Aniela Siwek| 

Szokujące wideo. Na hulajnodze na ruchliwej ulicy

3

Do sieci trafiło szokujące wideo pokazujące skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie. Mężczyzna jechał na elektrycznej hulajnodze wzdłuż tunelu Queensway w Liverpoolu ryzykując swoje życie i utrudniając ruch samochodów.

Szokujące wideo. Na hulajnodze na ruchliwej ulicy
Mężczyzna jechał na hulajnodze w tunelu. (Twitter)

Film został nakręcony w niedzielę w tunelu Queensway, który przebiega pod rzeką Meresy w Liverpoolu. Widać na nim mężczyznę, który jechał na elektrycznej hulajnodze po ulicy, razem z samochodami i ciężarówkami.

Jak informują lokalne media, mężczyzna łamiący prawo nie miał nawet kasku i ochraniaczy. Na wideo widać jak samochody przejeżdżają dosłownie kilka centymetrów od niego. Niektórzy kierowcy nie byli w stanie zauważyć, że w ogóle znajduje się na ulicy.

Mężczyzna w pewnym momencie odsunął się na skraj ulicy, prawdopodobnie bojąc się zderzenia. Według autora nagrania jechał na hulajnodze przez długi odcinek trasy i prawie spowodował wypadek.

Zobacz także: 400 kierowców straciło uprawnienia. Policja z Legnicy w akcji

Przez tunel Queensway nie można jeździć na hulajnogach. Nawet ruch rowerów jest ograniczony ze względu na dużą ruchliwość trasy. Na wjeździe i wyjeździe z tunelu stoi także policja, która kontroluje pojazdy.

Hulajnogi nie mogą w żadnym wypadku przejeżdżać przez tunele Mersey, a każdy, kto narusza regulamin tuneli Mersey lub ustawę o ruchu drogowym, będzie podlegał odpowiednim działaniom. W tym przypadku kierowca pokazany w filmie został zatrzymany przez policję i otrzymał upomnienie – powiedział dla „Echo” rzecznik transportu publicznego.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić