aktualizacja 

Sześć psów zagryzło 69-latka. Część z nich nadal grasuje po okolicy

47

Sześć psów zaatakowało 69-letniego mężczyznę z Nowej Zelandii. Mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Podczas interwencji zastrzelono jednego z czworonogów, a dwa złapano. Trzy psy uciekły z posesji nadal i nadal grasują po okolicy. Informacje o zdarzeniu wywołały panikę wśród lokalnej społeczności.

Sześć psów zagryzło 69-latka. Część z nich nadal grasuje po okolicy
Psy zagryzły 69-latka. (Getty Images)

69-letni mężczyzna został zaatakowany w Panguru na północy Nowej Zelandii. Przerażająca śmierć nastąpiła w czwartek po południu. Policja ostrzegała miejscowych, aby uważali na psy.

69-latek zagryziony przez własne psy

Starszy mężczyzna został zaatakowany przez grupę sześciu psów. Według doniesień mediów, psy należały do 69-latka.

Na miejsce zostały wezwane służby, ale mężczyzny nie udało się już uratować. Policjanci znaleźli tylko ciało 69-latka. W sprawie wszczęto postępowanie wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Śledztwo w sprawie śmierci 69-latka jest na początkowym etapie. Rzecznik potwierdził jednak, że mężczyzna zmarł na skutek ran poniesionych podczas ataku zwierząt.

Policja dostała wezwanie w sprawie śmierci. Według wstępnych ustaleń zmarły był obiektem ataku psów - przekazał rzecznik policji, cytowany przez Mirror.

W trakcie interwencji policji i straży dla zwierząt zastrzelono jednego psa. Dwa udało się złapać, natomiast trzy pozostałe uciekły i nadal grasują po okolicy.

Policja ostrzegła, że agresywne zwierzęta mogą się błąkać. Nie wiadomo czy nie zaatakują kogoś jeszcze. Ta informacja wywołała strach wśród lokalnych mieszkańców. Poproszono także, aby każda osoba, która zauważy psy, zgłosiła się na komisariat lub skontaktowała się ze służbami.

Policja wzywa opinię publiczną do unikania bezpańskich psów i do poinformowania nas, jeśli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje o ich miejscu pobytu - przekazuje policja.
Zobacz także: Mocne słowa posła KO o Glapińskim. "Jest funkcjonariuszem PiS-u"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić