aktualizacja 

Szeryf z golfa poczuł się bezkarny. Zrobił coś szokującego

148

Na trasie Świnoujście - Szczecin doszło do skandalicznego zdarzenia. Kierowca volkswagena golfa blokował swoją jazdą drogę, a następnie wyrzucił z pojazdu butelkę powodując szkody.

Szeryf z golfa poczuł się bezkarny. Zrobił coś szokującego
Kierowca golfa poczuł się bezkarny (YouTube, STOP CHAM)

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce 26 listopada na trasie Świnoujście - Szczecin. Pewien kierowca nagle zauważył, że za jego samochodem w niebezpiecznie bliskiej odległości porusza się volkswagen golf. Nagle kierujący pojazdem wykonał manewr wyprzedzania, niemalże powodując wypadek.

Nie mam pojęcia co mu odbiło. Jechał za mną jak na lince holowniczej taka odległość. Następnie mnie wyprzedził prawie mnie otarł - napisał zaniepokojony kierowca do kanału STOP CHAM.

Widzący brawurowy manewr kierowca postanowił zacząć nagrywać drogę telefonem. Jak się później okazało był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Kierujący golfem celowo zwalniał i przyhamowywał, aby utrudnić jazdę nagrywającemu. Następnie postanowił udać się na pas służący do skrętu w prawo. Nagle mężczyzna otworzył okno i rzucił w kierunku drugiego pojazdu butelkę.

Niestety butelka rozbiła szybę w pojeździe nagrywającego. Sprawca szkód celowo zrobił to w konkretnym miejscu, gdyż wiedział, że uszkodzony przez niego samochód nie będzie w stanie zawrócić i go dogonić. Nagranie wideo zostało opublikowane na kanale STOP CHAM.

Sprawą zajęła się policja

Sprawa została zgłoszona przez autora wideo na policję. Funkcjonariusze nie przyjęli sprawy od razu, a poprosili o zgłoszenie się właściciela zniszczonego pojazdu po wymianie szyby. Ten naprawił szkody niedługo po incydencie i zgłosił się 29 listopada. W poszukiwaniach niebezpiecznego kierowcy pomoże nagranie wideo.

Była policja to stwierdzili ze nie ich rejon pojechałem tam, gdzie był rejon do komisariatu Wolin to powiedzieli, że po wymianie szyby właściciel auta ma zgłosić ... I dzisiaj (29.11.2021) właściciel jest na policji - napisał autor nagrania
Zobacz także: Pracownicy sklepu zaatakowali inspektorów sanepidu. Rzecznik MZ: Sprawa znajdzie finał w prokuraturze
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić