o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BOB
|

Szczyt NATO. Andrzej Duda spotka się z ważnymi politykami. Co z Joe Bidenem?

50
Podziel się

Nadal nie wiadomo, czy uda się zorganizować spotkanie Andrzeja Dudy z Joe Bidenem. Prezydent Polski na pewno jednak będzie rozmawiać z Borisem Johnsonem i Emmanuelem Macronem.

Szczyt NATO. Andrzej Duda spotka się z ważnymi politykami. Co z Joe Bidenem?
Z kim spotka się Andrzej Duda na szczycie NATO? (AKPA)
bEpDJTFN

W ostatnich dniach tematem numer jeden w polskiej polityce jest spotkanie Andrzeja Dudy z Joe Bidenem. Wszystko wskazuje na to, że głowa naszego państwa w najbliższym czasie nie będzie mieć okazji, aby porozmawiać z prezydentem USA.

Szczyt NATO. Z kim spotka się Andrzej Duda?

W Brukseli zaczyna się szczyt NATO, w którym Duda będzie uczestniczyć. Wiadomo już, że czekają go spotkania bilateralne z innymi wpływowymi politykami.

bEpDJTFP
Dzień zaczyna się od spotkania prezydentów Polski i Francji; jeszcze przed szczytem NATO odbędzie się szczyt polsko-francuski tutaj w Brukseli; prezydent Duda spotyka się z prezydentem Macronem, potem mamy umówione spotkanie z premierem Wielkiej Brytanii Borisem Johnsonem - mówi w Polskim Radiu Krzysztof Szczerski, szef Biura Polityki Międzynarodowej.

Wiadomo też, że Duda spotka się z prezydentem Macedonii Północnej Stawo Pendarowskim. Szczerski także dodał, że nie ma powodów, aby martwić się o relacje z USA.

bEpDJTFV
Nie ma dziś kryzysu w relacjach polsko-amerykańskich. Polska jest nadal ważnym sojusznikiem w ramach NATO, a USA są nadal ważnym sojusznikiem Polski w ramach NATO - tłumaczy.
Zobacz także: Andrzej Duda oceniony bez litości. "Miałkość prezydentury jest gigantyczna"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEpDJTGq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(50)
Ozyrys
miesiąc temu
Prezydent RP A. Duda już spotkał się z Prezydentem USA J. Bidenem. Dlaczego powtarzacie kłamstwa po GW ???
dyplomatołki
miesiąc temu
Polska pozostała de facto osamotniona i przyjdzie nam mierzyć się z Rosją już wyłącznie za pomocą mitycznego, bo nadal istniejącego tylko w teorii, Trójmorza, w którym – co gorsza – nasz najbliższy sojusznik, czyli Victor Orban ma akurat doskonałe relacje z Władimirem Putinem”.
dyplomatołki
miesiąc temu
Przez 6 lat PAD ze strachu ani razu nie rozmawaiał z Putinem.
bEpDJTGr
el-ka
miesiąc temu
A o czym ma z Duda rozmawiać jak on nie ma nic do powiedzenia.wiadomo od kogo jest zależny. Jeżeli Polska będzie rozmawiała z USA ,to tylko dlatego,że USA ma w tym interes.
ibis
miesiąc temu
Zamiast kłamać, że Biden nie spotkał się z Dudą, napiszcie lepiej o spotkaniu Terleckiego z Cichanouską i o czym rozmawiali.
albedo
miesiąc temu
Widzę, że wielu tu pracuje dla Kramka i Ludmyłe.
laki
miesiąc temu
Polskojęzyczne portale aż wyłażą ze skóry aby ośmieszyć to spotkanie. Na 100% nie rozmawiali o polowaniach i bigosowaniu, Brawo PAD.
maksim
miesiąc temu
Spotkał się, więc lewackie media we frustracji. Akcja jak z „nie podłączonym telefonem prez. Dudy.
kamil
miesiąc temu
Niemiecki portal kreuje rzeczywistość jak zwykle. Spotkał się i to dwukrotnie.
PONITCE DO GŁ...
miesiąc temu
ALE SIEDZI NAPOMPOWANY I ZADOWOLONY Z SIEBIE > sPOTKAŁ SIĘ Z ŁOKCIEM PREZ. BIDENA .TO TEŻ COŚ
Nie kłamcie!
miesiąc temu
Kim trzeba być, żeby opluwać Prezydenta swojego kraju? Warto to przemyśleć: Caryca Katarzyna II, z pochodzenia Niemka tak ok. 300 lat temu pisała o sposobie na Polaków (cytuję fragmenty): ”Nie można zaanektować ich państwa, bo trzeba byłoby się dzielić z Prusami, Austrią…, Turcją…. Po drugie nie można tego zrobić od ręki, gdyż są to znakomici żołnierze, a cały naród gdy otwarcie zagrożony, przypomina wściekłego wilka w nagonce. Zbyt dużo by to kosztowało, należy więc zdemoralizować ich do szpiku kości. Trzeba rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność, wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę… Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba. Przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj. My rozpoczniemy ten proces korupcją „milczących psów”, którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa… Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli.
znalezione w ...
miesiąc temu
Podczas szczytu NATO w Brukseli prezydent Andrzej Duda odbył dwustronne rozmowy z premierem Wielkiej Brytanii Borisem Johnsonem oraz prezydentem USA Joe Bidenem - poinformował na Twitterze szef prezydenckiego Biura Polityki międzynarodowej Krzysztof Szczerski. W rozmowie z PAP Szczerski wskazał, że do spotkania prezydentów USA i Polski doszło na marginesie szczytu Sojuszu Północnoatlantyckiego a rozmowa dotyczyła „współpracy polsko-amerykańskiej na forum NATO, szczególnie w zakresie bezpieczeństwa wschodniej flanki i przyszłości wspólnych projektów polsko-amerykańskich w zakresie bezpieczeństwa militarnego i ekonomicznego”. Jak dodał, „spotkanie z prezydentem Bidenem odbyło się na prośbę strony amerykańskiej”.
armyman
miesiąc temu
A co na to Błaszczak ...?
bEpDJTGj
Bez komentarz...
miesiąc temu
Prezydent Duda spotkał się z Joe Bidenem w Brukseli. Rozmowa odbyła się na zaproszenie strony amerykańskiej.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić