Wróć na
GG
|

Nagranie ostatnich chwil życia. Policja chciała pokazać, dlaczego go zabili

119
Podziel się

Policjant w Lancaster zastrzelił agresywnego napastnika. Na ulicach miasta zaczęli protestować ludzie przeciwko nieuzasadnionej ich zdaniem przemocy wśród policjantów. Mundurowi udostępnili nagranie z interwencji, które wiele zmienia.

Nagranie ostatnich chwil życia. Policja chciała pokazać, dlaczego go zabili
bCXZNINx

W USA doszło do zamordowania mężczyzny w trakcie policyjnej interwencji. Ostatnie przypadki zabójstw Georga Floyda, czy Breonny Taylor wzbudziły wśród Amerykanów wielką czujność na przemoc wśród policjantów. Tym razem w mieście Lancaster wybuchły protesty po śmiertelnym zastrzeleniu 27-latka przez policjanta.

Policja ujawniła kulisy sprawy z nagraniem wideo. Wynika z nich, że reakcja mundurowych była w pełni uzasadniona. 13 września policjanci otrzymali zgłoszenie od kobiety, która uważała, że jej brat jest agresywny i próbuje włamać się do jej domu. Funkcjonariusze przybyli na miejsce i chcieli wejść do domu. Nagle wyszedł z niego agresywny napastnik i kierował się z nożem w ręku w stronę policjanta. Całość została nagrana.

bCXZNINz

Śledztwo wyjaśni szczegóły sprawy. Pod posterunkiem policji w Lancaster zebrali się ludzie, którzy protestowali przeciwko nieuzasadnionej przemocy i nadużyciom władzy przez policjantów. Nie wiadomo, czy wideo nagrane przez funkcjonariusza zmieniło nastawienie wśród protestujących.

bCXZNIOa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(119)
Dre
7 dni temu
Jakie zamordowali???? Unieszkodliwili działając w obronie koniecznej
Ojciec
7 dni temu
Policjant dobrze zareagował.
Jan
7 dni temu
Tak powinno być też w Polsce, atakujesz policjanta, juz po tobie a nie przepychanki wyzwiska i zabawa w kotka i myszkę
bCXZNIOb
TINKE...RS
7 dni temu
A u nas ojciec z synem pobili policjantkę i policjanta którzy dali się w bójkę z atakującymi zamiast strzelać od razu.
Salmon
7 dni temu
Tak ,bronił sie ,powinni ten filmik puścić od razu w tv żeby nie dopuścić do protestow
Najnowsze komentarze (119)
antar
5 dni temu
Głupi jesteście, skoro uważacie, że policjant postąpił słusznie.
DAMIAN
5 dni temu
BLM protestuje przeciwko temu, że ten gliniarz nie pozwolił temu facetowi zadźgać go na śmierć. Oni chcą zdelegalizowania samoobrony dla gliniarzy i cywilów. Ci ludzie chcą nas zabić.
MOJE69.PL
6 dni temu
⭐⭐⭐Portal z ogłoszeniami kobiet! Zakochaj się lub umów na spotkanie bez zobowiązań!
ppp
6 dni temu
Bardzo dobra akcja policyjna
Bicz Boży
6 dni temu
A nie można było tego furiata postrzelić? Nie bronię go, ale zastrzelenie kogoś to chyba ostateczność? No chyba, że się nie umie strzelać i strzela się, aby tylko trafić. Tylko niech mi tu żaden baran nie odpisuje różne przemądrzałe teksty. Wiem coś na takie tematy. Oni byli przygotowani na to i mieli możliwość go postrzelić! Nie zabić! Chyba że ma się strzelanie na strzelnicy raz na pół roku i nie umie się strzelać! Oby któremuś z was nie trafił się taki "komandos", który uzna, że trzeba od razu was zastrzelić. Po co się męczyć z celowaniem! Pamiętajcie, że policjant może różnie zinterpretować wasze zachowanie przy kontroli i włożenie ręki do kieszeni uznać za próbę wyciągnięcia noża lub nawet pistoletu i zrobi bach, bach. Miłego dnia! :-) Z tego filmiku nie można wyciągnąć żadnych wniosków. Prawie nic na nim nie widać!
Artek
6 dni temu
W Polsce trzeba też zmienić zasady użycia broni przez Policjantów, tak aby mogli się bronić, a nie zostać pobici przez ojca i syna tak jak ostatnio. Dostali by po kulce w nogi i by zapamiętali do końca życia sytuację. Prokurator powinien współpracować z Policją, a nie ich oskarżać o przekroczenie uprawnień.
Artek
6 dni temu
Polska
gosc
6 dni temu
w polsce policja nie udostępnia nagrań z policyjnych kamer
bCXZNINT
hhh
6 dni temu
Żeby w Polsce policjanci mogli mieć takie uprawnienia jak w stanach to trzeba by najpierw przebadać psychiatrycznie policjantów a później połowę wywalić,j ak widzę nieraz arogancję i chamstwo policji...
rttq
6 dni temu
I tak powinno być u nas. Policja zostaje zaatakowana to strzela i po sprawie.
MOJE69.PL
6 dni temu
⭐Wtorek według badań to idealny czas na podryw! Jesteś samotny i szukasz dziewczyny albo Kochanki? To strona dla Ciebie!
piącha
6 dni temu
U nas policjant i policjantka dostaja po mordzie
pissnapis
6 dni temu
I jak widać na filmie, policjant IDZIE dłuższą chwilę do mieszkania - w przeciwieństwie do naszych pseudowładców chodników, którzy wykorzystaliby okazję do zrobienia taniej sensacji blokując dwie-trzy ulice, wzywając kontrterrorystów i redaktorów siedmiu gazet i jedynej słusznej piswizji... I zareagował jak najbardziej prawidłowo. Szacun dla niego, bo choć zastrzelił szaleńca, to na sumieniu będzie miał do końca życia świadomość, że - mimo wszystko - odebrał życie człowiekowi
Komatsu
6 dni temu
A pan gortat co na to?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić