o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Sopot Festival 2021. Imię nie padło, ale wszyscy wiedzą, o kogo chodzi. Co za szpila!

24
Podziel się

W trakcie trzeciego dnia Top of the Top Sopot Festival 2021 w rolę prowadzących wcielili się m.in. Andrzej Morozowski i Mara Kuligowska. W pewnym momencie sprytnie wbili szpilę Pawłowi Kukizowi.

Sopot Festival 2021. Imię nie padło, ale wszyscy wiedzą, o kogo chodzi. Co za szpila!
Paweł Kukiz / Marta Kuligowska i Andrzej Morozowski (akpa)
bESpRKid

Sopot Festival 2021 dobiega końca. Podczas czwartkowego koncertu TVN24 #NASZE20LECIE stacja informacyjna świętowała swoje 20. urodziny.

Pojawiły się znane przeboje, które zaśpiewali tacy artyści jak chociażby Kayah, Krzysztof Zalewski czy Viki Gabor. W roli prowadzących zobaczyliśmy natomiast popularnych dziennikarzy, m.in. Martę Kuligowską i Andrzeja Morozowskiego.

bESpRKif

Kuligowska jest znana choćby z prowadzenia pasm informacyjnych. Andrzeja Morozowskiego kojarzymy natomiast z takimi programami jak "Teraz My" czy "Tak jest".

Sopot Festival 2021. Oberwało się Pawłowi Kukizowi

Na co dzień ani Kuligowska, ani Morozowski nie mają zbyt wiele wspólnego ze światem muzyki. Gdy pojawili się na scenie, zdecydowali się to uwzględnić.

Ostatnio połączenie świata muzyki i polityki stało się niebezpieczne. Mimo to zdecydowaliśmy się przed państwem wystąpić - mówili.
bESpRKil

Łatwo się zorientować, że w ten sposób nawiązali do Pawła Kukiza. Ostatnio znalazł się on w ogniu krytyki. Wszystko za sprawą tego, że przy okazji głosowania w Sejmie nad "lex TVN" nagle zmienił zdanie, co doprowadziło do reasumpcji. Później był za przepchnięciem ustawy, co oburzyło mnóstwo osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESpRKiG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(24)
Anty fan TVJ-...
3 miesiące temu
Oni wszyscy robią to " sprytnie"...Ich słuchaczo-oglądacze nawet nie wiedzą że są indoktrynowani.Cała prawda...itd.
PATRIOCI
3 miesiące temu
przyPOmnę Kulisy powstania TVNu Kulisy powstania TVN (koncern ITI), List do Tow. Generała Czesława Kiszczaka, Ministra Spraw Wewnętrznych. Proponuję utworzenie w MSW oddzielnego pionu (służby) propagandowej, działającej także w obrębie MO. Znaczna część politycznie ważnych w skali kraju przedsięwzięć polityczno-propagandowych ma związek z domeną działalności MSW. Dopóki w kraju toczyć się będzie walka polityczna, MSW będzie planować i realizować przedsięwzięcia o największym znaczeniu z punktu widzenia jej przebiegu. Niezbędny jest, więc poważny, instytucjonalny instrument umożliwiający lepsze wykorzystanie propagandowe tych operacji, bezpośrednie oddziaływanie na społeczeństwo w pożądanym kierunku. (…) … (zeznania w aferze FOZZ - Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego): Urban do Kiszczaka: musimy założyć opozycyjną telewizje... proponuje Waltera... został właśnie wyrzucony z telewizji publicznej... można dorobić mu otoczkę opozycjonisty... W rok po tej rozmowie Wejchert (SB) jedzie do Irlandii gdzie zakłada firmę, do firmy dochodzą ludzie z kasą ze Szwajcarii (SB-WSI), firma zostaje zarejestrowana w Panamie i jako już "Zachodni" koncern medialny, wraca do Polski. Oczywiście dostaje licencje na dystrybucje kaset video, od monopolisty Film Polski - to że dyrektor wyrażający zgodę był współpracownikiem SB to tylko oczywiście zbieg okoliczności :). Potrzeba dużej kasy zostaje zaspokojona dzięki Big Bang Gdański - oczywiście nie ma problemów z uzyskaniem kredytu, choć dzieje się to w czasach gdy ludzie tracą oszczędności całego życia. Oczywiście nie ma znaczenia że kredytu udziela oficer sb...(...)
gość
3 miesiące temu
Pierwsi prowokują do złego, a póżniej narzekają na hejt. Jak ci Białoruscy pogranicznicy. Najpierw przeprowadzili Arabów przez granicę a teraz nie pozwalają się im wrócić. Stalinowskie metody, skąd my to znamy.
bESpRKiH
polak
3 miesiące temu
A nie mówiłem, że O2 to same analfabety Jaki pracodawca taki pracownik. POprawnie imienia nie POtrafią napisać.
Leon
3 miesiące temu
Już nie straszą ,że wyjadą z Polski ,nawet Młynarskie wróciły !
Ryszard
3 miesiące temu
Kukiz jak mało który ma "jaja"!
Pracownik peg...
3 miesiące temu
Kukiz artysta wystąpił ?
Graha
3 miesiące temu
Elegancja -Francja i zawysokie progi na niektóre nogi.a panowie w stolicy.palili cygara i wiele innych przysłów tu pasuje.
Fan
3 miesiące temu
Atmosfera na festiwalu była wyśmienita.
uczestnik
3 miesiące temu
Piękny festiwal, piękna, zadowolona i szcześliwa publiczność. Nagroda słusznie przyznana Dawidowi.Zostały bardzo miłe wspomnienia.
Stasek
3 miesiące temu
Mara Kuligowski, jakie imię taka mara
W TVNie nie m...
3 miesiące temu
Nie Morozowski,a Mordka syn Mordechaja . Doprecyzujcie .
oxy
3 miesiące temu
Ciekawe jakby Kuba W. (tzn. niejaki Warchoł) pokazał na wizji lub fejsie, jak ściąga sobie skwaśniałą śmietanę - czy to by się gawiedzi podobało zaliż nie?
bESpRKiz
Florentyna 24...
3 miesiące temu
Jedraszewski rydzyk i pozostali samo dobro Dzięki takim myślom mamy jak mamy a pocieszcie się obrońcy że będziecie mieli jeszcze gorzej BRAWO TVN
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić