o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
bErNVKbp
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.

380 reakcji
209
95
76
Podziel się
1 z 24
Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu
Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu
Łódź (wp.pl)
0
0
76
209
95
bErNVKbP
KOMENTARZE
(76)
aaaa
2 miesiące temu
aaaaa
biczykamka
5 miesięcy temu
Jeśli Bóg pragnie naszego poświęcenia i ascezy to nie mamy wyjścia i musimy to przyjąć.
aaaa
9 miesięcy temu
"Terron 3 dni temu Jedynym winnym tej sytuacji jest Kaczyński który doskonale zdawał sobie sprawę że takimi decyzjami wywoła zamęt .pytanie czemu to ma służyć . Protestujący za to nieco się zagalopowali . Nie oszukujmy się tu chodzi o prawo do legalnej aborcji . A nie o piekło chorych dzieci . " to ma służyć temu żeby Polki nie dawały sie żydom namawiać na skrobanki.
bErNVKbT
nie wcześniej
9 miesięcy temu
referendum tak ale jak pis się skończy
BRAWO
9 miesięcy temu
Dlaczego Polka nie jest tak traktowana jak Niemka , Francuska , Belgijka , Czeszka itp. My też jesteśmy w Unii . My też zasługujemy na szacunek i pełne prawo do decydowania o własnych wyborach i własnym życiu . DOŚĆ!!!!!!! DÓŚĆ !!!!!
Terron
9 miesięcy temu
Jedynym winnym tej sytuacji jest Kaczyński który doskonale zdawał sobie sprawę że takimi decyzjami wywoła zamęt .pytanie czemu to ma służyć . Protestujący za to nieco się zagalopowali . Nie oszukujmy się tu chodzi o prawo do legalnej aborcji . A nie o piekło chorych dzieci .
zdegustowany
9 miesięcy temu
Ludzie ludziom zgotowali ten los książka Nałkowskiej. Prezesie, przeczytaj ją ze zrozumieniem. i dwakroć przemyśl. czy ty czaami nie idziesz w tym kierunku?
dvsc
9 miesięcy temu
Nie rozumiecie. Po raz kolejny ZŁĄMANO UMOWĘ SPOŁECZNĄ. Złamano wypracowany kompromis. Zgniły, ale kompromis, który jednoczył naród. To świadome niszczenie Polski i jedności narodu. Pism sprowadził do kraju tysiące obcych kulturowo Azjatów, bo łatwiej sterować obcą masą niż świadomymi obywatelami.
awea
9 miesięcy temu
Gdzie ja żyję? Kto nami rządzi? Jesteśmy od IIWŚ spisani na straty, dojeni w każdy sposób.
aaaa
9 miesięcy temu
"olek 1 godz. temu Wy walczycie o wolność ale nie swoją. Nie chcę tu pisać czyją bo tego nie puszczą. Jak wrócą do władzy to dopiero będziecie mieć "wolność" ." to jednak ty istnieją NORMALNI POLACY !!!!>
cierpliwy72
9 miesięcy temu
A co gdybyście drogie Panie dowiedziały się później że zabiłyście swoje zdrowe dziecko ???? 18 lat temu lekarze uratowali moją żonę i córkę, druga zmarła na 2 miesiące przed porodem jeszcze ( brak chromosomu 13, czyli wodogłowie i rozszczep kręgosłupa). W łeb bym sobie dzisiaj palnął gdybym wtedy zgodził się na to o co tak walczycie !!!
aaa
9 miesięcy temu
Brawo dla kobiet i czekamy na przedsiębiorców i rolników, zapraszamy do strajku wszystkich którym nie odpowiada to co wyprawia władza, walczcie o co chcecie byle razem!!!! Szacunek,wierność, walka!!!
Taaa
9 miesięcy temu
Niszczą pomniki , kiedy zaczną palić książki i krzyże ?
bErNVKbL
aaaa
9 miesięcy temu
na zdjęciu stadion olimpijski wrocław
...
Następna strona
bErNVKbx
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Pogrzeb księcia Filipa. Rodzina i naród opłakują jego odejście

Ludzie zebrani przed zamkiem Windsor oddawali cześć zmarłemu księciu Filipowi. Mąż królowej Elżbiety miał 99 lat, przez 73 lata był mężem brytyjskiej monarchini.
9.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Znani żegnają wielkiego artystę

W sobotę 10 kwietnia w Łodzi rozpoczął się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość ma charakter państwowy. Na ceremonii pojawiło się wiele znanych osobistości, chcących pożegnać wielką postać polskiej sceny muzycznej.
bErNVKby
8.

Miss Polski 2020 w niecodziennej roli. Zobacz galerię zdjęć

Nietypową niespodziankę z okazji tegorocznego Dnia Kobiet przygotowała Śląska policja. Na jej stronie internetowej pojawiła się galeria z sesji zdjęciowej z Miss Polski 2020. Anna-Maria Jaromin zmierzyła się z testem sprawności fizycznej. Najpiękniejsza Polka zachęcała w ten sposób kobiety do wstąpienia w szeregi policji.
7.

Tak wyglądał Paulo Sousa. Zobacz jak zmieniał się selekcjoner polskiej kadry

Paulo Sousa został zaprezentowany jako nowy selekcjoner polskiej kadry. Portugalczyk ma za sobą bogatą przeszłość, zarówno jako szkoleniowiec, jak i piłkarz. Zobaczcie jak nowy trener Polaków zmieniał się przez lata.
6.

Wybory w USA. Euforia na ulicach. Tak świętuje Ameryka

Joe Biden pokonał Donalda Trumpa w walce o fotel prezydenta USA. Zwolennicy kandydata Demokratów zaczęli już oficjalnie świętowanie.
bErNVKbz
5.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
4.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
bErNVKbA
2.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
1.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić