o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Tą zbrodnią żyją Stany. Kara śmierci jest bardzo prawdopodobna

21
Podziel się

Miesiąc po zaginięciu 24-latki z USA znaleziono jej poćwiartowane ciało w workach na śmieci. Kobietę zamordował mężczyzna poznany na Tinderze i jego dziewczyna. Sąd właśnie wydał wyrok.

Tą zbrodnią żyją Stany. Kara śmierci jest bardzo prawdopodobna
Okrutnym morderstwem Sydney Loofe żył cały internet. (Facebook)
bDJzVoGd

Okrutnym morderstwem 24-letniej Sydney Loofe z Lincoln, w stanie Nebraska żyła cała Ameryka. Kobieta w listopadzie 2017 r. umówiła się przez aplikację randkową na spotkanie z nowo poznanym mężczyzną. Jej poćwiartowane ciało na 14 kawałków i schowane do worków na śmieci odnaleziono miesiąc po zaginięciu. Jak podawały lokalne media zwłoki kobiety znaleziono na polu w Omaha w stanie Nebraska.

O zamordowanie Sydney Loofe oskarżono 54-letniego Aubreya Traila, z którym 24-latka umówiła się na randkę oraz jego dziewczynę, 26-letnią Bailey Boswell. W sądzie wyszło na jaw, że ofiara miała na ciele liczne obrażenia wskazujące na to, że walczyła o życie. Adwokaci pary argumentowali, że to skutek brutalnego seksu, na który 24-latka wyraziła zgodę. Sąd nie uwierzył jednak w te tłumaczenia.

bDJzVoGf

Aubrey Trail został skazany na dożywocie w lipcu 2019 roku. Obrona Boswell argumentowała, że 26-latka ​​został zmuszona przez swojego chłopaka do zabicia kobiety i rozczłonkowania jej ciała, ale prokuratorzy uznali, że Bailey Boswell dobrowolnie działała razem z partnerem.

14 października po kilku godzinach narad przysięgli uznali Bailey Boswell winną wszystkich zarzutów związanych ze śmiercią Sydney. Boswell grozi kara śmierci. Dokładny wyrok zostanie ogłoszony niebawem.

bDJzVoGl
Zobacz także: Groźne potrącenie w Olsztynie. Policja publikuje nagranie ku przestrodze
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJzVoGm
bDJzVoGG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(21)
Zorba
5 miesięcy temu
Dla nich, tylko KS i na organy.
Liu
5 miesięcy temu
Jak mozna cos takiego zrobic? To jakies potwory a nie ludzie. Dlaczego takich sie sądzi a nie od razu wrzuca do beczki z kwasem? Po co ich ma spoleczenstwo utrzymywac? Nie rozumiem tego swiata.
Tom
5 miesięcy temu
Kara śmierci i organy do przeszczepu dla potrzebujacych
bDJzVoGH
wuj
5 miesięcy temu
kara adekwatna do czynu
tes
5 miesięcy temu
OBYDWOJE NA SZUBIENICĘ ...JAK MOZNA KOMUŚ KAZAĆ ZABIJAĆ ?
Najnowsze komentarze (21)
historia
3 miesiące temu
Stany zjednoczone to miejsce zsyłki przestępców z Europy. Stąd tam tyle patologii, ale ego mieszkańców tego zgniłego państwa jest ogromne.
Woyzeck
5 miesięcy temu
Co to jest "dokładny wyrok"? Widać, że pismak nie ma bladego pojęcia o prawie, zwłaszcza amerykańskim. W takich sprawach jak ta, gdzie kwestię winy rozstrzyga Wielka Ława Przysięgłych, wyrok wydaje Sąd w osobie Sędziego stanowego albo federalnego. Członkowie ławy przysięgłych również są Sędziami, ale niezawodowymi. Wydane przez nich rozstrzygnięcie co do winy jest jedynie orzeczeniem prejudycjalnym dla Sądu, dlatego nie jest wyrokiem Sądu, a jego częścią.
Psychopata?
5 miesięcy temu
Wygląda na celowe
obserwator
5 miesięcy temu
Ale tam jest sygnalizacja świetlna . należałoby sprawdzić na którymś monitoringu ( np. z okolicznych lokali , sklepów) jakie sygnały świetlne miał kierujący pojazdem a kalie pieszy. To by na 100 % wyjaśniło sprawę .
obserwator
5 miesięcy temu
pieszy jest zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności? Może wejść na przejście bez rozgladania się? A może świadome działanie aby wymusić odszkodowanie jak ma to miejsce w Rosji? Kierowca powinien uważać bardziej, chociaż w tej sytuacji mógł jej nie zauważyć, mógł zasłaniać widoczność słupek A. Patrząc na prędkość to piesza szybciej się poruszała.
adsdasda
5 miesięcy temu
Amerykanie dają jasny przekaz żeby nie zabijać Amerykanów.
Viijg7ivftjj
5 miesięcy temu
W takim przypadku rozprawa powinna trwać maksymalnie 5 min a potem do lasu czapa i tyle.
CWR
5 miesięcy temu
Nie zasługują na nic innego jak K.S. Za taki czyn??? Zero dyskusji
bDJzVoGz
badania
5 miesięcy temu
Nie ks . Zamknąć i robić badania dla dobra ludzkości , dlaczego do takich zabójstw dochodzi . Co jest z naszym mózgiem nie tak . Nikt zdrowy psychicznie nie morduje innych .
Ferdek
5 miesięcy temu
Diabły..
kan
5 miesięcy temu
To są skutki znajomości internetowej
Monikaa
5 miesięcy temu
Czapa
Femini
5 miesięcy temu
Jest niewinna!!! To na pewno szok poporodowy albo przedporodowy albo jakiś inny
Nik
5 miesięcy temu
I to są normalne kary! U nas byłoby 15 lat i po 7 latach wyjście za dobre sprawowanie.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić