o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.

373 reakcje
207
92
74
Podziel się
1 z 24
Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu
Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu
Łódź (wp.pl)
0
0
74
207
92
bDzLoakv
KOMENTARZE
(74)
Pełna obaw.
3 miesiące temu
To co zaczyna się dziać przeraża - przecież to XXI wiek a nie średniowiecze. Na co rządzący skazują to młode pokolenie? Zamiast otaczać opieką gotują im niepewność jutra i szaleńcze pomysły- straszne!!!!
Ania
3 miesiące temu
Sama bym nie potrafiła zabić dziecka, ale to też pewnego rodzaju egoizm z mojej strony, bo kto z nas chciałby żyć tak jak te dzieciątka "roślinki"?... Co to za życie...ale siostra mojej znajomej po badaniach była pewna że urodzi chore dziecko, namawiali ja do aborcji, lecz powiedziała, że nie usunie. Urodziła stuprocentowo zdrowe dziecko. Nie mam więc zdania w tym temacie. Z jednej strony potrafiłbym zrozumieć kobietę która usunęła ciążę w takiej sytuacji, z drugiej te badania jak widać nie dają 100% pewności. Jedno jest pewne nie chciałabym się znaleźć w takiej sytuacji i podejmować takiej decyzji, choć wiem, że nie mogłabym ale napewno zaczęłoby się zastanawianie. Wybór chyba jednak powinien być. Nie dla totalnej aborcji na życzenie, bo można urodzić i oddać komuś kto dzieci mieć nie może po co zabijać? Ale w takiej sytuacji wybór powinien być.
iwona
3 miesiące temu
Rodacy jest coś takiego jak referendum, zebrać podpisy i zmienić konstytucję a nie wszczynać awantury.
bDzLoakz
szkoda
3 miesiące temu
samozadowolnie tych ludzi jest po prostu smutne
zik
3 miesiące temu
Wczoraj 3 przywódczynie (lampart) powiedziały ,że rządają aborcji na życzenie!ciekaweczy pokazali...
Najnowsze komentarze (74)
aaaa
3 miesiące temu
"Terron 3 dni temu Jedynym winnym tej sytuacji jest Kaczyński który doskonale zdawał sobie sprawę że takimi decyzjami wywoła zamęt .pytanie czemu to ma służyć . Protestujący za to nieco się zagalopowali . Nie oszukujmy się tu chodzi o prawo do legalnej aborcji . A nie o piekło chorych dzieci . " to ma służyć temu żeby Polki nie dawały sie żydom namawiać na skrobanki.
nie wcześniej
3 miesiące temu
referendum tak ale jak pis się skończy
BRAWO
3 miesiące temu
Dlaczego Polka nie jest tak traktowana jak Niemka , Francuska , Belgijka , Czeszka itp. My też jesteśmy w Unii . My też zasługujemy na szacunek i pełne prawo do decydowania o własnych wyborach i własnym życiu . DOŚĆ!!!!!!! DÓŚĆ !!!!!
Terron
3 miesiące temu
Jedynym winnym tej sytuacji jest Kaczyński który doskonale zdawał sobie sprawę że takimi decyzjami wywoła zamęt .pytanie czemu to ma służyć . Protestujący za to nieco się zagalopowali . Nie oszukujmy się tu chodzi o prawo do legalnej aborcji . A nie o piekło chorych dzieci .
zdegustowany
3 miesiące temu
Ludzie ludziom zgotowali ten los książka Nałkowskiej. Prezesie, przeczytaj ją ze zrozumieniem. i dwakroć przemyśl. czy ty czaami nie idziesz w tym kierunku?
dvsc
3 miesiące temu
Nie rozumiecie. Po raz kolejny ZŁĄMANO UMOWĘ SPOŁECZNĄ. Złamano wypracowany kompromis. Zgniły, ale kompromis, który jednoczył naród. To świadome niszczenie Polski i jedności narodu. Pism sprowadził do kraju tysiące obcych kulturowo Azjatów, bo łatwiej sterować obcą masą niż świadomymi obywatelami.
awea
3 miesiące temu
Gdzie ja żyję? Kto nami rządzi? Jesteśmy od IIWŚ spisani na straty, dojeni w każdy sposób.
aaaa
3 miesiące temu
"olek 1 godz. temu Wy walczycie o wolność ale nie swoją. Nie chcę tu pisać czyją bo tego nie puszczą. Jak wrócą do władzy to dopiero będziecie mieć "wolność" ." to jednak ty istnieją NORMALNI POLACY !!!!>
bDzLoakr
cierpliwy72
3 miesiące temu
A co gdybyście drogie Panie dowiedziały się później że zabiłyście swoje zdrowe dziecko ???? 18 lat temu lekarze uratowali moją żonę i córkę, druga zmarła na 2 miesiące przed porodem jeszcze ( brak chromosomu 13, czyli wodogłowie i rozszczep kręgosłupa). W łeb bym sobie dzisiaj palnął gdybym wtedy zgodził się na to o co tak walczycie !!!
aaa
3 miesiące temu
Brawo dla kobiet i czekamy na przedsiębiorców i rolników, zapraszamy do strajku wszystkich którym nie odpowiada to co wyprawia władza, walczcie o co chcecie byle razem!!!! Szacunek,wierność, walka!!!
Taaa
3 miesiące temu
Niszczą pomniki , kiedy zaczną palić książki i krzyże ?
aaaa
3 miesiące temu
na zdjęciu stadion olimpijski wrocław
Wow
3 miesiące temu
KOD się przebransował na OSP.
Wirusolog
3 miesiące temu
Rekord zakażeń...3...2...1...
...
Następna strona
bDzLoakd
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
9.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
bDzLoake
7.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
6.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
bDzLoakf
5.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDzLoakg
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić