Strażacy nie zawiedli. Bohaterska akcja na Lubelszczyźnie

1

Strażacy z PSP w Radzyniu Podlaskim uratowali życie psa. Czworonóg wpadł do głębokiej studni na terenie opuszczonej posesji.

Strażacy nie zawiedli. Bohaterska akcja na Lubelszczyźnie
Strażacy stanęli na wysokości zadania (Facebook)

O zdarzeniu poinformował portal kppspradzyn.pl. 4 maja strażacy z PSP w Radzyniu Podlaskim otrzymali zgłoszenie z miejscowości Tchórzew Kolonia na Lubelszczyźnie. Niezwłocznie wysłano ich tam, aby przeprowadzili konieczną interwencję.

Strażacy tym razem musieli udzielić pomocy psu. Ten wpadł do niezabezpieczonej studni, która znajdowała się na opuszczonej posesji. Niestety zwierzę utknęło na głębokości 4 metrów i potrzebowało wsparcia, gdyż nie mogło samodzielnie wydostać się na powierzchnię.

Przebywał na głębokości około 4 metrów, był wystraszony - powiedział portalowi polsatnews.pl oficer prasowy st. kpt. Krzysztof Gomółka.

Na szczęście strażacy byli w stanie udzielić psu pomocy. Aby było to możliwe musieli rozłożyć drabinę, po której jeden z nich wszedł do wnętrza studni. Po założeniu zwierzęciu uprzęży udało się wyciągnąć je na powierzchnię. Pupila przekazano następnie w ręce mężczyzny, który zgłosił incydent. Ten miał przekazać czworonoga właścicielowi.

Zobacz także: "Niech nie opowiadają bzdur!". Fundusz Odbudowy. Barbara Nowacka wzburzona słowami polityków Solidarnej Polski
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić