Starogard Gdański. Wyrachowany morderca 60-latki. Zrobił to, nim uciekł

124

W Starogardzie Gdańskim doszło do zabójstwa 60-letniej kobiety. Policja poszukiwała sprawcy zdarzenia. Pojawiły się nowe fakty. Jak twierdzi rodzina pani Ewy, sprawcą może być 40-latek, którego poznała w Internecie. Mężczyzna miał zrobić coś wstrząsającego przed opuszczeniem miejsca zbrodni.

Starogard Gdański. Wyrachowany morderca 60-latki. Zrobił to, nim uciekł
Nie żyje kobieta, przy jej zwłokach czuwał pies (Facebook, Facebook)

Pani Ewa ze Starogardu Gdańskiego nie żyje. Kobieta miała 60 lat. Ostatni raz widziana była w sobotę, 29 stycznia br. Sąsiedzi zaniepokoili się jej nieobecnością, wezwali policję. Na miejscu okazało się, że kobieta nie żyje. Leżała na łóżku przykryta kocem. Śledczy poszukują jej partnera, 40-latniego mężczyzny, którego kobieta poznała w sieci.

Nowe informacje o tragedii w Starogardzie Gdańskim. Zamordowana kobieta była osobą niesłyszącą. Jak donosi "Fakt", obok ciała pani Ewy, miał czuwać mały kundelek - Nero. Miał 1,5 roku, był przerażony. Zwierzęciem zaopiekował się syn ofiary, który sprezentował psiego przyjaciela swojej mamie. Nie chciał, by czuła się samotna.

Morderca w całym pokoju rozsypał karmę dla czworonoga. Rozstawił też miski z wodą. Jak pisze tabloid, być może chciał zyskać w ten sposób czas na ucieczkę, by głodne zwierze nie robiło hałasu wzywając sąsiadów.

Kiedy przyjechałem tam na to straszne miejsce, a policjanci powiedzieli mi, że mama nie żyje, zobaczyłem Nero. Był przerażony. Do teraz jest w szoku. Widać, że tęskni za swoją panią. Ciągle patrzy na drzwi, skacze na nie i drapie, jakby czekał aż mama przyjdzie... Ale ona już nigdy nie przyjdzie... - powiedział zrozpaczony syn.

Poszukiwania 40-latka. Policja prosi o kontakt

Pani Ewa poznała 40-latka przez Internet. Mężczyzna przedstawiał się jako Abdanour Djabri. Nie wiadomo jednak, czy te dane są prawdziwe. Policja opublikowała jego wizerunek. Jest poszukiwany.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości widocznego na zdjęciu mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim pod numerem telefonu 4774 27 222, lub z najbliższą jednostką policji na nr alarmowy 112, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić