o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Śmierć po przyjęciu szczepionki na COVID-19. Są wyniki sekcji zwłok

134
Podziel się

Do tragedii doszło dzień po tym, jak 73-latek z Oleśnicy przyjął szczepionkę na COVID-19. Córka zmarłego zwróciła się o pomoc w wyjaśnieniu sprawy do prokuratury. Zdecydowano o przeprowadzeniu sekcji zwłok, która ma wyjaśnić, czy do śmierci przyczyniło się szczepienie.

Śmierć po przyjęciu szczepionki na COVID-19. Są wyniki sekcji zwłok
Szczepionka na COVID-19 (Getty Images, Omar Marques , Stringer)
bDZOmKnF

Zmarły 73-latek był pensjonariuszem domu opieki społecznej w Ostrowinie w gminie oleśnickiej. Już kilka godzin po przyjęciu szczepionki na koronawiursa zaczął skarżyć się na gorączkę i złe samopoczucie. Mimo otrzymania leków – odmówiono mu przyjęcia do szpitala – następnego dnia zmarł.

Koronawirus – śmierć po przyjęciu szczepionki. Wyniki sekcji zwłok

Wątpliwości córki zmarłego dotyczyły tego, czy 73-latek przed podaniem szczepionki został zbadany oraz czy personel DPS mógł dopuścić się zaniedbań. Domaga się także sprawdzenia, czy ratownicy medyczni, którzy przyjeżdżali do jej ojca, dopełnili wszystkich obowiązków.

bDZOmKnH

Pierwsze szczegóły odnośnie sekcji zwłok przedstawił Radosław Żarkowski, rzecznik prokuratury okręgowej w Oleśnicy. Jak ujawnił w rozmowie z "Gazetą Wyborczą", badania wykluczyły, aby do śmierci 73-latka przyczyniło się działanie osób trzecich. Ponieważ do zgonu doszło aż 36 godzin po przyjęciu szczepionki na koronawirusa, wykluczono również wstrząs anafilaktyczny.

bDZOmKnN

To na razie tylko wstępne ustalenia odnośnie stanu zdrowia 73-latka w chwili jego śmierci. Prawdopodobnie bezpośrednia przyczyna zgonu zostanie ujawniona po nadejściu wyników z badań wycinków narządów wewnętrznych. Procedura może jednak potrwać nawet trzy miesiące.

Zobacz także: Zobacz też: Szczepionka na COVID. Opozycja oskarża rząd. Adam Niedzielski odpiera zarzuty
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZOmKoi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(134)
Prawda
2 miesiące temu
Po pierwsze zaszczepić tymi samymi szczepionkami lekarzy ,pielęgniarki ,nigdy nie dam sobie wstszyknąć trucizny Zeneka czy Fajzer
Prawda
2 miesiące temu
Po pierwsze zaszczepić tymi samymi szczepionkami lekarzy ,pielęgniarki ,nigdy nie dam sobie wstszyknąć trucizny Zeneka czy Fajzer
Gosc
3 miesiące temu
Wiadomo,ze nigdy nie dojdzie do potwierdzenia smierci w wyniku ubocznych skutkow poszczepiennych.Beda sie bronic by nie odstraszac innych zamierzajacych sie zaszczepic oraz by nie wyplacac odszkodowan.Za smierc tych osob odpowiedzialnosc ponosi rzad na czele z MZ i Morawieckim,ze dopuscili nieprzebadany produkt medyczny
bDZOmKoj
adam
3 miesiące temu
dlaczego do szczpien sa kwalifikowane osoby schorowane ? kto zabija i dlaczego te osoby?
Robin Hood
3 miesiące temu
Polska służba zdrowia bawi się w collcenter(a śmieli się z kaszpirowskiego) mają już roczne wakacje. A ludzie szukają się alternatywy morsowanie bańki zielarze szeptuchy znachorzy. A doktory kawę piją kasę liczą się bo w przechodni covid a prywatnie to już nie ma. Bądźcie przeklęci medycy wy złodzieje i wyzyskiwacze macie krew i śmierć na rękach.
Robin Hood
3 miesiące temu
W pierwszej kojelnosci po medykach powinni szczepić ludzi 30-50 gdyż to oni pracują na emerytury bieżące i pkb. Emeryt może poczekać. Wiem to główny elektorat więc cóż to zrobić. Zgony zdążają się w w każdym wieku a czym dalej tym częściej. A co by nie było i tak za rok dowiemy się na że ta szczepionka jest kupę siku warta sam dyrektor główny firmy farmaceutycznej to stwierdził.
Zyta
3 miesiące temu
Dlaczego pisze są wyniki sekcji zwłok jak beda dopiero za 3 miesiące. Poco czytać coś czego nie ma.
Głowin
3 miesiące temu
Jeśli nawet z powodu szczepionki zmarł, to szczepionka zabiła jednego Polaka, covid zaś tysiące. Dlatego nie rozumiem piszących o holokauście szczepionkowym. Holokaust to właśnie oni chcą nam zgotować namawiając do nieszczepienia się. Ja tam nie namawiam ani do tego, ani do tamtego, bo czuję odpowiedzialność za życie osób, które mojej namowie uległyby. Szczepienie nie jest obowiązkowe, więc każdy niech sam decyduje.
Cowid
3 miesiące temu
Czyli szczepionki działają to się ZUS ucieszy ciekawe skąd wiedzą że nagle będzie umierało tyle ludzi nie dziwi to nikogo i że w pierwszej kolejności emerytów i rencistów szczepią
M9ni54
3 miesiące temu
Dzień dobry Najciekawsze jest to ,że pretensje zawsze są do Ośrodka w którym dana osoba przebywa.Dlaczego sama się Pani ojcem nie zajmowała,tylko oddała do Dps-u? Teraz szukanie winnych Oczywiście zdarza się czasami wypadek w takim domu,ale nie sądzę żeby tak było w tym wypadku.
Iron Duke
3 miesiące temu
Czyżby pierwsze ofiary covid holocaustu??? Ciekaw jestem kiedy się ludzie zorientują że są mordowani w białych rękawiczkach przez międzynarodowych morderców typu Gates WHO czy inni właściciele koncernów farmaceutycznych....
Kolo
4 miesiące temu
Ludzie dajcie spokój dobrze wiecie że PIS chce wykáczyč emerytów bo brakuje już im pieniędzy przez rozdawnictwo- kto jest mádry po prostu się nie zaszczepi i tyle!
Twój nick
4 miesiące temu
Hahahahah po co wy się szczepicie hahahahahha
bDZOmKob
Dughfjh
4 miesiące temu
Gdyby nawet zmarł z powodu szczepionki, nikt tego nie poda do wiadomości publicznej.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić