aktualizacja 

Stonoga pozwał Murańskiego. Chce 250 tys. złotych

55
Podziel się:

Zbigniew Stonoga od kilku miesięcy jest w konflikcie z Jackiem Murańskim. Wytoczył mu nawet sprawę o zniesławienie, jednak Murański się na niej nie pojawił. Celebryta tłumaczy, co było powodem jego absencji.

Stonoga pozwał Murańskiego. Chce 250 tys. złotych
Zbigniew Stonoga pozwał Jacka Murańskiego (o2, o2)

Konflikt zaczął się kilka miesięcy temu, kiedy Jacek Murański nazwał Zbigniewa Stonogę "znanym hochsztaplerem". Stonoga nie został na to obojętny i nagrał film, w którym kazał "pocałować się w d*pę Jackowi Murańskiemu".

Konflikt Stonogi i Murańskiego

Jacek Murański na gali Fame MMA, która odbyła się w sierpniu 2022 roku, ponownie zaczepił Stonogę.

Co łączy Stonogę z tym Szalonym Reporterem? Obaj organizują lipne, licytacje, Stonoga dy*a ludzi na kasę naiwniaków, którzy oczywiście z dobrego serca ci ludzie działają i wpłacają temu oszustowi te pieniądze - mówił Murański.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wojtek Gola: "Zaglądając federację nie zakładałem, że stawki będą takie kosmiczne"

Stonoga szybko zareagował i na te słowa. W bardzo wulgarny sposób zapowiedział wytoczenie sprawy Jackowi Murańskiemu.

Cześć ku**o. Murański, posłuchaj, Ty śmieciu w du*ę pie**olona k**wo na kaczych łapach, z ch**em na czole. Masz ku**o sprawę karną ze mną - przekazał wtedy Zbigniew Stonoga.


Dzięki staraniom Stonogi z serwisu YouTube zdjęto także nagranie ze wspomnianej konferencji Fame MMA. Znany działacz i przedsiębiorca napisał, że film został zabezpieczony jako dowód w sprawie o zniesławienie.

Zbigniew Stonoga wszystkich swoich obietnic dotrzymał. Wytoczył Jackowi Murańskiemu sprawę o zniesławienie, a 28 marca 2023 roku miała się odbyć sprawa pojednawcza. Celebryta jednak się na niej nie pojawił.

"Muran" miał tłumaczyć, że nic nie wiedział o rozprawie. Na miejscu pojawił się jednak jego pełnomocnik. Sprawa została przełożona.

Zbigniew Stonoga oczekuje od Jacka Murańskiego przeprosin w miejscach, w których doszło do zniesławienia. Zawodnik MMA miałby także wpłacić 250 tys. złotych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić