o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Śląsk. Brutalny atak na dziecko. Nowe informacje. Co z przesłuchaniem?

15
Podziel się

Policja zatrzymała 46-letnią kobietę podejrzewaną o usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka w Jaworznie (woj. śląskie). Bezdomna rzuciła w dziewczynkę kamieniem. Dzisiaj zostanie przesłuchana.

Śląsk. Brutalny atak na dziecko. Nowe informacje. Co z przesłuchaniem?
46-letnia bezdomna zostanie przesłuchana (Policja)
bDYdWocB

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w Jaworznie (woj. śląskie). 46-latka podeszła do bawiących się na osiedlu dzieci i bez wyraźnego powodu rzuciła w jedno z nich kamieniem.

6-latka z poważnymi urazami głowy trafiła do szpitala w Ligocie, gdzie przeszła operację. Wiadomo, że dziecko doznało m.in. pęknięcia czaszki i krwiaka.

bDYdWocD

Kobieta odpowiedzialna za atak była poszukiwana przez policję, która udostępniła jej zdjęcia. 46-latkę rozpoznał przypadkowy świadek, który przejeżdżał obok jednego z przystanków Chrzanowie.

46-latka podejrzewana o usiłowanie zabójstwa dziecka. Dziś zostanie przesłuchana

Chwilę później policja zatrzymała kobietę. Podejrzana jest osobą bezdomną, znaną policji z Jaworzna. Jak informuje Polsat News, 46-latka ma w środę zostać przesłuchana w Prokuraturze Rejonowej.

Zobacz także: Warszawa. Atak na turystkę na Nowym Świecie. Bandyta złamał jej oczodół

bDYdWocJ
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYdWode
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(15)
tomasz
10 miesięcy temu
Panie DAMIANIE tak się dzieje dokładnie pan opisał ludzi w potrzebie choć co człowiek to inny problem ,tyle jest do zrobienia w naszym społeczeństwie a my na zdrowego patrzymy z nienawiścią bo popiera DOBRE ZMIANY,bo inaczej myśli ma w sercu P BOGA i nie wstydzi się wiary ,to trzeba go uziemić jego wiarę wyśmiać a P BOGA zbeszcześćić,,tak to początek końca nas a może kontynuacja jakiegoś systemu zła by zamieszać byśmy się nienawidzili a przed czym przestrzegał nas OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ abyśmy się nie pozagryzali nie podcinajcie korzeni z których wyrastacie ,,niczego się nie nauczyliśmy ,,ŻAL I OGROM WSPÓŁCZUCIA DLA RODZICÓW TEJ DZIEWCZYNKI,,a ta sprawczyni niestety chora zaburzenia umysłowe poważne albo co najgorsze tak zmanipulowana by pokazać jakie to nasze społeczeństwo jest podłe ,widzicie tak tylko postępują istoty z piekła rodem ,,dopadł ich zły bo wyrzucili z serca P BOGA,,inaczej nie da sie wytłumaczyć tego dramatu ,,
izolda
10 miesięcy temu
Może ta kobieta też była wychowywana bezstresowo i wszystko jej było wolno ? Nie miała postawionych granic i doszło do tragedi.Ona też kiedyś była małą, słodką dziewczynką.Dziewczynki jednak szybko rosną te wychowane bez żadnych zasad, szacunku i wpółczucia też.Pamietaj o tym "dzisiejszy" rodzicu.
izolda
10 miesięcy temu
Może ta kobieta też była wychowywana bezstresowo i wszystko jej było wolno ? Nie miała postawionych granic i doszło do tragedi.Ona też kiedyś była małą, słodką dziewczynką.Dziewczynki jednak szybko rosną te wychowane bez żadnych zasad, szacunku i wpółczucia też.Pamietaj o tym "dzisiejszy" rodzicu.
bDYdWodf
Irene
10 miesięcy temu
Obraz Polski !!! obraz nedzy i rozpaczy !!! Kto winny ? kobieta dziecko ? Nie !!! absolutnie Nie .My jestesmy winni tylko My ,tej tragedii .
Władka
10 miesięcy temu
Nie chcą leczyć takich ludzi doktory "tomasze" bo to jest ich elektorat. Znacie normalnego, który głosuje na PO? Ja niestety nie...
ulka
10 miesięcy temu
Czego zakrywają jej twarz jak ją poszukiwali
mała mi
10 miesięcy temu
i my na taką patologię pracujemy, szok!! wszyscy więźniowie powinni odsiadywać karę o suchym chlebie i wodzie!! w końcu to ma być kara, a nie wywczasy!! nic dziwnego, że ludzie robią wszystko, żeby tylko trafić do więzienia skoro tam lepiej karmią niż w domu!!
Phi
10 miesięcy temu
Skąd policja miała jej zdjęcie?
Kto winny?
10 miesięcy temu
Ja już wielokrotnie pisałem, że w społeczeństwie polskim (w innych także) zdrowie psychiczne jest coraz bardziej deficytowe. Nikt się tym nie przejmuje. Wpływa na to bardzo wiele czynników - głównym jest dramatycznie trudne życie i przeżycie dużej części społeczeństwa. Jednostki słabsze psychicznie nie wytrzymują i dochodzi do powolnej destrukcji. My jesteśmy fabryką niszczenia talentów i ludzi wartościowych. powinniśmy jako kraj dostać jakąś specjalną nagrodę za to marnotrawstwo i powiększanie rzeszy ludzi złamanych psychicznie.
znamy to...
10 miesięcy temu
Typowo polskie , złapali pierwszą z brzegu i teraz ją oskarżą...
hmm
10 miesięcy temu
Pamiętać należy że dzieci potrafią być okrutne, może dzieci ją wyzywały , że bezdomna itp. a ta kobieta nieodpowiedzialnie w odwecie rzuciła kamieniem dla postrachu, niestety trafiła w głowę.
Damian
10 miesięcy temu
Bo u nas jest tak: chory psychicznie ze zdiagnozowaną np schizofrenią - tak tą schizofrenią co w mediach jest akcja że choroba ta jest spoko i nie dyskryminujmy schizofreników - jest obok nas, wyszedł ze oddziału psychiatrycznego,i nikt taką osobę nie kontroluje, leków nie zazywa i całe spektrum psychotyczne się uaktywnia i taka osoba mówił dziwne rzeczy, zachowuje się dziwnie, wypowiada słowa dziwne. Jeśli podejmuje zachowania będące już jawnym zagrożeniem dla innych np. mówi że widzi ludzi i ze trzeba ich wyciągnąć z pod ziemi (mój przypadek z pracy) i bierze np jakieś przdmioty i zaczyna demolować podłogę, to uwierzcie mi: dzwonię na 112/999/997 i wzywam pomocy bo czuje się 1. ja zagrożony 2. osoba ta sobie samej może krzywdę zrobić : UWIERZCIE: służby nie chcą przyjeżdzać bo - nie ma zagrożenia życia. W polsce nie ma nadzoru nad chorymi psychicznie, wychodzą ze szpitala mają tam polecenia aby kontynuować leczenie w poradni zdrowia psychicznego a nikt tego nie kontroluje czy taka osoba idzie się dalej leczyć. To jest tylko fragment tego co bym chciał napisać. Uwierz, choroba psychiczna jest zagrożeniem dla CIEBIE!!!!!!! Post zostanie wyemitowany????
Ewa
10 miesięcy temu
Nie policja zatrzymała tylko przypadkowy przechodzien.
bDYdWocX
Qqq.
10 miesięcy temu
A gdzie nowe informacje? To było wiadomo wczoraj.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić