LAK| 

Jacek Murański przerwał milczenie. Pierwszy raz po śmierci syna wystąpił przed kamerami

9

Jacek Murański - po raz pierwszy od śmierci syna Mateusza - wystąpił przed kamerą i zabrał głos. Zrobił to w rozmowie z Amadeuszem Ferrarim, u którego pojawił się na urodzinach. Nie obyło się bez łez i wzruszeń. Fani szybko łapali ważny szczegół w trakcie wywiadu.

Jacek Murański przerwał milczenie. Pierwszy raz po śmierci syna wystąpił przed kamerami
Murański / Ferrari (YouTube)

O śmieci Mateusza Murańskiego media poinformowały w środę 8 lutego. To wtedy światło dzienne ujrzały pierwsze wieści o znalezieniu zwłok freak fightera w jego domu w Gdyni. Po wstępnych wynikach sekcji zwłok wiadomo już, że bezpośrednią przyczyną śmierci 29-latka była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa.

Jacek Murański znalazł ciało Mateusza. Gdy zorientował się, że coś jest nie tak, podjął próbę reanimacji, ale było już za późno.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"

Murański pokazał się przed kamerą

Jacek Murański - po raz pierwszy od śmierci syna Mateusza - wystąpił przed kamerą i zabrał głos. Zrobił to w rozmowie z Amadeuszem Ferrarim, u którego pojawił się na urodzinach. Początkowo do takiej rozmowy miało nie dojść, ale ostatecznie - za namową chatu - zgodził się na rozmowę przed kamerami. Murański zdradził, że to właśnie Ferrari był jedną z pierwszych osób, które zadzwoniły z kondolencjami.

- Te słowa mocno mi zapadły w pamięć. Od razu przypomniały mi się te dobre rzeczy na temat syna i dawnych sytuacji - powiedział.

Ferrari miał świetne relacje z jego synem i wielokrotnie prywatnie się spotykali i rozmawiali. Dlatego też Murański pojawił się na jego urodzinach.

Fani błyskawicznie wyłapali, że Murański ma prawą rękę w gipsie. Rozmowa była wielowątkowa i trwała ponad 75 minut.

Mateusz Murański miał za sobą łącznie dziewięć walk na galach freak fightowych. Występował w wydarzeniach federacji Fame MMA, High League czy FEN 34. Młody mężczyzna nie stronił od udziału w życiu publicznym. Chętnie pokazywał się u boku ojca - Jacka Murańskiego.

Zobacz także: Jacek Murański i Amadeusz Ferrari wywiad o śmierci syna urodziny Amadeusza 25.03.2023
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić