Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Śląsk. Tragiczny finał sąsiedzkiej awantury

82

W jednym z bloków w centrum Czeladzi doszło do awantury między sąsiadami. Niestety, ta skończyła się tragicznie dla jednego z jej uczestników.

Śląsk. Tragiczny finał sąsiedzkiej awantury
Czeladź. Dźgnął sąsiada nożem (Pixabay)

Czeladź. Awantura między sąsiadami

Między mieszkańcami jednego z bloków w centrum Czeladzi, w województwie śląskim, doszło do awantury. Sprawa dotyczy 61-latka i 31-latka. Obaj byli pod wpływem alkoholu.

Czeladź. Nieoczekiwany finał kłótni

Jak ustalili śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie, młodszy mężczyzna przyszedł do 61-latka, by zwrócić mu pożyczoną cynę do lutowania. W pewnym momencie doszło do kłótni, której finał był zaskakujący.

Czeladź. Dźgnął sąsiada nożem

W jednym z pomieszczeń 61-latek przewrócił kolegę i trzymanym w ręce nożem kuchennym ugodził go w plecy - informuje KPP w Będzinie.

Okaleczony 31-letni mężczyzna trafił do szpitala. Jego sąsiadowi grozi natomiast 5 lat więzienia. O jego losie zadecyduje sąd.

Wezwani na miejsce czeladzcy policjanci zatrzymali nietrzeźwego napastnika. Jak wykazało badanie, w chwili zdarzenia w jego organizmie znajdowały się prawie 3 promile alkoholu. Przy sprawcy mundurowi odnaleźli zakrwawiony nóż - podaje KPP w Będzinie.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić