Okazyjna cena. Dom rodziny Lepperów do kupienia

378

Syn Andrzeja Leppera jest kompletnym bankrutem. Na poczet długów miał zostać zlicytowany jego dom. Nie było jednak chętnych do zakupu nieruchomości.

Okazyjna cena. Dom rodziny Lepperów do kupienia
Komornik licytuje majątek, który niegdyś należał do Andrzeja Leppera (AKPA)

Tomasz Lepper, syn nieżyjącego lidera Samoobrony, ma ogromne problemy finansowe. Z powodu jego długów majątek, który niegdyś należał do Andrzeja Leppera, został wystawiony na komorniczą licytację.

Kłopoty 42-letniego rolnika wyszły na jaw w 2015 r. Sąsiedzi twierdzili, że są spowodowane tym, że Tomasz, zamiast wyremontować stare maszyny rolnicze, zadłużył się, kupując całą flotę nowych.

Większość majątku syna Leppera została już wylicytowana, jednak to nie wystarczyło, by pokryć jego długi. Jak informuje "Super Express" we wtorek odbyła się druga licytacja domu, w którym mieszka Tomasz Lepper i jego żona.

Dwukondygnacyjny dom ma powierzchnię użytkową 155 mkw. i znajduje się w gminie Darłowo nieopodal wybrzeża Bałtyku. Wraz z nim do nabycia jest działka o powierzchni 2774 mkw.

Licytacja komornicza domu syna Andrzeja Leppera. Ile kosztuje nieruchomość?

Jak podaje "SE", komornik wycenił nieruchomość na 600 tys. zł, ale cena wywoławcza wynosiła 400 tys. zł. Oborę o powierzchni 737 mkw., która znajduje się obok domu, można było nabyć za 191 tys. zł, choć jej wartość rynkowa to 287 tys. zł.

Nie znaleziono jednak chętnych do zakupu nieruchomości syna Leppera. Wierzyciele będą mogli wnioskować o kolejną licytację dopiero za pół roku.

Zobacz także: Komorowski wróci do gry tym razem w PSL? Kosiniak-Kamysz zabrał głos

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić