aktualizacja 

Kobieta z Majorki sensacją. Zdjęcie uchwyciło, co robiła na materacu

443

Niecodziennego odkrycia na Mapach Google dokonał pewien użytkownik popularnego forum. Zauważył on turystykę wykonującą na wodzie niezwykle trudną akrobację. Zrzut ekranu lotem błyskawicy obiegł media społecznościowe, a internauci zaczęli zachwycać się umiejętnościami kobiety.

Kobieta z Majorki sensacją. Zdjęcie uchwyciło, co robiła na materacu
Internauta zwrócił uwagę na bardzo nietypowy szczegół (Mapy Google)

Użytkownik Reddita podzielił się ze światem swoim odkryciem dokonanym u wybrzeży hiszpańskiej wyspy Majorka. Na zdjęciu plaży Cala Na Clara widać turystkę w urzekającej scenerii. Kobieta chce najwyraźniej nacieszyć się turkusową wodą oraz promieniami słońca.

Niezwykłe odkrycie na Google Maps. Kamera uchwyciła turystkę w niezwykłej pozie

Na zdjęciu zrobionym przez samochód Google Street View widać, że turystka postanowiła najwyraźniej poćwiczyć jogę na desce do wiosłowania. Kobieta wykonuje na wodzie trudną akrobację. Kamera uchwyciła ją w momencie, kiedy staje na głowie, podpierając się jedynie rękami.

Zrzut ekranu z Map Google błyskawicznie obiegł media społecznościowe. Internauci zaczęli zachwycać się umiejętnościami turystyki. Ale to nie jedyny szczegół, który przykuwa uwagę na zdjęciu.

Na pierwszym planie dostrzec można dwie osoby, trzymające się deski do wiosłowania. To jednak dopiero początek. W tle widać czarnego psa, który dzięki desce także unosi się na wodzie.

Imponujący wyczyn turystyki. Serca internautów skradł także pies

Komentujący byli pod wrażeniem odkrycia internauty. Pojawiły się głosy, że fale musiały być bardzo niewielkie, skoro turystce udało się wykonać tak trudną akrobację na desce do wiosłowania. Cześć osób wydaje się także zazdrosna o umiejętności kobiety.

Czy ta kobieta staje na głowie na desce do wiosłowania u wybrzeży Hiszpanii? – nie mógł uwierzyć jeden z użytkowników Reddita.

Serca internautów skradł także pływający pies. Stwierdzono, że to bardzo niecodzienna sytuacja. Niektórzy zwrócili uwagę, że czworonóg może tak naprawdę unosić się na wodzie na materacu. Przeważały jednak głosy, że pewnie jest to jednak deska.

Chwileczkę, czy to pies na desce surfingowej w oddali? – nie mógł nadziwić się kolejny komentujący.

Obejrzyj także: Dziwne rzeczy na Google Maps. Prawdziwy hit z Polski

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić