwy innych ....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić