o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Tajemnicze wideo z kosmosu. Rosyjski astronauta twierdzi, że sfilmował UFO

156
Podziel się

Ivan Wagner przebywa obecnie na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Jego zdaniem na nagraniu, które zarejestrował, widać coś bardzo nietypowego. Nie chodzi tu bowiem o zorzę polarną, a o coś więcej.

Tajemnicze wideo z kosmosu. Rosyjski astronauta twierdzi, że sfilmował UFO
Czy rosyjski astronauta nagrał UFO? (Twitter.com, @ivan_mks63)
bDhcjEoR

Na nagraniu widać przesuwającą się po powierzchni Ziemi zorzę polarną. "Po 9-12 sekundach na nagraniu pojawia się 5 obiektów, które lecą obok siebie w tej samej odległości" - napisał Wagner w kolejnym opublikowanym wpisie. Astronauta zwrócił się do internautów. "Jak myślicie, co to jest? Meteory, satelity, czy... ?".

Wideo zostało nakręcone w trybie poklatkowym - długie nagranie można skompresować do postaci krótkiego filmu. W rzeczywistości widoczne na nagraniach błyski 5 obiektów trwały ok. minuty.

bDhcjEoT

Rosyjski astronauta sfilmował UFO?

Wagner przyznał, że sam nie widział zjawiska, które zarejestrowała kamera. Nie podał również dokładnej daty nagrywania materiału. Nagranie udostępniła również rosyjska agencja kosmiczna, Roscosmos. "Ciekawe i jednocześnie tajemnicze wideo wykonane przez kosmonautę Roscosmos Ivana Wagnera z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej" - napisano na Twitterze.

Astronauta miał przekazać wideo kierownictwu Roscosmos, które następnie przekazało je do badań, którymi zajmuje się Instytut Badań Kosmicznych Rosyjskiej Akademii Nauk. "Na razie jest za wcześnie na wyciąganie wniosków, dopóki nasi badacze z Roscosmos i naukowcy z Instytutu Badań Kosmicznych Rosyjskiej Akademii Nauk nie powiedzą nam, co myślą" - stwierdził rzecznik Roscosmosu Władimir Ustimenko.

bDhcjEoZ

Kwestia UFO powróciła na języki większości osób po tym, jak "New York Times" ujawnił, że rząd USA finansował badania nad niezidentyfikowanymi obiektami. Co więcej, trwają one do dziś. Niecodzienną informacją okazała się również ta, która mówi o tym, że Pentagon powołał specjalną grupę zadaniową, której celem jest badanie UFO.

Zobacz także: US Navy odtajnia nagrania UFO i potwierdza ich autentyczność

bDhcjEpu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(156)
Arnold
2 miesiące temu
Predatorzy przylatują na Ziemię na polowanie. Zawsze się pojawiają w upalne lato...
abc.
2 miesiące temu
Rosjanie to kosmonauci, a astronauci to amerykanie.
Telesfor
2 miesiące temu
Spytałbym Elona Muska, to coś w jego stylu.
bDhcjEpv
reri
2 miesiące temu
Ten kosmos jest tak zaśmiecony, że oni już sami nie wiedzą co tam lata
forza
2 miesiące temu
wow, żadnego komentarza o treści politycznej, Polacy jestem z was dumny
Najnowsze komentarze (156)
Wpk
2 miesiące temu
Nie trzeba być na stacji kosmicznej, aby zaobserwować obiekty latające, które nie są samolotami itd:-) wystarczy lornetka i wolny czas, później trudno sobie wytłumaczyć, co przed chwilą się widziało...
Marsjanin
2 miesiące temu
Zgadzam się z abc Amerykanie są astronautami więc to są brednie chyba że skłamał
Jasio
2 miesiące temu
Na rosyjskich ekspedycjach sa Kosmonauci, na Amerykanskich ekspedycjach (Nawet wystrzelonych w Soyuzie z Kazachstanu) sa Astronauci. To calkiem spory blad pomylic jedno z drugim.
maly295
2 miesiące temu
Tak, z pewnością puścili by to do neta 😂🤣 ledwo co ujawniono niby jawne nagrania z 2004-2015 A tu bez badań i pyk naiwniaki 🤣😂
Noe
2 miesiące temu
Film w mocno przyspieszonym tempie...patrzac na wedrowke gwiazd.Wystarczy zwolnic do mormalnego trybu i...UFO przestaje byc zagadką.Moze niech Rosjanie przestana pedzic samogon w kosmosie,to przestana widywac rozne dziwne rzeczy?
Uki
2 miesiące temu
To tylko Obcy.. czy to aż takie dziwne
Siwy
2 miesiące temu
Siedziałem na rybach w nocy i miałem przyjemność widzieć to samo.
Kargol
2 miesiące temu
Ja widziałem to coś na własne oczy
bDhcjEpn
Kapitan bomba
2 miesiące temu
Pewnie był w stanie niewarzkości dochodzącym 4-5 promili kiedy ujrzał kosmitów
ufoludek
2 miesiące temu
to ufo wyglada jak jakis pyl ale muzyke to tam maja ladna
Idol
2 miesiące temu
Pytanie tylko co wcześniej brali????
Prawda
2 miesiące temu
Wycieczka do podziwiania zorzy.
Nwm
2 miesiące temu
I też mi się wydaje że to jest fake bo inaczej to wygląda niż inne
Caaneath
2 miesiące temu
W nocy z 14 na 15.08 br. rownież zaobserwowałem 5 lub nawet 6 obiektow przesuwajacych sie po nieboskłonie w równej odleglosci, ich ruch był jednostajny i nie przesuwały sie szybko (okolice Poznania). Wydawalo mi się to dziwne i chcialem napisac o tym wczesniej i popytac czy ktos rownież to widział ale pomyslalem że nie ma co robic sensacji, lecz gdy trafiłem na ten artykuł musialem sie tym podzielic.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić