aktualizacja 

Śmierć 19-latki w Paryżu. Okoliczności wstrząsnęły opinią publiczną

91

Rhea Hourigan wyjechała do Francji, aby odwiedzić mieszkającą w Paryżu ciotkę. Bliscy 19-latki nie zdawali sobie sprawy, że już nigdy nie wróci do domu. Młoda Brytyjka niespodziewanie zmarła – okoliczności jej śmierci wstrząsnęły opinią publiczną.

Śmierć 19-latki w Paryżu. Okoliczności wstrząsnęły opinią publiczną
W chwili śmierci Rhea Hourigan miała zaledwie 19 lat (GoFundMe)

Jak informuje portal NY Breaking, ostatni dzień życia Rhea Hourigan spędziła na zwiedzaniu Paryża. Po stolicy Francji poruszała się rowerem elektrycznym. Nic w zachowaniu 19-latki nie wskazywało, że boryka się z problemami zdrowotnymi.

Nagła śmierć nastolatki z Wielkiej Brytanii. Co się stało?

Po całym dniu zwiedzania Rhea Hourigan wróciła do mieszkania swojej cioci i udała się wziąć prysznic. Wcześniej zapewniła ciotkę, że czuje się świetnie. Jednak już pod prysznicem 19-latka nagle zasłabła i mimo szybkiej interwencji ratowników medycznych – zmarła.

Rhea Hourigan była studentką Uniwersytetu w Durham. 19-latka zdecydowała się na wyjazd do Francji w trakcie ferii wielkanocnych. Śmierć młodej kobiety poruszyła nie tylko jej rodzinę i przyjaciół, lecz także wzburzyła przedstawicieli opinii publicznej. Jak podkreśliła matka zmarłej, córka miała wiele planów i marzeń do zrealizowania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Jak policja szuka zwłok? Istnieją różne metody
Miała tak wiele planów, marzeń i ambicji, że w naszych oczach lśniła niczym gwiazda. Nie ukończyła nawet pierwszego roku studiów w Durham, które bardzo kochała i na których poznała wielu wspaniałych przyjaciół. Naszym jedynym pocieszeniem jest to, że była taka szczęśliwa i przeżyła tak wspaniały dzień, spędzony na zwiedzaniu Paryża – napisała Jo, matka zmarłej 19-latki, na Facebooku.

Za przyczynę śmierci 19-latki uznano nagłe zatrzymanie akcji serca. Mimo że studentka wykupiła pełne ubezpieczenie podróżne, nie pokryło ono w pełni kosztów poniesionych przez rodzinę. Ponieważ dokładna przyczyna śmierci nastolatki pozostaje nieznana, zostanie przeprowadzona sekcja jej zwłok.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić