o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Lubelszczyzna. Spaliła dziecko w piecu i pojechała na wesele. Zapadł wyrok

230
Podziel się

W sądzie w Lublinie zapadł wyrok w sprawie 23-letniej Agaty F., która spaliła noworodka w piecu, a potem pojechała na wesele. Zwłoki dziecka odkryli bliscy studentki.

Lubelszczyzna. Spaliła dziecko w piecu i pojechała na wesele. Zapadł wyrok
Studentka spaliła noworodka w piecu (Pixabay)
bDyEhHbF

Do makabrycznego zdarzenia doszło w czerwcu 2018 r. we wsi Majdan Kozłowiecki (woj. lubelskie). Rodzice 21-letniej wówczas studentki znaleźli w piecu zwęglone zwłoki dziecka i powiadomili o tym policję.

Mundurowi zatrzymali Agatę F., gdy bawiła się ze swoim chłopakiem na weselu. Kobieta ukrywała swoją ciążę przed bliskimi, choć oni podejrzewali, że może spodziewać się dziecka.

bDyEhHbH

Śledczy ustalili, że 21-latka urodziła w 7-8 miesiącu ciąży. Celowo zażyła substancje psychoaktywne, które wywołały poród. Następnie włożyła dziecko do pieca i spaliła.

Studentka twierdziła, że dziecko urodziło się martwe. Tłumaczyła, że do porodu doszło podczas kąpieli, a noworodek nie oddychał.

Dziecko wpadło do wody. Wyjęłam je. Było sine i nie oddychało. Trzymałam je na rękach jakieś 15 minut. Potem zawinęłam w ręcznik i włożyłam do kuchenki - mówiła śledczym.
bDyEhHbN

Ustalono, że Agata F. wiedziała o ciąży, ale nikomu o tym nie powiedziała. W internecie wyszukiwała sposobów na poronienie. Po porodzie spotkała się ze swoim 27-letnim chłopakiem, współżyła z nim, a później poszła na wesele.

Spaliła dziecko w piecu. Sąd wydał wyrok

W Sądzie Okręgowym w Lublinie w końcu zapadł wyrok w sprawie. Agata F. została skazana na 8 lat więzienia za zbezczeszczenie zwłok i nieudolne usiłowanie pozbawienia życia dziecka. Wyrok nie jest prawomocny. Nie udało się ustalić, czy dziecko urodziło się żywe, dlatego kobieta nie odpowiadała za zabójstwo noworodka.

Zobacz także: Sale tortur ukryte w kontenerach. Holenderska policja dokonała makabrycznego odkrycia

bDyEhHbO
bDyEhHci
KOMENTARZE
(230)
ahhhhhhhhh
6 miesięcy temu
1) zamordowala dziecko i poszla sie bawic 2) wspolzyla zaraz po porodzia a potem jeszcze zabawa na weselu to jest jakas kobyla a nie kobieta. zero skrupulow moralnych i zdrowie jak kon. cos jakby jej przodkowie w kazdym pokoleniu musieli przetrwac mongolski najazd. rodzina pochodzi z ukrainy ???
vvvv
6 miesięcy temu
studentka prawa ! parodia !
takse
6 miesięcy temu
Sterylizacja.
bDyEhHcj
Marcin
6 miesięcy temu
Jestem twardym facetem bez kitu , ale jak czytam o tym że spaliła swojego noworodka to płakać mi sie chce. Mam synka kocham go nad swe zycie, drugiego mieć nie możemy ze wzgledow anatomicznych mojej Żony A ona spalila i poszła się bawić... dla mnie to nie człowiek dla mnie to potwór nie zaslugujcy ma nic.
Marta
6 miesięcy temu
Ludzie, o jakiej"niechcianej"ciazy piszecie?? Mamy 21 wiek, gdyby zarówno kobiety jak i mężczyźni mieli chociaz podstawowe informacje na temat fizjologii, tego kiedy kobieta może zajść w ciążę a kiedy nie, to nie byloby tego wszystkiego!! No ale jeśli sie tych wiadomości nie ma, traktuje sie seks jak "moze sie uda" to tak potem jest!! Swiadomosc naszego społeczeństwa w tej kwestii to jakas tragedia..
Najnowsze komentarze (230)
Jaś
6 miesięcy temu
po co zabijać swoje dziecko? tylu chętnych jest na takiego noworodka? są okna życia, i nie idzie się za to do więzienia...nie rozumiem takich...
Prawda
6 miesięcy temu
To są te kochające się polskie katolickie rodziny o których Maliniak Duduś mówił ???
Rex78
6 miesięcy temu
Po prostu nie chciała mieć tego dziecka i tyle. Jakby była dozwolona aborcja to by nie było takich koszmarnych sytuacji.
no ale
6 miesięcy temu
"nieudolne usiłowanie pozbawienia życia dziecka" - dziecko nie żyje, więc jakie nieudolne i jakie usiłowanie. Powinna być sądzona za pozbawienie życia dziecka.
Racjonalista
6 miesięcy temu
No i słusznie. W czasie pandemii nie wolno jeździć po weselach!
Lwon
6 miesięcy temu
Ja tego nie ogarniam. Wiem, że żyjemy w czasach ostatecznych i wiem, że ludzie będą jeszcze gorsi no ale mój mały rozum tego nie pojmuje...
ewa
6 miesięcy temu
AHahah co za wyrok, bo prokurator nie był w stanie wykazać pewnie czy dziecko żyło po porodzie, czy było martwe, więc skazali ją za zbezczeszczenie zwłok ahahahah w powinna dostać czapę, choć swoją drogą w USA podobny przypadek, tylko dziecko spalone w ognisku to matka została uniewinniona ahahahahaha za 4 lata wyjdzie na wolnośc zrobi sobie kolejne i będzie wam gula skakała
ijuż
6 miesięcy temu
Rośnie nowy wzór Matki Polki.
bDyEhHcb
Kolo
6 miesięcy temu
Masakra jakaś
Stokrotka
6 miesięcy temu
Godzilla
Nieludzkie
6 miesięcy temu
I to są te prawa kobiet, o które niektórzy tak się biją i krzyczą gdy ktoś ma odmienne zdanie na temat nienarodzonych.
prałat
6 miesięcy temu
ale większego grzechu uniknęła - mogła stosować antykoncepcję
Ogr
6 miesięcy temu
Na grillu obok kiełbasek
Mario
6 miesięcy temu
Pewnie gdyby nie ta szampańska zabawa - to by się znalazły jakieś okoliczności łagodzące: szok, trauma
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić