o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MDO
|

Szef PlayStation bije się w pierś. Gracze dopięli swego

0
Podziel się

Ostatnio szefostwo PlayStadion zdecydowało się na ruch, który bardzo nie spodobał się graczom. Po tym, jak zaczęli się burzyć, zweryfikowano plany. Użytkownicy PS3, PS Vita i PSP dopięli swego!

Szef PlayStation bije się w pierś. Gracze dopięli swego
PS3 (Materiały prasowe)
bDXGqeIB

Niedawno potwierdzono, że tego lata dojdzie do zamknięcia PlayStation Store dla starszych konsol. Dotyczyło to PS3, PS Vita i PSP.

Gracze byli oburzeni. Brak wsparcia kompatybilności wstecznej dla PS3 i przenośnych konsol był równoznaczny z tym, że wiele gier tylko cyfrowych lub trudnych do znalezienia miało stać się niedostępnych - podkreśla wccftech.com.

bDXGqeID

PlayStation zmienia plany!

Pod naporem zirytowanych klientów PlayStation zdecydowało się... zmienić plany. W najnowszym komunikacie szef PlayStation Jim Ryan zapewnił, że sklepy PS3 i PS Vita pozostaną otwarte w "dającej się przewidzieć przyszłości". Jednocześnie podkreślił, że podjęto "złą decyzję".

bDXGqeIJ

Niestety, częściowo decyzję utrzymano. Sklep nie będzie dostępny w PSP.

Kiedy początkowo podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu zakupów wsparcia dla PS3 i PS Vita, zrodziło się to z wielu czynników, w tym wyzwań związanych ze wsparciem handlowym dla starszych urządzeń oraz możliwości skupienia większej ilości zasobów na nowszych urządzeniach, na których większość nasi gracze grają. Widzimy teraz, że wielu z was jest niesamowicie pasjonujących się możliwością dalszego kupowania klasycznych gier na PS3 i PS Vita w dającej się przewidzieć przyszłości, więc cieszę się, że udało nam się znaleźć rozwiązanie umożliwiające kontynuowanie operacji - powiedział Ryan, cytowany przez wccftech.com.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXGqeJe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić