o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Fatalne wieści z Warszawy. Nie żyje kolejny nauczyciel. Miał COVID-19

55
Podziel się

Koronawirus zbiera żniwo w szkołach. W Polsce zmarł już trzeci nauczyciel, u którego zdiagnozowano COVID-19. Uczył w szkole w Warszawie.

Fatalne wieści z Warszawy. Nie żyje kolejny nauczyciel. Miał COVID-19
(Pixabay)
bDJzUIIB

Koronawirus. Zmarł nauczyciel z Warszawy

Trzeci nauczyciel w Polsce zmarł po zakażeniu koronawirusem. Uczył w jednej z niepublicznych szkół w Warszawie.

bDJzUIID

Zmarły w wyniku zakażenia koronawirusem nauczyciel miał 55 lat. Uczył w warszawskiej szkole od dawna. Takie informacje podała "Gazecie Wyborczej" szkoła, w której pracował. Rodzina prosi jednak o nieujawnianie nazwy placówki.

Nie żyje nauczyciel, u którego zdiagnozowano COVID-19, aczkolwiek my głównej przyczyny śmierci nie znamy - mówi cytowana przez "Gazetę Wyborczą" pracownica szkoły.
bDJzUIIJ

Koronawirus w szkołach. Trzecia ofiara wśród nauczycieli

Zmarły nauczyciel z Warszawy to już trzecia ofiara COVID-19 wśród kadry pedagogicznej. Wcześniej zmarła 44-letnia pedagog z Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą oraz 31-letni polonista z Zawiercia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJzUIIK
bDJzUIJe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(55)
Gość
5 miesięcy temu
Jestem pod gigantycznym wrażeniem osób pracujących na stanowisku sprzedawcy, kuriera, obsługi klienta itp. Kontakt z setkami obcych ludzi dziennie, a brak zakażeń. Gdzie tkwi ten sukces? Natomiast masowo chorują ludzie, którzy nie mają w zasadzie przypadkowych kontaktów, patrz politycy, celebryci itp. Fenomen na skalę dziejową, jeżeli po tym wszystkim cokolwiek się ostanie to nauka będzie miała wiele zagadnień do zbadania i rozwiązania - a może nie nauka tylko wymiar sprawiedliwości?
Linijka
5 miesięcy temu
Rozumiem, że skoro to piszecie, to nauczyciele zarazili się koroną w szkole? a kiedy będzie artykuł o tym ile pracowników biedronki czy lidla zmarło na covid-19?? skoro wszyscy chcą zamknięcia szkół w trwodze o nauczycieli to może i spożywki pozamykajmy bo przecież tam biedni pracownicy są o pierdylion razy bardziej narażeni na koronę niż nauczyciele??!!!
SYMEON SID
5 miesięcy temu
Jakoś wcześniej nie podawali jaki zawód wykonywały osoby zmarłe z powodu wirusa, które jeszcze pracowały. Przez takie dzielenie na lepszych i gorszych ludzie w tym kraju nie lubią nauczycieli (I dziennikarzy).
bDJzUIJf
Ewa
5 miesięcy temu
Rektor i Profesor Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie jasno powiedział,że demonizujemy wirusa COVID kosztem osób przewlekle chorych. Mało tego, wskazał,że jedynie dystans chroni przed wirusem a nie maseczka. Ponieważ wirus roznosi się drogą kropelkową i powietrzną dlatego wydostaje się z wydychanym powietrzem. Wskazał,że jeszcze nigdy jako lekarze nie widzieli ludzi w wieku 40 lat z rozsianymi nowotworami. Krytykował teleporady i wywiad w szpitalu przez szybę. Tak nie wygląda leczenie i diagnozowanie. Pacjent musi zostać zbadany bezpośrednio itp. Mówił to na antenie że stresem bo wiedział,że być może poniesie konsekwencje.
hahaha
5 miesięcy temu
A pewien pacjent operowany na serce zmarł na sepsę przed epidemią, teraz pewnie swój błąd lekarski zapisaliby na coronavirusa i spokój
Najnowsze komentarze (55)
w..k
4 miesiące temu
wielkie mi co...''kolejny nauczyciel''..a coz to, jakis odmienny przedstawiciel rasy ludzkiej..hm?
Samodzielny
4 miesiące temu
Jestem nauczycielem, nie wybierałam zawodu o podwyższonym ryzyku, w odróżnieniu od medyków.To ich zawód i grube pieniądze oraz zabezpieczenia chroniące przed zakażeniem, o jakich nie mogę nawet marzyć!!Coś tu chyba ludziom się poprzestawiało.
Gość
5 miesięcy temu
Na Podkarpaciu też umierają nauczyciele z powodu covid-19, ale tego nie podają, bo Podkarpacie to potęga PiS
Jaja
5 miesięcy temu
A ilu medyków zmarło z powodu Covid- 19? Nauczyciele to przepraszam wyjątkową grupą społeczną??
Michał
5 miesięcy temu
Propaganda i to wszystko w temacie !!! Nie dajmy się oszukiwać !
Michu
5 miesięcy temu
Zastraszania ciąg dalszy.
aqq
5 miesięcy temu
A wiecie ilu jest mniej więcej nauczycieli w Polsce? Wg różnych danych od pięćset tysięcy do nawet siedmiuset tysięcy! Więc jakie jest statystyczne prawdopodobieństwo, że ktoś z nich umrze? Nawet na ten covid? Rocznie w Polsce umiera ok. 150000 ludzi, co daje ponad 400 osób dziennie! (dane z 2018 i 2019), a jako że co osiemdziesiąty z nich to nauczyciel...to statystycznie, co najmniej 5 z nich dziennie umierało w latach 2018 i 2019.
bernav
5 miesięcy temu
Te artykuly sa coraz glupsze. Nie wiadomo na co zmarl ale mial covid, wychodzi na to ze covid jest prawdziwy ale nie grozny.
bDJzUIIX
666
5 miesięcy temu
Super
szefi85
5 miesięcy temu
I po co siać panike, czy to wazne, ze nauczyciel czy inny zawód, człowiek się liczy.
Zulugula
5 miesięcy temu
W gazecie wyborczej nawet prognoza pogody pozostawia wiele do życzenia ale tylko u was jest zawsze wykładnią i prawd absolutnych... Dramat
Erwin
5 miesięcy temu
1.Civid-19 leczy wszystkie inne choroby co powoduje że chorujący na raka,cukrzycę itp.umiera na...covid. 2.Covid-19 to jedynie słuszna politycznie choroba kraju, a chorowanie na inną stanowi zdradę kraju. 3.Za każdego zmarłego na Covid-19 szpitale otrzymują po 11 tysięcy.
EMMU
5 miesięcy temu
Z całym szacunkiem dla wszystkich pracujących w sklepach ,kurierów itp., ale nauczyciele bezpośrednio pracują z dziećmi, które nie noszą maseczek, a w sklepach jednak klienci je mają i dodatkowo są odgrodzeni szybami, ot cała prawda.
Stary batiar
5 miesięcy temu
Nu, a jakby tak powołać samoobronę przed nieprzestrzegających reguł sanitarno epidemiologicznych. Przecież jak ktoś świadomie je łamie to nas starszych venerabilis na zagładę naraża. Może by tak wyciągnąć z szafy dwururki wyjąć i solą albo i drobnym śrutem potraktować. Zaraz by moresu nabrali.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić